[forum] Rangi

  • Rozpoczynający wątek Bentrado
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz rangi?

  • Tak

    Głosy: 68 69,4%
  • Nie

    Głosy: 9 9,2%
  • Mi to obojętne

    Głosy: 13 13,3%
  • Trzeba dopracować (napisz co)

    Głosy: 8 8,2%

  • W sumie głosujących
    98
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Moją kolejną propozycją są rangi na forum, wykonane przeze mnie.
Aktualnie, to są tylko przykłady:

5yexz9.gif

5efg4i.gif


Zapraszam do oceny i ankiety :)
 

DeletedUser

Guest
pomysl, na tak, sam chcialem dac taki pomysl zeby jakos uwidzocznic 'kolorowych' i chce wiedziec kto z jakim kolorem kogo oznacza, admina, modka itd :D TAK
 

DeletedUser4

Guest
Kolorki już są, graficznego przedstawienia nie ma obecnie.
Zaproponowane przez Ciebie są za mało czytelne - napisy są taką czcionką, że z odległości 3/4 metra od monitora ledwo mogę rozczytać te rangi.. Do tego logo grepolis po lewej mocno nieczytelne i zlewa się z tłem..
 

DeletedUser

Guest
Kolorki już są, graficznego przedstawienia nie ma obecnie.
Zaproponowane przez Ciebie są za mało czytelne - napisy są taką czcionką, że z odległości 3/4 metra od monitora ledwo mogę rozczytać te rangi.. Do tego logo grepolis po lewej mocno nieczytelne i zlewa się z tłem..
Wydaje mi sie ze jemu chodzilo o sam pomysl, zeby widziec kto z jakim kolorkiem jest adminem czy modkiem itp. :D a pomysl graficzny przedstawil tylko dla przykladu :cool:
 

DeletedUser4

Guest
kolorki to akurat mniejszy problem, mamy podefiniowane ;) Mi chodzi o przykład graficzny wykonania i czytelność.. Swego czasu na plemionach też było trochę walki z tym.
 

DeletedUser

Guest
Niekoniecznie.

Krzyzak, powiedz mi, kto patrzy na rangi / monitor z odległości 3-5 metrów? :D
Czcionka ta przeznaczona jest specjalnie do avatarów, małych obiektów.
Niestety, ale logo robi swoje, czego nie da się wyostrzyć. Poniżej jest poprawka:

k3m3xi.png


@DOWN
z 1 mera bez problemu widzę ;) Ale jeśli inni nie widzą, postaram się coś wykombinować nawet z tą czcionką by było lepiej. Przeważnie używa się jej do AVATARÓW, MALUTKICH SYGNATUR, USERBAROW, RANG.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4

Guest
3/4metra to 75cm, a 3-4metry to by było 3 lub 4 metrów ;)
Logo wygląda tu dużo lepiej ;) A co do czcionki - kto mówi że musi być specjalna do avatarów? W końcu to nie avatar.
 

DeletedUser

Guest
Krzyzak, powiedz mi, kto patrzy na rangi / monitor z odległości 3-5 metrów? :D

Krzyżak pisał o odległości 3/4 metra.

A co do rang na forum, myślę że wystarczą zwykłe pisemne i to takie żeby mieć rozeznanie kto jest przy władzy, a kto jest zwykłym użytkownikem.
 

DeletedUser

Guest
3/4 metra = 75 cm :D
a co do rang mogla by byc legenda na samym dole forum, jak to jest na większości forów:

cos w tym stylu wystarczy, po co wymyslac wiecej. :D
 

DeletedUser

Guest
Kolory za bardzo biją po oczach. Zrób ten czerwony bardziej bordowy, a zielony też trochę*stonuj. Może ja wrzucę*swoje propozycje? ;>
 

DeletedUser

Guest
Kolory za bardzo biją po oczach. Zrób ten czerwony bardziej bordowy, a zielony też trochę*stonuj. Może ja wrzucę*swoje propozycje? ;>
to byl przyklad, zrobilem screena z innego forum i juz :D wiadomo, kolory sa do dopracowania :cool: hmm no nie wiem, ale ostatecznie wrzuc cos :D tak na serio to wszyscy powinni dawac jakies propozycje, 'kolorowi' wkoncu cos wybiora :D
 

DeletedUser

Guest
O widzę, że podobny pomysł. Chciałem jeszcze zamiast tego Papirusa z Piórem wkomponować "G" z laurowym wieńcem.
 

DeletedUser

Guest
Joe, czerwony na niebieskim nie pasuje, nic nie widac..
yooreck dobry pomysl, dobrze widoczne..
 

DeletedUser

Guest
Jedyne co jestem w stanie odczytać to napisy na propozycji "yooreck". Nie, nie jestem ślepy, wzrok mam dobry :)

Trzeba dopracować (napisz co)... no właśnie to, żeby było widać napis :)
 

DeletedUser

Guest
Z mojej strony ukłon w stronę yooreck. Przejrzyste, wytonowane, pasujące do szaty graficznej forum, przyjemne dla oka rangi. Dobra robota.
 

DeletedUser

Guest
Nie żebym chciał przeforsować swój pomysł, ale wyróżnienie kolorem admina czy moderatora też powinno być. Bez kolorów wygląda to bardzo mdle. Wiem, że nie bardzo widać czerwonego koloru na niebieskim, ale co poradzę, że taki kolor przysługuje Administratorowi? Może biała obwódka liter by coś*zdziałała?
 

DeletedUser5

Guest
Co do nazw rang i kolorów, to są już ustalone, więc możecie z nich skorzystać przy wymyślaniu propozycji.

Alfa i Omega / Administrator - #B00000

Olimpiusz - Navy
Heros - #0055D5
Kapłan - #3399FF

Super moderator - #003700
Moderator - #005E00
Test moderator - #009900

Funkcje specjalne - #000000
 
Status
Zamknięty.
Do góry