[Forum] Ilość wiadomości w skrzynce;.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o propozycji?

  • Jestem za

    Głosy: 14 46,7%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 9 30,0%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 7 23,3%

  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

DeletedUser4218

Guest
Nie wiem jak u Was to wygląda, ale mnie strasznie wkurza wiecznie przepełniona skrzynka.
Ograniczenie do 50 wiadomości to dla mnie koszmar :)

Moja propozycja:

Osobom, które przekroczyły 500 postów na forum, dać w prezencie powiększoną skrzynkę na wiadomości.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Forum] Ilość wiadomości w skrzynce

Na nie, bo znowu dzielisz Polaków.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: [Forum] Ilość wiadomości w skrzynce

To ma być nagroda za aktywność na forum.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: [Forum] Ilość wiadomości w skrzynce

Nie orientuję się czy to technicznie wykonalne, by po osiągnięciu x postów automatycznie zmieniała się pojemność skrzynki. Jednak byłabym za zwiększeniem jej dla wszystkich przynajmniej do 100 wiadomości, wydaje mi się, że serwery nie byłyby przez to zbytnio obciążone.
 
Odp: [Forum] Ilość wiadomości w skrzynce

Nie orientuję się czy to technicznie wykonalne, by po osiągnięciu x postów automatycznie zmieniała się pojemność skrzynki. Jednak byłabym za zwiększeniem jej dla wszystkich przynajmniej do 100 wiadomości, wydaje mi się, że serwery nie byłyby przez to zbytnio obciążone.


Jest to możliwe tylko trzeba napisać parę skryptów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Forum] Ilość wiadomości w skrzynce

większa skrzynka zawsze się przyda a w połączeniu z ilością postów to ciekawa rzecz.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: [Forum] Ilość wiadomości w skrzynce

Jestem na tak. Możnaby też pomyśleć nad wprowadzeniem automatycznego usuwania wiadomości po n.p 3 dniach chyba że nie została odczytana lub została zaznaczona 'nie do usunięcia'
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: [Forum] Ilość wiadomości w skrzynce

Mi to obojętne, i tak nie wykorzystuję tych 50 :) Zawsze istnieje możliwość skasowania n-tej strony wiadomości, więc łatwo skrzynkę odetkać.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: [Forum] Ilość wiadomości w skrzynce

Dla mnie to obojętne, moim zdaniem 50 wiadomości w skrzynce jest wystarczające, zawsze możemy ją przeczyścić i usunąć zbędne wiadomości jak napisano powyżej.
 
Odp: [Forum] Ilość wiadomości w skrzynce

Pamiętam, że kiedy miałam też tylko skrzynkę na 50 wiadomości, to co chwila musiałam ją opróżniać. Dlatego jestem za zmianą. Jednak może nie w tej formie, którą zaproponowała Sisi - pomysł dobry, ale z wykonaniem może być nieco trudniej ;) Te 100 wiadomości, które zaproponowała Shannqa wydaje się być sensowne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Forum] Ilość wiadomości w skrzynce

Jestem na ZA, ale żeby skrzynkę pomnożona przez dwa i na pewno da się. C:
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: [Forum] Ilość wiadomości w skrzynce

Według mnie pomysł jest doskonały.
Jest to genialny pomysł na nagrodę za aktywność na forum. Skrypt jest łatwy do napisania i zbytnio nie przeciąży on systemu.
Stanowczo na tak!
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: [Forum] Ilość wiadomości w skrzynce

Propozycja wprowadzona w życie poprzez zwiększenie limitu do 200. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry