[FORUM]Offtopic

  • Rozpoczynający wątek WOJOWNIKH
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tym pomyśle?


  • W sumie głosujących
    42
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuję dodać dział offtopic(lub o innej nazwie) w Dionizji ,gdzie będą pytania typu "ile masz lat", "wasze województwo".Coś takiego jest na ANG. forum ;)
 

DeletedUser

Guest
w sumie to potrzebne.. :D kazdy lubi gadac o czyms i o niczym.. (jak w plackach, wtajemniczeni wiedza o czym mowie:D)
 

DeletedUser17

Guest
Może nazwać to inaczej lecz nie byłoby to wcale złym pomysłem

Każde forum posiada dział, w którym użytkownicy mogą porozmawiać o rzeczach nie związanych z grą lub związanych lecz nie pasujacych do żadnego innego działu.

Rozmawianie tylko i wyłącznie o grze, może stać się monotonne, użytkownicy zaczną się powtarzać i forum po prostu stanie się nudne. Natomiast w takim dziale wszyscy mogą porozmawiać na interesujące ich tematy.

Jestem za.
 

DeletedUser

Guest
tak , dzial do spamu swietna sprawa !!! dodalbym jeszcze dzial flame :D
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście na tak. Można było by tam organizować różne zabawy etc
 

DeletedUser

Guest
zdecydowane tak...

Pozatym offtopic musi być, na razie na tym forum nie ma gdzie urządzać luźnych pogawędek typu muzyka, ulubione kluby itd. a to podstawa. Można tez jakieś zabawy typu : Jaki to samochód aby rozbujać to forum :]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej za, tematy o czymś innym niż ta gra i rzeczy z nią związane też są potrzebne :)
 

DeletedUser

Guest
Jestem przeciw. Spam jest zly i okrutny. Wystarczy to co jest.
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem dobry pomysł ;) Jestem na TAK. Każdy lubi trochę posmamować :p
 

DeletedUser

Guest
I jak ten dział powstanie...admin już pisał ,że będzie to proponuje dodać wtedy jeszcze poddział prezentacje użytkowników.
 

DeletedUser

Guest
Jest mi to obojętne bo i tak bym tam nie zaglądał. I według mnie trochę na nie bo zaśmieci to forum mało to się przyda.
 

DeletedUser528

Guest
Racja to jest forum gry wiec niech będzie na nim tylko gra i rzeczy z nią związane
 
Status
Zamknięty.
Do góry