[forum] Pola Chwał - ankieta

  • Rozpoczynający wątek jamper
  • Data rozpoczęcia

Pola Chwały - ankieta

  • Jestem za

    Głosy: 14 63,6%
  • Przeciw

    Głosy: 5 22,7%
  • Obojetny

    Głosy: 3 13,6%

  • W sumie głosujących
    22
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
1. Twój raport musi spełniać aktualny próg WSG. W każdym świecie, ustalony jest pewien dolny próg przyjmowania bitew. Twoja bitwa musi spełniać odpowiednie kryterium, w przeciwnym wypadku zostanie skasowana lub przeniesiona do działu "Dyskusje" .

W Polach chwały, WSL liczony jest jako suma strat agresora i obrońcy

Aktualne progi dostępne są w podklejonym temacie na każdym podforum

2. Twój raport musi być raportem. "Pola Chwały" to dział przeznaczony specjalnie do zamieszczania raportów wojennych (RW). Nie należy zakładać tu innych tematów. Jeśli pojawi się tu temat inny niż raport wojenny, założyciel topiku może dostać ostrzeżenie, a temat będzie kasowany lub przenoszony
3.Twój raport (temat) powinien mieć odpowiedni tytuł. Przez odpowiedni tytuł rozumiemy stwierdzenie zawierające nick(i) agresora(ów) i obrońcy(ów) z gry , przykładowy tytuł "Gracz A vs Gracz B", prócz tego w nazwie tematu muszą się znaleźć TAG-i sojuszy osób biorących udział w starciu (o ile takowe posiadają w chwili powstania RW) oraz sumaryczny wskaźnik WSG uzyskany z bitwy.
4.Twój raport musi być streszczony, ale kompletny. Raporty skopiowane prosto z gry są zdecydowanie za mało czytelne. Założyciel tematu tj. osoba wklejająca raport zobowiązana jest go odpowiednio skonwertować. Dozwolone jest zamieszczanie raportów w postaci screenów z gry.
5.Twój raport musi być nagłówkiem tematu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Po pierwsze, brak ankiety.

Po drugie,
4.Twój raport musi być streszczony, ale kompletny. Raporty skopiowane prosto z gry są zdecydowanie za mało czytelne...

Póki nie ma konwertera jest to nieosiągalne, btw. myślę że raporty z gry są dość czytelne. Zresztą błąd twój wynika z mojego po trzecie.

Po trzecie, mógłbyś się nieco wysilić a nie kopiować jako swój pomysł coś co już ktoś wymyślił:

>>Oryginał dla potwierdzenia<<

Edit:\\ Ankieta już widzę jest.
 

DeletedUser

Guest
A po czwarte ja bym nie nazywał tego działu "Pole Chwały". Przyjdzie ktoś z ikariam i będzie mówił, że kradniemy pomysły.
A swoją drogą co to WSG?
 

DeletedUser

Guest
A po czwarte ja bym nie nazywał tego działu "Pole Chwały". Przyjdzie ktoś z ikariam i będzie mówił, że kradniemy pomysły.
A swoją drogą co to WSG?

I też stamtąd skopiowany jest ten niby regulamin.

Zapomniałem się wypowiedzieć na temat pomysłu.

Oczywiście każdy świat powinien mieć taki osobny dział.
Dyskusje odnośnie raportów powinny odbywać się w temacie z raportem nie gdzieś osobno bo zapanuje harmider ale nie powinny to być posty typu "niezłe"
To tak pokrótce.
 

DeletedUser

Guest
A po czwarte ja bym nie nazywał tego działu "Pole Chwały". Przyjdzie ktoś z ikariam i będzie mówił, że kradniemy pomysły.
A swoją drogą co to WSG?
ja jestem z ikariam i nie tylko bo z grepolis.de

i jestem z tego dumny
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie, ponieważ system punktacji nie jest tutaj potrzebny.
 

DeletedUser

Guest
Hell nic sie nie stało bo sam grasz w ikariam :D w jednym soju :D a tu narazie przeciwny moze pakt militarny jak na ikariam z spart :D;)

Ojjj, coś Ci się pomyliło, w życiu nie grałem w ikariama, szczerze to nawet nie do końca wiem jak ta gra wygląda.
 

DeletedUser

Guest
To już przesada :mad:
WSL?To może jeszcze pozmieniamy nazwy działów?
Tu wojny nie toczą się poza tym na forum ,lecz w grze (przejmowanie)...
Nigdy nie będę na TAK robieniem 2 forum/gry ikariam ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
bardzo by był fajny taki dział tylko pod inną nazwą..

a ci co pozostają na 6 mieczykach niech się nie wypowiadają bo gryzą ich kompleksy i szkoda by było ich zawstydzać aż tak okropnie...
 

