[forum] Świat na którym grasz.

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

Oceń propozycję

  • Za

    Głosy: 46 78,0%
  • Przeciw

    Głosy: 10 16,9%
  • Obojętnie

    Głosy: 3 5,1%

  • W sumie głosujących
    59
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam myślę, że fajną opcją było by umieszczenie w profilu na forum jednej opcji. Dotyczy ona świata na którym gramy.
Poniżej umieszczam grafikę.

swiat.png


Fajną opcją było by jeszcze coś takiego, że jak klikniemy na świat Alfa to wyświetli się nam informacja o sojuszu w jakim dany gracz gra.
 

DeletedUser

Guest
Na tak ale wg. mnie bardziej by się przydała widoczność licznika postów tak jak na forum the-west.
Temat wiele razy wałkowany w innych wątkach, więc dyskusje o nim to najlepiej tam przeprowadzić.

a wracając do Tematu Tego wątku:
też uważam że fajnie byłoby gdyby było widać świat na którym gramy.
Jestem za.
 

DeletedUser

Guest
popieram pomysł, nie zaszkodzi, btw przy logowaniu szukałem takiej opcji.
 

DeletedUser

Guest
A po co to ?!? Przecież można to napisać w podpisie :confused:
W podpisie możesz też napisać że jesteś Superblaster-master-flamaster, ale to tylko ty tak piszesz... Dlatego opcja pokazująca na którym rzeczywiście świecie grasz (Konto z forum jeśli dobrze pamiętam powiązane było przy rejestracji z kontem grepo) byłaby bardzo przydatna.
 

DeletedUser

Guest
Ja się zgadzam. Niech ludzie wiedzą gdzie gram i gdzie jestem najlepszy.
 

DeletedUser

Guest
Świetny! Jestem za! Poza tym tak jak napisał tamten przydałaby się ilość postów pod avatarem.
 

DeletedUser

Guest
Masz ciekawe pomysł z tym na którym świecie grasz , tak jak jest w The West
np.
 

DeletedUser

Guest
wybór świata przy zalogowaniu

witam.gram dopiero od tygodnia więc zupełnie nie wiem o co chodzi przy zalogowaniu z opcją : inne światy.od początku gram w świecie Epsilon ale nizej jest link do : inne światy.jesli wybiore np.Delte to moje miasto dalej bedzie na tym samym 35 morzu i zminia sie tylko predkosc 2x ? czy zaczynam gre na zupełnie innym morzu ?
 

DeletedUser

Guest
to jest chyba zależne od kierunku jaki wybierasz , może się trafić iż też będziesz na morzu 35



Masz ciekawe pomysł z tym na którym świecie grasz , tak jak jest w The West

popieram , ale patrząc ile było tu ankiet , które są tylko ankietami i niczym więcej bo nie zauważyłam żeby któraś prowadziła do zmian , to można się zastanawiać nad sensem robienia jakichkolwiek ankiet
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
to jest chyba zależne od kierunku jaki wybierasz , może się trafić iż też będziesz na morzu 35





popieram , ale patrząc ile było tu ankiet , które są tylko ankietami i niczym więcej bo nie zauważyłam żeby któraś prowadziła do zmian , to można się zastanawiać nad sensem robienia jakichkolwiek ankiet

Skoro zawala się twórców gry tyloma pomysłami jak ten ,który niczego do gry nie wnosi. Nie ulepsza jej w żaden sposób, jest tylko koncertem życzeń to nie ma się co dziwić ,że taka jest reakcja na te ankiety.
Po co komu taka informacja na jakim świecie jest gracz?.
 

DeletedUser

Guest
ja popeirałam to co napisał :
Masz ciekawe pomysł z tym na którym świecie grasz , tak jak jest w The West
np.



napisałam popieram że Squnqs ma ciekawe pomysły a jego odpowiedzi uznaję za konkretne i rzeczowe czego o wszystkich nie można powiedzieć
 

DeletedUser

Guest
Wioleta nie radze ci nawet rozmyślać czy
to można się zastanawiać nad sensem robienia jakichkolwiek ankiet
bo nie znajdziesz sensu
przekonałem się w plemionach i the WEST

Nawet jak będzie dobry pomysł z podoba sie 99% osób to jest bardzo małe prawdopodobieństwo ze zostanie wprowadzony chociaż tak był w tych grach co grałem

I tyle na ten tema , Squnqs kumpel może zrobi taki baner jak w the West tylko ze będzie wyświetlał grepolis :) miasto , św nazwę gracza i :)
Ale zobaczmy bo jest trochę zajęty bo pisze w php swoją drugą grę :)
 

DeletedUser

Guest
Mi nie chodzi o sygnaturkę lecz o pole w profilu :)
Jak znam skrypt vB to wejście w opcje i dodanie tego zajmuje 2-3 minuty :)
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Tego typu informacje można z powodzeniem umieścić w sygnaturze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry