[Naprawiony] Forum:błąd 404

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21225
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21225

Guest
błąd który od aktualizacji forum widzę:

chodzi mi o to że nie ma tytułu tematu, i tylko prefiks działa, a jak kliknę w ten "temat" to jest błąd 404
2qkup15.jpg
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Forum:błąd 404

Bardzo dziękuję, zgłosimy to do techników :) Jeśli znajdziecie jeszcze jakieś błędy po aktualizacji forum, możecie je wpisać w tym wątku.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Forum:błąd 404

Byla o tym mowa juz tutaj. Wydawalo mi sie, ze to tylko spowodowane mala przerwa w dzialaniu, ale jak widac to blad:)
Mam pytanko male czy zostanie to poprawione, bo to troszke uciazliwy problem?:)
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Forum:błąd 404

zauważyłem następny błąd , który pojawił się z aktualizacją:
30njgbm.png


brak tłumaczenia, zaznaczyłem na żółto żeby było lepiej widać
miejsce:
profil aktywność:aktywność gracza
jak nie ma postów (od dawna) to się pojawia brak aktywności a po aktualizacji takie coś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Forum:błąd 404

Ciężko byłoby tego nie zauważyć, gdybyś tego nie pokolorował...więc odpuść sobie takie "ulepszanie" screenów. Lepiej byś zrobił, jakbyś napisał, w którym miejscu jest ten błąd.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum:błąd 404

Jak te błędy są cały czas. Kiedy tylko wejdę, jest biała strona, a na niej: 404 Not Found
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Forum:błąd 404

Jak te błędy są cały czas. Kiedy tylko wejdę, jest biała strona, a na niej: 404 Not Found

Nie caly czas, lecz od aktualizacji :)

Ja nie wiem czy to naprawione czy jak. Sa dwa tematy, w temacie A pisano najpierw, potem dodaje sie cos do tematu B i normalnie wszystk jest ok. Jesli napisze sie posta w temacie A zostana posty polaczone, to temat jakby przeskakuje do gory i data ostatniego pokazuje sie taka jakposta drgiego,ktory sie polaczyl. Niby wszystko spoko, z tym, ze po wyjsciu np na glowna strone to jako ostatni aktywny temat nie pokazuje sie temt A mimo,ze jest wyzej, tylko temat B.

Poprzednio nie bylo tak, ze wyswietlala sie data polaczonego posta, tylko tego pierwszegp. Chyba chciano to poprawic,ale nie do konca wyszlo.

Mam nadzieje, ze idzie mnie zrozumiec? Troszke adam i moje myslenie na dzis zanika xD
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Forum:błąd 404

Byla o tym mowa juz tutaj. Wydawalo mi sie, ze to tylko spowodowane mala przerwa w dzialaniu, ale jak widac to blad:)
Mam pytanko male czy zostanie to poprawione, bo to troszke uciazliwy problem?:)
Powinno już działać poprawnie.
zauważyłem następny błąd , który pojawił się z aktualizacją:
30njgbm.png


brak tłumaczenia, zaznaczyłem na żółto żeby było lepiej widać
miejsce:
profil aktywność:aktywność gracza
jak nie ma postów (od dawna) to się pojawia brak aktywności a po aktualizacji takie coś
Dziękuję, zgłoszę brak tłumaczenia :)

Nie caly czas, lecz od aktualizacji :)

Ja nie wiem czy to naprawione czy jak. Sa dwa tematy, w temacie A pisano najpierw, potem dodaje sie cos do tematu B i normalnie wszystk jest ok. Jesli napisze sie posta w temacie A zostana posty polaczone, to temat jakby przeskakuje do gory i data ostatniego pokazuje sie taka jakposta drgiego,ktory sie polaczyl. Niby wszystko spoko, z tym, ze po wyjsciu np na glowna strone to jako ostatni aktywny temat nie pokazuje sie temt A mimo,ze jest wyzej, tylko temat B.

Poprzednio nie bylo tak, ze wyswietlala sie data polaczonego posta, tylko tego pierwszegp. Chyba chciano to poprawic,ale nie do konca wyszlo.

Mam nadzieje, ze idzie mnie zrozumiec? Troszke adam i moje myslenie na dzis zanika xD

Przede wszystkim polecam edytować posty zamiast dodawać nowe i polegać na automatycznym łączeniu ;) Próbowałam powtórzyć błąd, o którym piszesz, ale nie jestem w stanie - na stronie głównej wyświetla się wątek A, czyli ten, w którym dodano najnowszy post. Czy po odświeżeniu strony tematy nadal wyświetlają się błędnie?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Forum:błąd 404

Wiem, że istnieje takie coś jak edytowanie postów, ale to było robione celowo Proszę Pani :p
Na dowód daję screeny
Od głównej pokazuje moją prezentację jako tą, w której ostatnio pisano, a po wejściu w dział Twoja jest na samej górze :)
[spr]
1111111.png

222222222222222222.png
[/spr]

Tak, po odświeżeniu również jest tak samo jak opisałam wcześniej. Tu możemy wątkiem A nazwać Twój temat, a wątkiem B mój. Najpierw było w Twoim, potem w moim, potem znów mój post po połączeniu z wcześniejszym postem w Twoim, no i efekt jest jak wyżej.:)


Plus kolejna rzecz:d
Przy edycji zaawansowanej, po kliknięciu, aby zapisało nam post pokazuje się takie cuś:
[spr]
33333333.png
[/spr]
1. Ikonka czy jak to się zwie można powiedzieć, że się psuje, bo takie cuś się pokazuje kiedy forum przestaje działać
2. Brak tłumaczenia i chyba skopane "...editpost.php" - takie cuś się chyba wyświetlało np w nowych postach po aktualizacji i przed naprawą + "323", no chyba, że tak ma być ale ni ma tłumaczeń.
3. Brak tłumaczenia.

Póki co nic więcej nie widzę, jak zobaczę coś spsutego, to będę pisać:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Forum:błąd 404

Widzę, że już wszystko działa ;) Błąd został naprawiony.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Forum:błąd 404

Dziękuję raz jeszcze, wszystkie błędy zostały zgłoszone.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Forum:błąd 404

Po zapisaniu zmian w edycji profilu jak widać brak tłumaczenia
fooooooo.png
 
Do góry