[FORUM]- Czas Odwiedzin Naszego Profilu

  • Rozpoczynający wątek Janek13789
  • Data rozpoczęcia

Dobra propozycja?


  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam

Jak już zapewne wiecie możena patrzeć w swoim profilu kto go odwiedzał.Mam taką propozycję żeby wyświetlał się czas kiedy ktoś odwiedzał nasz profil.
 

DeletedUser

Guest
obojętne. nic to nie zmieni... mało interesująca mnie informacja, ale jeżeli komuś ma to pomóc...
 

DeletedUser

Guest
Według mnie też się nie przyda... Zbędne dodawanie modom pracy.
 

DeletedUser

Guest
dla mnie to tez jest zbedna informacja....

co to ma byc jak na nk....:p
 

DeletedUser

Guest
Po co tyle głosów na "przeciw" chyba nikomu by to nie przeszkadzało!?
 

DeletedUser7672

Guest
według mnie, niektóre rzeczy powinny być tajemnicą.
 

DeletedUser4784

Guest
Mnie to tam obojętne :) Nie mam mani sprawdzania kto mnie podgląda :)
 

DeletedUser5

Guest
Chcę naprzykład wiedzieć bo ostatnio nasiliły się wejścia teamu grepolis chce wiedzieć czy to było przed złożeniem ...... czy po złożeniu

Skoro zapraszasz nas do znajomych, to się nie dziw, że team podgląda twój profil :D

Do do propozycji, to jestem na nie. Po pierwsze - czy coś takiego jest w ogóle możliwe w VB? Po drugie - wystarczy co jakiś czas kontrolować ostatnie osoby, które odwiedziły profil i liczbę wizyt.
 

DeletedUser

Guest
Skoro zapraszasz nas do znajomych, to się nie dziw, że team podgląda twój profil :D

Do do propozycji, to jestem na nie. Po pierwsze - czy coś takiego jest w ogóle możliwe w VB? Po drugie - wystarczy co jakiś czas kontrolować ostatnie osoby, które odwiedziły profil i liczbę wizyt.

No w sumie masz rację
 

DeletedUser

Guest
Skoro tyle głosów na nie to znaczy że propozycja nie wypali proszę o zamknięcie tego tematu
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Nie ma potrzeby wprowadzania takiej zmiany. Forum nie jest portalem społecznościowym, w którym tego typu informacje są podawane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry