[forum] Opcja Pomógł

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz?


  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, zastanawiam się czy można było by dodać opcję Pomógł.
Tylko twórca tematu miałby możliwość dania punktu.
Przykładowo, ktoś mi pomógł to zamiast pisania "dzięki" możemy dać mu punkt.
Jeszcze lepszym rozwiązaniem było by gdyby po kliknięciu w Pomógł temat automatycznie się zamykał. Moim zdaniem pomogło by to w małym stopniu moderatorom, nie musieli by usuwać tylu postów z forum.

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
ciekawa koncepcja, mi się podoba, chociaż niektóry pytania wywołują ciekawą dyskusję i czasami szkoda byłoby zamykać temat
 

DeletedUser528

Guest
ciekawa koncepcja, mi się podoba, chociaż niektóry pytania wywołują ciekawą dyskusję i czasami szkoda byłoby zamykać temat

Też uważam że to dobry pomysł ale bez zamykania tematu ponieważ

1 utniemy wtedy ciekawą dyskusje która się może rozwinąć
2 Odbierzemy wtedy prace Moderatorom a jak wiadomo do nich należy zamykanie tematów

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł, ale forum nie jest od tego aby łapać sobie plusy - ponieważ zwiększy się spam i zaczną się bezsensowne odpowiedzi na pytania. Ale z drugiej strony jest jak najbardziej za.
 

DeletedUser

Guest
Jestem ZA ale z zmianami :)
Przk :
Zakładasz ze 3 konta dajesz + itd...
Jedno konto 1 plus na dzień
+ na IP
i może rangi?
10+ POMOCNY
50+ Fajny ^^
1000+ PRO GREPOLCZYk xD
 

DeletedUser528

Guest
Jestem ZA ale z zmianami :)
Przk :
Zakładasz ze 3 konta dajesz + itd...
Jedno konto 1 plus na dzień
+ na IP
i może rangi?
10+ POMOCNY
50+ Fajny ^^
1000+ PRO GREPOLCZYk xD

Rangi nie bo wtedy każdy będzie sobie nabijał punkty niepomocnymi postami no chyba że ktoś by sprawdzał to czy pomoc jest poprawna jeśliby była można dać punkt
 

DeletedUser

Guest
Super pomysł taki też na plemionach by się przydał. W 100% by się przydał moderatorom i założycielom jeśli mają jakieś motywacyjne opcje żeby pomagać innym. Ale jest jedno ale jeśli pomógł mi sprzymierzeniec to co w takim razie będzie też taka opcja???
 

DeletedUser4

Guest
Nie przewidujemy takiej opcji, prowadzi ona często do nadużyć, po za tym nie zachęca do szukania, lepiej założyć temat i potem dać komuś "pomógł".
 
Status
Zamknięty.
Do góry