[Omawiane] Forum logowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11280
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11280

Guest
Siemka mam mały problem mianowicie chodzi o logowanie na forum Na komputerze mogę bez problemu się logować na konto, ale gdy chce się zalogować na telefonie lub tablecie nie da rady Opis logowania na telefonie i tablecie ( wpisuje login hasło klikam zaloguj wyskakuje okienko że loguje się na konto i po czym strona się ładuje i spowrotem tak jakby bez logowania Nie przyjmuje ;/ Nie wiem czy wina jest u mnie czy błędy forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum logowanie

Może spróbuj z innej przeglądarki, u mnie działa bez problemów. Próbowałem z 2 telefonów i na żadnym nie mam kopotu.
Oczywiście prascujesz na wersji mobilnej?
 

DeletedUser11280

Guest
Odp: Forum logowanie

To nic nie daje Poprastu nie przyjmuje logina i hasła na tele lub tablecie Próbowałem u kuzyna ten sam problem
 

DeletedUser11280

Guest
Odp: Forum logowanie

Ja na swojej komórce też nie mam problemu z korzystaniem z forum. Jesteś pewien, że wpisujesz poprawny login i hasło?

Tak jestem pewien Normalnie wpisuje login i hasło zaczyna się proces logowania i wywala spowrotem do forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum logowanie

Też tak miałem na przegladarce Nokii ściągnąłem przeglądarke Google Chrome i na telefonie moge normalnie śmigać po Forum
 

DeletedUser11280

Guest
Odp: Forum logowanie

Też tak miałem na przegladarce Nokii ściągnąłem przeglądarke Google Chrome i na telefonie moge normalnie śmigać po Forum

Ja używam mini opery na telefonie Na tablecie Mozilli
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum logowanie

Niektóre przeglądarki nie widzą wszystkiego. Np. Na Mozilli często był problem z wyświetlaniem całego forum sojuszu, często gracze skarżyli się również na Operę, więc zanim zgłosicie problem przetestujcie na chromme, tam powinno działać dobrze, zarówno w wersji standardowej jak i mobilnej.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Forum logowanie

Explorer - tylko po to aby ściągnąć inną przeglądarke
Mozilla - bezpieczna, użyteczna na komputerze
Opera - szybka, ale nie dla fanów gier przeglądarkowych (wolno ładuje grafikę)
Chrome - bardzo dobrze ładuje grafikę, również szybka

Tak jakby ktoś się pytał dlaczego akurat chrome :)
 
Do góry