Forum sojuszu

DeletedUser

Guest
Mam taki problem, otóż gdy gram, chyba kilkadziesiąt razy dziennie pojawia się ikona Forum sojuszu (wiecie, taki pergamin), klikam - nic się nie dzieje! Żadnych nowych postów, tematów... I tak codziennie! Już mnie to trochę denerwuje...:mad:
 

DeletedUser

Guest
Ktoś edytował swój wcześniejszy post to się tak dzieje...
 

DeletedUser

Guest
No faktycznie to dziwne. Jak nie minie zapytaj na forum sojuszu czy ktoś się nie bawi przypadkiem.
 

DeletedUser

Guest
Ja również mam coś takiego na Dziecie...ehh...wnerwiające, ale cóż. Po 2 dniach przestało :p
 

DeletedUser

Guest
No to kompletnie nie rozumiem. Widocznie jest jakiś problem z jakimś mechanizmem. Tak mi się przynajmniej wydaje...
 

DeletedUser

Guest
Tak zdarza się, wiem, ale przecież ile można edytować ten sam temat w kółko przez 2 dni!
 

DeletedUser

Guest
Tak się dzieje, jak ktos edytuje posta lub skasuje/przeniesie temat. Wystarczy oznaczyc forum jako przeczytane i po problemie.
 

DeletedUser

Guest
Nie tylko Wy tak macie, ja tez lubie aby wszystko było przeczytane ,ale niestety ciagle wyskakuje mi info ze jest nowy post na forum. Niestety nie wiem w czym jest problem, moze j/w jest to problem techniczny.
 

DeletedUser

Guest
mam pytanie . macie tam jakąś ankietę bo jak jest włączona tam w niej opcja "Pokaż wyniki, nawet jeżeli jeszcze nie oddano głosu." , to może przez to , ja też tak miałem właśnie przez to .
 

DeletedUser

Guest
Już się chyba domysłam o co chodzi. Też mi się dzisiaj pojawił taki błąd, karteczka z forum cały czas się pojawiała mimo braku wpisów.
Okazało się, że czekała u nas wspólna zakładka do zaakceptowania. Teraz już nie miga. Myslę, że to nie błąd a jakaś forma alarmowania o nowych zakładkach czekających na akceptację.
 

DeletedUser

Guest
mi się tak dzieje z raportami, skrzynka odbiorcza i forum sojuszu!:cool::cool::cool:
 
Do góry