[Nowość] Forum Sojuszu

  • Rozpoczynający wątek DarthSid
  • Data rozpoczęcia

Licznik postów / Jesteś na tak czy na nie głosuj

  • Tak

    Głosy: 4 22,2%
  • Nie

    Głosy: 10 55,6%
  • Obojętnie

    Głosy: 4 22,2%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam :)


Wbiegam z taką propozycję żeby liderzy czy tak samo jak założyciel widzieli ile dany gracz ma wpisów na forum w własnym sojuszu :)


Czyli taka propozycja karta z licznikiem postów danych graczy w swym sojuszu oczywiście ta informacja ukryta dla graczy bez uprawnień.

Głosujcie komentujcie
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Forum Sojuszu

Ja mam na początek szybkie pytanie: jaki jest tego głębszy sens? Po co, komu, coś takiego?
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Forum Sojuszu

W sojuszu jest łatwo wyłapać kto czyta i się udziela na forum. Dodatkowo tematy albo nawet całe działy są często kasowane itd. Jaki zatem sens posiadania wiedzy na temat ile kto ma napsianych postów? Jest to jedynie ciekawy dodatek dla spamerów w masówkowych sojuszach. Oczywiście jestem na nie.
 

DeletedUser16257

Guest
Odp: Forum Sojuszu

Obojętny.
Jeśli już, moim zdaniem ciekawie byłoby dodać licznik wyświetleń danego tematu na forum sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum Sojuszu

W sojuszu jest łatwo wyłapać kto czyta i się udziela na forum. Dodatkowo tematy albo nawet całe działy są często kasowane itd. Jaki zatem sens posiadania wiedzy na temat ile kto ma napsianych postów? Jest to jedynie ciekawy dodatek dla spamerów w masówkowych sojuszach. Oczywiście jestem na nie.

Ale czy jest napisane że kasacja tematów równała by się z kasacją licznika lub odejmowaniem ilości postów jakie gracze posiadał w danym temacie ? chyba nie
Wyłapać łatwo ale problematyka leży przy większej ilości graczy w sojuszu a to ładnie obrazuje takiego gracza
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Forum Sojuszu

Jak Ty to widzisz? Ogólna lista obok forum, kto i ile postów napisał? Czy może wyskakująca lista z linka przy każdym temacie (z ilości odpowiedzi), ile w danym temacie ma napisanych postów konkretna osoba?

Jak dla mnie, to chyba wiąże się to z wprowadzeniem zbyt wielu niepotrzebnych funkcji...a kto jest aktywny na forum, to bardzo dobrze widać jak się samemu aktywnie udziela na forum:)
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Forum Sojuszu

przydatne według mnie ja bym to chciał
smiley_emoticons_flu-super-gau.gif

można by było wiedzieć czy ktoś jest aktywny i wyrzucać tych co mają np. 10 postów
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Forum Sojuszu

O przydatności danego gracza dla sojuszu w żadnym stopniu nie świadczy ilość postów napisanych w temacie "Walnij łbem w klawę" czy pokrewnym tylko jego udział w organizowanych akcjach w postaci wysyłanych wsparć, ataków, surowców czy czarów. Propozycja w mojej opinii nie wniesie nic poprawiającego jakość sojuszu.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Forum Sojuszu

O przydatności danego gracza dla sojuszu w żadnym stopniu nie świadczy ilość postów napisanych w temacie "Walnij łbem w klawę" czy pokrewnym tylko jego udział w organizowanych akcjach w postaci wysyłanych wsparć, ataków, surowców czy czarów. Propozycja w mojej opinii nie wniesie nic poprawiającego jakość sojuszu.

O pozycji danego użytkownika na tym forum w żadnym stopniu nie świadczy ilość postów napisanych w temacie "Walnij łbem w klawę" czy pokrewnych tylko...:p

Zgadzam się z Robinem - trzeba też na tym forum zlikwidować te liczniki postów :rolleyes:
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Forum Sojuszu

trzeba też na tym forum zlikwidować te liczniki postów :rolleyes:
Tak, i zlikwidujmy też rangi na forum ... :eek:

Co do propozycji .. Nie jest jakoś przydatna, co to wniesie do gry, a raczej do sojuszu, że ktoś napisał 5 lub 50 postów ? :confused: Mi to obojętnie.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Forum Sojuszu

Od razu zlikwidujmy może całe forum?:D

Propozycja w sumie ciekawa, można by łatwo sprawdzić kto się udziela na forum i w jakim stopniu, może i nie w 100% ale pewnym wyznacznikiem mogłaby być taka opcja, jeśli chodzi o aktywność graczy. Dla mnie na TAK, nikomu by to nie zaszkodziło, a jeśli władzom sojuszu ułatwiłoby to jakos sprawę, to dlaczego nie?:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Forum Sojuszu

Jeśli miałoby to przejść, to jedynie w formie, którą spotykałem na innych forach. A mianowicie...jak się wejdzie na forum, ma się dany temat i jest tam wypisana liczba odpowiedzi w danym temacie. Jedynie może zamiast tekstowej formy liczby odpowiedzi dać tam hiperłącze jakieś, po którego naciśnięciu modek mógłby zobaczyć w dodatkowym okienku, kto i ile napisał postów w temacie.

Robić jakieś liczenie wszystkich postów jakie napisała każda osoba na forum, chociażby tak jak tutaj, gdzie mamy licznik postów dla mnie mija się z celem. Byśmy musieli za bardzo rozbudować forum sojuszy, a to jak dla mnie mija się z celem...bo jak nie damy możliwości wybierania zakładek na forum, w których aktywność ma być liczona, a gdzie indziej ma nie być liczona, to ludzie będą sobie sztucznie nabijać posty.

Aktualnie jestem w sojuszu, gdzie ludzie lubią sobie pogadać na forum. Nieobecność kilku godzin rodzi 100-200 postów minimum...z czego sporo jest kasowane. Co z takim obrotem sprawy zrobić?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum Sojuszu

Jeśli miałoby to przejść, to jedynie w formie, którą spotykałem na innych forach. A mianowicie...jak się wejdzie na forum, ma się dany temat i jest tam wypisana liczba odpowiedzi w danym temacie. Jedynie może zamiast tekstowej formy liczby odpowiedzi dać tam hiperłącze jakieś, po którego naciśnięciu modek mógłby zobaczyć w dodatkowym okienku, kto i ile napisał postów w temacie.

Robić jakieś liczenie wszystkich postów jakie napisała każda osoba na forum, chociażby tak jak tutaj, gdzie mamy licznik postów dla mnie mija się z celem. Byśmy musieli za bardzo rozbudować forum sojuszy, a to jak dla mnie mija się z celem...bo jak nie damy możliwości wybierania zakładek na forum, w których aktywność ma być liczona, a gdzie indziej ma nie być liczona, to ludzie będą sobie sztucznie nabijać posty.

Aktualnie jestem w sojuszu, gdzie ludzie lubią sobie pogadać na forum. Nieobecność kilku godzin rodzi 100-200 postów minimum...z czego sporo jest kasowane. Co z takim obrotem sprawy zrobić?



Ciekawa propozycja no ale trzeba się liczyć z tym iż do takiej formy w sojuszu powstało by nawet jedno dodatkowe stanowisko lub zajęcie jak kto woli
osobiście nawet bym mógł to przeinaczyć na twoją propozycję i dać łapkę w górę
świetne :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Forum Sojuszu

Jak dla mnie, to nie potrzeba dodatkowego stanowiska w sojuszu. Moderator forum powinien mieć taką możliwość sprawdzenia, kto i jak się udziela w temacie.

Problem pojawiłbym się ze skasowanymi postami. Czy kasacja postu oznaczałaby automatyczne odjęcie tego posta z licznika, czy pozostawienie tam aktualnego stanu rzeczy mimo usunięcia posta...na różnych forach spotyka się obydwa podejścia.


PS: Jak dla mnie, to podyskutujmy jeszcze tutaj chwilę. Może ktoś rozwieje moje wątpliwości, a wtedy będzie można zamknąć ten temat i utworzyć jedną, dobrze dopracowaną propozycję...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum Sojuszu

CO do skasowanego postu to może jakieś oznaczenia przy tym ? kolorami ? posty by pozostał na liczniku ale by widniało czy został skasowany czy nie na zielono/czerwono
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Forum Sojuszu

Sam nie wiem. Na forum, w grze, jest niestety taki problem, że można usuwać własne posty. W taki sposób łatwo nabijać sobie ilość postów napisanych w poszczególnych tematach. Każdy może napisać kilka postów składających się z tych minimalnych trzech znaków, a następnie szybko je usunąć.

Im dłużej o tym myślę, tym mam więcej wątpliwości...
 
Status
Zamknięty.
Do góry