[Naprawiony] Forum się psuje (znowu)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15508
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Bo jak widzisz po prefiksie - naprawione :p
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Dzisiaj u mnie się to pojawiło
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_postbit.php on line 1033

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_postbit.php on line 1033

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_postbit.php on line 1033

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_postbit.php on line 1033

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_postbit.php on line 1033

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_postbit.php on line 1033

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_postbit.php on line 1033

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_postbit.php on line 1033


oraz:
ckeditor.js?t=A7HG4HT&v=422:17
Resource interpreted as Image but transferred with MIME type text/css: "http://forum.pl.grepolis.com/css.php?styleid=8&langid=3&d=1418648551&td=ltr…et-fonts.css,vbulletin.css,vbulletin-chrome.css,vbulletin-formcontrols.css,".

i jeszcze to:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

U mnie także ponownie to występuje.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Czy w tym momencie nadal macie błędy na forum?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Tak, nadal wyskakujące okno, lub podwojone posty w moim przypadku i to samo co w drugim moim screenie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

kiedy będzie naprawione ? bo się postów nie da normalnie wpisywać
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

sprawdzam

- - - Automatycznie połączono posty - - -

U mnie także nadal to występuje
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

U mnie ostatnio też zaczęły się podwójnie posty dodawać...a jak kliknę edycję i usunę ten drugi post, to nie chce się strona przeładować. Myśli i myśli...na szczęście jak odświeżę stronę, to widzę, że edycja się udała i jest tylko jeden post.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Potwierdzam, u mnie pojawia się to samo i jest już irytujące szczerze mówiąc.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Ja tez tak mam ... z kazdym postem , podwojnie go wstawia
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Czy ktoś coś działa, by to naprawić?
Bo można się wściec.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czy ktoś coś działa, by to naprawić?
Bo można się wściec.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Hehe...widzę, że Tobie wstawia podwójnie. Mnie dzisiaj wstawia post i od razu wyrzuca błąd, że nie mogę dodać dwóch postów od razu...jak wyjdę z dodawania postu, to widzę normalnie dodany post :)


Nie mówiąc o tym, że komunikat wyrzuca po angielsku:
This post is a duplicate of a post that you have posted in the last five minutes.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Hehe...widzę, że Tobie wstawia podwójnie. Mnie dzisiaj wstawia post i od razu wyrzuca błąd, że nie mogę dodać dwóch postów od razu...jak wyjdę z dodawania postu, to widzę normalnie dodany post :)


Nie mówiąc o tym, że komunikat wyrzuca po angielsku:

U mnie też tak jest na przemian:d Raz podwójne, a raz wywala:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hehe...widzę, że Tobie wstawia podwójnie. Mnie dzisiaj wstawia post i od razu wyrzuca błąd, że nie mogę dodać dwóch postów od razu...jak wyjdę z dodawania postu, to widzę normalnie dodany post :)


Nie mówiąc o tym, że komunikat wyrzuca po angielsku:

U mnie też tak jest na przemian:d Raz podwójne, a raz wywala:D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Błąd ma status potwierdzony, zgłoszony

Chodziło mi o to, że sytuacja jest "zmienna". Ostatnio dodawał mi "podwójne posty" z tą samą treścią. Wczoraj wieczorem mu się coś odmieniło i już nie pozwalał dodawać podwójnie postu, choć wyskakujący błąd pokazuje, że nadal chce to zrobić...tylko tym razem nie może.

A widzę po wpisach innych osób, że im dodaje jednak te podwójne posty...chyba, że ktoś próbuje to naprawić od tych kilku dni i przez to sytuacja się zmienia od czasu do czasu powodując inny problem?!



EDIT: O i widzę, że u mnie wróciło podwójne dodawanie postów bez odczekania tych 5 minut podanych w ustawieniach forum...a może to tylko w tym temacie?!

EDIT2: W OT na przykład mi blokuje dodanie drugiego postu, w przeciwieństwie do tego tematu...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Forum się psuje (znowu)

Nie ma zależności gdzie piszesz, raz daje podwójne, raz wyskakuje, że nie może, a jeszcze innym razem wszystko na chwilę gra. Popatrz na moje posty od wczoraj, podwojone są i w ot, i tutaj, i w światowych działach, a mi się już tego poprawiać nie chce, bo to strasznie wkurza:)
 
Do góry