[Forum Sojuszu]- dodatkowa opcja do ankiet i kolor dla ważnych tematów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8642
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz Obie Kwestie?


  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser8642

Guest
Ellos..


1.Proponuje aby na forum sojuszu można było zaznaczyć tak jak na tym forum, jawność głosowania czyli każdy głodujący na daną opcje byłby wypisany po klikniecu w ikonkę "gdzieś obok tematu) sprawdź głosy.
-Widac było by kto bierze udział w głosoawaniu i aktywie bierze udział w życiu sojuszu i to jest glowny cel propozycji.

2.Proponuje aby prócz zaznaczenia w edycji wątku "ważny" była dostępna opcja "kolor" gdzie po kliknieciu wybierali bym kolor Niebieski, Zielony albo Czerwony (domyslnym pozostał by niebieski)
-Chodzi o to aby prcz wykrzyknika także i na forum było widać gdzie np. wyświetlił się kolor czerwony co moglo by oznaczać naglą ważną informacje zielonu dodatkowy kolor nie zaszkodzi)
-Pozatym gdy na forum pojawi się wazny wpis odrazu będzie go widać poprzez migajacą kartkę, ktorą mamy teraz na biało, a mogła by migać na kolory- coś w stylu paortów z ataku ktore są wyswietlane na czerwony,zółty ,zielony w zalezności od powodzenia ataku.



Obie propozycje są bardzo powazne i dość istotne dla współpracy i zapewne pomogło by kazdemu w kooperacji i nie tylko (jeśli prawidlowo z tego korzystać), ale to już kwestia dowodzenia w sojuszu)

>Howk!
:cool:
Mx
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Forum Sojuszu]- dodatkowa opcja do ankiet i kolor dla ważnych tematów

jestem za !
przyda się trochę jawności na forum sojuszu ;P
Bo jak to ująć zobaczy się małe co nieco ;)
2.Propozycja też dobra zalezy jak bedzie wygladała w użyciu ;)
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: [Forum Sojuszu]- dodatkowa opcja do ankiet i kolor dla ważnych tematów

Jeśli zaznaczymy temat jako ważny, będziemy mogli przypisać mu kolor (rownież we wunkcjach tematu-tam gdzie jest jeszcze zmiana nazwy tematu.

Zaznaczony ważny temat przebijał by domyślny kolor niebieski dzięki temu odrazu było by widać gdzie pojawił się ważny temat (zaproponowałem jeszcze kolor zielony-który również mozna wykorzystać)

W widoku zakladek forum wyglądało by to:
197a404f56ee.jpg



A w podglądzie zakladek gry:
3c85100b9426.jpg



...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: [Forum Sojuszu]- dodatkowa opcja do ankiet i kolor dla ważnych tematów

Oczywiście, że na tak. Poprawi to wydajność korzystania z forum, rozróżnienie.

Można by dodać ważność kolorów:

Czerwony- B. ważny
pomarańczowy- ważny


Niebieski pozostaje systemowy, zielony nie jest brany pod uwagę!

Odpowiedź: Tak!
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: [Forum Sojuszu]- dodatkowa opcja do ankiet i kolor dla ważnych tematów

Niby dlaczego Zielony nie jest brany pod twoją uwagę? Jesli nie będziesz korzystał to nie wybieraj ale być zgodnie z propozycją powinien.

Ważność kolorów ustal sobie już na forum sojuszu, a nie tutaj :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Forum Sojuszu]- dodatkowa opcja do ankiet i kolor dla ważnych tematów

Zielony kolor nadziei ;P :D:D podoba mi sie grafika; P
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: [Forum Sojuszu]- dodatkowa opcja do ankiet i kolor dla ważnych tematów

Poprostu mam dla Zielonego zastosowanie (choc nie wiem czy będę grał w większym sojuszu), ktorego nie da się zastapić innym kolorem- jak ktoś potrzebuje pomarańczowy to nie będzie do wyboru:

-niebieski(domyślnie)
-zielony
-pomaranczowy
-czerwony


Co co obrazków to mi też się podoba, Twój dzisiejeszy avatar :)
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: [Forum Sojuszu]- dodatkowa opcja do ankiet i kolor dla ważnych tematów

100% na Tak!!
Gdzie moi hejtersi?

Tak czy inaczej chcę zapytać czy temat był omawiany w szeregach "komisji do spraw akceptacji czy kasacji propozycji"? ;D
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: [Forum Sojuszu]- dodatkowa opcja do ankiet i kolor dla ważnych tematów

Niestety Propozycja zostaje odrzucona, nie ma większej potrzeby wprowadzania tego typu zmiany, jest to mało wpływające na czytelność Forum.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry