[Naprawiony] Forum się psuje (znowu)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15508
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Tak, technicy pracują nad naprawą tych błędów, nie jesteśmy jednak w stanie powiedzieć kiedy dokładnie uda się je poprawić. Mamy nadzieję, że jak najszybciej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Chyba jakaś przerwa na pączki że tak długo to robicie
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif

Takie sprawy powinno się przez noc zrobić żeby użytkownik się nie zniechęcał do gry,a u nas wszystkie błędy się tygodniami a nawet miesiącami ciągną,niedługo wskoczymy na "lata"
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Pfff syrena, podwójne posty .... niedługo tu zamiast tematu będzie się wyświetlał ERROR
I latająca artemizja na mitycznej kurzez (z eventu) przy wchodzeniu do gry....

A oni ''zgłosiliśmy to do techników"
To technicy nie wiedzą o błedzie którzy sami zrobili?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Pfff syrena, podwójne posty .... niedługo tu zamiast tematu będzie się wyświetlał ERROR
I latająca artemizja na mitycznej kurzez (z eventu) przy wchodzeniu do gry....

A oni ''zgłosiliśmy to do techników"
To technicy nie wiedzą o błedzie którzy sami zrobili?
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

A ja nie moge dodac postu w temacie Dyskusja na temat nowego swiata.
Pokazuje mi ze tekst musi zawierac conajmniej 5 znakow.
Ciekawe czy ten post pojdzie:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A ja nie moge dodac postu w temacie Dyskusja na temat nowego swiata.
Pokazuje mi ze tekst musi zawierac conajmniej 5 znakow.
Ciekawe czy ten post pojdzie:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

A dodawany przez Ciebie post zawierał te 5 znaków?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

mustang, skoro taki post się nie dodaje, to lepiej go nie dawaj bo nic nie wniesie do dyskusji i zostanie usunięty:D


A forum jak się psuło, tak się psuje dalej -.-

- - - Automatycznie połączono posty - - -

mustang, skoro taki post się nie dodaje, to lepiej go nie dawaj bo nic nie wniesie do dyskusji i zostanie usunięty:D


A forum jak się psuło, tak się psuje dalej -.-
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

No pewnie ze mial:)
To dość dziwne, czy taka sytuacja zdarzyła się tylko raz, nadal nie jesteś w stanie wysłać posta? Czy w wiadomości znajdował się jakiś cytat? Jeśli tak, to czy napisałeś 5 znaków nie włączając w to cytatu? Przykładowo, jeśli zacytowałbyś długi tekst, lecz odpisałbyś na niego "tak" lub"nie", to forum uznałoby, że napisałeś tylko 3 znaki.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

A tak przy okazji błędów forumowych właśnie zdałem sobie sprawę, że od kilku dni nie przychodzą powiadomienia na maila o otrzymaniu PM. Kolejny forumowy problem?

W opcjach mam oczywiście zaznaczone, że ma mnie powiadamiać. Sprawdzałem skrzynkę odbiorczą i spam...nic od 09.05.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Chyba szybciej da radę wymienić co tutaj ostatnio dobrze działa, niż co nie działa:)

Tylko nasze forum nawala, czy może inne z vB też szwankują?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Chyba szybciej da radę wymienić co tutaj ostatnio dobrze działa, niż co nie działa:)

Tylko nasze forum nawala, czy może inne z vB też szwankują?
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

To dość dziwne, czy taka sytuacja zdarzyła się tylko raz, nadal nie jesteś w stanie wysłać posta? Czy w wiadomości znajdował się jakiś cytat? Jeśli tak, to czy napisałeś 5 znaków nie włączając w to cytatu? Przykładowo, jeśli zacytowałbyś długi tekst, lecz odpisałbyś na niego "tak" lub"nie", to forum uznałoby, że napisałeś tylko 3 znaki.
Napisalem jakies dwa zdania i postu nie moglem dodac bo niby posiada za malo znakow.
A czy nadal tak jest,niewiem zaraz sprawdzam.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

A tak przy okazji błędów forumowych właśnie zdałem sobie sprawę, że od kilku dni nie przychodzą powiadomienia na maila o otrzymaniu PM. Kolejny forumowy problem?

W opcjach mam oczywiście zaznaczone, że ma mnie powiadamiać. Sprawdzałem skrzynkę odbiorczą i spam...nic od 09.05.

Przetestowałam na moim koncie i rzeczywiście nie dochodzą powiadomienia, dzięki za zgłoszenie :)

Chyba szybciej da radę wymienić co tutaj ostatnio dobrze działa, niż co nie działa:)

Tylko nasze forum nawala, czy może inne z vB też szwankują?

Takie same błędy występują również w innych wersjach językowych Grepolis.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Dziala wpis dodalem,ale przy dodawaniu mialem jakas informacje ze dodanie wpisu sie nie powiodlo,ale po odswiezeniu strony patrze a tu wpis dodany:)
Taka loteria:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dziala wpis dodalem,ale przy dodawaniu mialem jakas informacje ze dodanie wpisu sie nie powiodlo,ale po odswiezeniu strony patrze a tu wpis dodany:)
Taka loteria:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Przy dodawaniu wpisu dostałeś powiadomienie po angielsku (dlaczego nie w języku polskim?), że nie możesz dodać dwóch takich samych postów w odstępie 5 minut. Czyli dodało post i od razu chciało dać drugi taki sam, ale system się sprzeciwił...choć jak widać po tym temacie, tutaj dodaje dwa posty od razu i je łączy (licznik jednak pokazuje jeden dodany post).
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Tak po angielsku byla jakas informacja a dokladnie co to niewiem bo na tel bylem i w drodze i zwyczajnie to zignorowalem.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Nawet powiadomienie o PM-ie dostałem przed chwilą...więc chyba jest ok. Tym bardziej, że nie dodaje podwójnych postów już...

Edycja także ok...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Zmienię wobec tego prefiks tematu, ale jeśli natkniecie się jeszcze na jakieś problemy, to proszę o informację :)

Wspomniano również o brakach w tłumaczeniu - wiemy o tym, jednak poprawienie tłumaczeń może trochę potrwać.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Ciekawi mnie tylko na jak długo problem został zażegnany:) Mam jednak nadzieję, że na dłużej niż poprzednio:)


Edit: Jak to miło nie mieć miliona okien i podwojonych postów:d
 
Do góry