DeletedUser

Guest
Nie podoba mi się, że "regulamin" jest kopiowany, na dodatek z gry która rządzi się innymi prawami..
WSG tu zdecydowanie nie pasuje, bo nie ma czegoś takiego jak ranking generałów w grepolis, co najwyżej punkty walki.
Osobiście nie chcę żeby tu było jak w ika (chociaż pewnie ułatwiłoby mi to sprawę :p). Jest to nowa gra i wolałabym żeby w jakimś stopniu była unikatowa, a nie kopiuj - wklej - zapożycz.

Opisz jakoś swój pomysł, uzasadnij dlaczego jest lepszy od innych pomysłów, dlaczego powinien zostać wdrożony. Po co to komu, na co, dlaczego i jak?..
Na sam regulamin nie będę głosować, bo uno - nie jest Twojego autorstwa i due - jest to sprawa drugorzędna.

Hellander
, raport skopiowany prosto z gry metodą np. ctrl+a i wklejony na forum będzie nieczytelny.

Squnqs, WSG = tak się oznacza na ika straty w generałach w Raportach Wojennch (Własne Straty w Generałach - zdaje się).
 

DeletedUser

Guest
Nie podoba mi się, że "regulamin" jest kopiowany, na dodatek z gry która rządzi się innymi prawami..
WSG tu zdecydowanie nie pasuje, bo nie ma czegoś takiego jak ranking generałów w grepolis, co najwyżej punkty walki.
Osobiście nie chcę żeby tu było jak w ika (chociaż pewnie ułatwiłoby mi to sprawę :p). Jest to nowa gra i wolałabym żeby w jakimś stopniu była unikatowa, a nie kopiuj - wklej - zapożycz.

Opisz jakoś swój pomysł, uzasadnij dlaczego jest lepszy od innych pomysłów, dlaczego powinien zostać wdrożony. Po co to komu, na co, dlaczego i jak?..
Na sam regulamin nie będę głosować, bo uno - nie jest Twojego autorstwa i due - jest to sprawa drugorzędna.

Hellander
, raport skopiowany prosto z gry metodą np. ctrl+a i wklejony na forum będzie nieczytelny.

Squnqs, WSG = tak się oznacza na ika straty w generałach w Raportach Wojennch (Własne Straty w Generałach - zdaje się).

heh, Jaka dokształcona ;) i chyba masz racje ^^
 

DeletedUser

Guest
Nie podoba mi się, że "regulamin" jest kopiowany, na dodatek z gry która rządzi się innymi prawami..
WSG tu zdecydowanie nie pasuje, bo nie ma czegoś takiego jak ranking generałów w grepolis, co najwyżej punkty walki.
Osobiście nie chcę żeby tu było jak w ika (chociaż pewnie ułatwiłoby mi to sprawę :p). Jest to nowa gra i wolałabym żeby w jakimś stopniu była unikatowa, a nie kopiuj - wklej - zapożycz.

Opisz jakoś swój pomysł, uzasadnij dlaczego jest lepszy od innych pomysłów, dlaczego powinien zostać wdrożony. Po co to komu, na co, dlaczego i jak?..
Na sam regulamin nie będę głosować, bo uno - nie jest Twojego autorstwa i due - jest to sprawa drugorzędna.

Hellander
, raport skopiowany prosto z gry metodą np. ctrl+a i wklejony na forum będzie nieczytelny.

Squnqs, WSG = tak się oznacza na ika straty w generałach w Raportach Wojennch (Własne Straty w Generałach - zdaje się).

Co do WSG był tam taki Ranking Generalski (można było określić siłę woja przeciwnika) i straty nasze, oraz przeciwnika były później liczone właśnie z niego.
Jak chcecie ikariam ?Grajcie w IKARIAM.A kto wam zabroni?
Popieram cię.Zdecydowanie wolę takie " po prostu chwalenie się", niż jakieś WSL...
 

DeletedUser

Guest
Powiem po krótce.
Wydaje mi się że taki pomysł jest możliwy do realizacji jednakże należałoby uściślić jeżeli jamper chciałby takie coś przeforsować to musiałby:
1. Podać konwerter który zostanie zaakceptowany i będzie przerabiał załóżmy jednostki na wartości punktowe
2. Progi będą musiały być ruchome gdyż z czasem jak gracze zaczną się rozwijać ich armie będą większe czyli większe straty.

Owszem w ikariam jest takie coś, jednakże tutaj jest znacząca różnica, tutaj wielkość armii zależy od poziomu Gospodarstwa wiejskiego w danym mieście a straceni obywatele nie powracają.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Propozycja jest plagiatem zaczerpniętym z innej gry. Mechanizm Grepolis różni się od podanego przykładu i nie ma potrzeby wprowadzania tak skomplikowanych dodatków jak ten zamieszczony w propozycji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry