[FORUM] Usuwanie propozycji

  • Rozpoczynający wątek Cygan0123
  • Data rozpoczęcia

Jestem:

  • Za nowym działem

    Głosy: 5 23,8%
  • Za usuwaniem spóźnionych propyzycji

    Głosy: 3 14,3%
  • Za przy obydwóch propozycjach

    Głosy: 5 23,8%
  • Przeciw przy obydwóch propozycjach

    Głosy: 1 4,8%
  • Obojętny

    Głosy: 7 33,3%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Znowu Cygan wyskoczył z nową propozycją ;) Wpadłem na to przed momentem przeszukując forum... Zauważyłem, że jest kilka, jeśli nie kilkanaście propozycji które są albo dawno wprowadzone do gry (zanim propozycja została wysunięta) lub mają mniej niż 10% na tak. Proponuję utworzenie nowego działu na propozycje nieudane i usuwanie tych, które są "opóźnione" zwiększy to przejrzystość na forum i spowoduje, że szukając konkretnej propozycji nie musimy przekopywać masy tematów, a tylko połowę. No, może trochę więcej ;)
 

DeletedUser946

Guest
dobry pomysł, na niemieckim forum dział "propozycje" jest podzielony na:
- sensowne
- odrzucone
- wprowadzone w życie
- "przechowalnia" (zdublowane albo nie pasujące do powyższych)
 

DeletedUser7315

Guest
jestem za. W tym mogłoby być tematy na których nikt nie napisał od pół roku (albo więcej albo mniej czasu) i takie które mają poniżej np. 10%
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy to dobry pomysł, ponieważ znajdź mi moderatora, któremu będzie się chciało to wybierać i przesuwać.

Jestem obojętny.


[COLOR=#DarkGreen]Pozdrawiam.
Marcin (Squnqs)
[/COLOR]
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy to dobry pomysł, ponieważ znajdź mi moderatora, któremu będzie się chciało to wybierać i przesuwać.

Jestem obojętny.


[COLOR=#DarkGreen]Pozdrawiam.
Marcin (Squnqs)
[/COLOR]
Chciało się????
Popraw mnie jeśli się mylę, ale obowiązkiem moderatora jest zapewnianie porządku na forum (nie mylić z cenzurowaniem piszących) i czynienie wszelkich kroków, aby forum było jak najbardziej przejrzyste i przyjazne w przeglądaniu... Jeżeli ktoś podejmuje dobrowolnie stanowisko, z którym wiążą się jakieś obowiązki, to siłą rzeczy ma obowiązek je wypełniać, prawda? Jak jest leniem któremu się czegoś nie chce, to niech lepiej od razu zrezygnuje, ale nie z tego pomysłu, ale z posady modka.

Propozycję popieram. Może w końcu zamiast cenzurować małe tematy szanowny team powoli weźmie się za ogarnięcie działów, gdzie panuje prawdziwy nieporządek :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak, moderator musi pilnować porządku, lecz takim samym wyjściem mogłyby być np prefixy..
[Odrz] = Odrzucony
[Przy] = Przyjęty
[Wpr] = Wprowadzone w życie, chodź to z przyjętymi się bez sensowne staje.

Poza tym, tylko jeden moderator ma tutaj prawa, reszta nie może tutaj nic zrobić. Więc dodawanie jeszcze mu pracy raczej nie przejdzie.

EOT, tak jak napisałem, prefixy mogą być takie same jak nowe działy.
 

DeletedUser

Guest
Zacząłbym od tego, że skoro jakiś pomysł jest już odrzucony, to lepiej go po prostu wykasować, zamiast bawić się w prefixy czy przenoszenia :p

Wprowadzić podział na propozycje:
- wprowadzone w życie
- archiwalne (np. miesiąc bez odpowiedzi)
- aktualne
- odrzucone kasować

i byłoby o wiele lepiej. Prefixy wiele nie pomogą, bo w jednym dużym dziale tak czy inaczej zostanie wiele stron z propozycjami do przeglądnięcia. Co więcej, jesli przed każdą propozycją będziemy dodawać prefix, to nazwy tematów się wydłużą, co może doprowadzić do jeszcze większego bajzlu niż jest teraz.

Poza tym, tylko jeden moderator ma tutaj prawa, reszta nie może tutaj nic zrobić. Więc dodawanie jeszcze mu pracy raczej nie przejdzie.
Na angielskim forum, które jest z 10x większe od tego, moderatorzy radzą sobie bardzo dobrze. A jeżeli dany dział wymaga dużej uwagi, jakoś nie mieli problemu wprowadzić drugiego moderatora do pomocy pierwszemu ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak, moderator musi pilnować porządku, lecz takim samym wyjściem mogłyby być np prefixy..

50466_07d683bdaf.jpg

Po co je układać, lepiej zwyczajnie podpisać i wyjdzie na to samo... ;)


Poza tym, tylko jeden moderator ma tutaj prawa, reszta nie może tutaj nic zrobić. Więc dodawanie jeszcze mu pracy raczej nie przejdzie.
Opcja nr1 - dać prawa drugiemu moderatorowi
Opcja nr2 - wziąć się do roboty lenie! :p

Zresztą, ile to pracy. Jeden weekend (jeśli akurat uprawniony siedzi w chacie i mu się nudzi a i do pracy przy komputerze nie ma smykałki) a potem tylko co 3-4 dni w porywach godzinka. Lub raz dziennie 15min. To nie jest problem, poza tym, praca moderatora forum nie polega tylko na dawaniu warnów/banów, usuwaniu postów oraz noszeniu fajowskiego zielonego nicku, więc to nie jest takie do końca "dodawanie pracy" :)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł może nie jest zły,ale czasem posty nie mające szans na przejście,dają do myślenia drugiemu graczowi,że takowy temat już jest,i widać po % na tak,raczej nie przejdzie.
Bo z takim rozwiązaniem co chwile powtarzałyby się tematy,za które raczej nie można przyznać warna,skoro nie ma na to dowodu(Chyba że tu panuje tyrania :D)

Jak już się tak kisicie co do moderatorów,to może jednak najlepszym rozwiązaniem byłoby zamykanie takich tematów??
Nie wiem jak tutaj,ale na forum sojuszu zamknięcie nawet kilkuset wątków to nie wysiłek.
Czy są leniami to już nie ważne,byle utrzymać standardy,a do łatwiejszej pracy coś zmodyfikować :)
Dla mnie to obojętne,ja nie patrze ile pomysł ma procent tylko wyrażam swoją opinię...i ze względu na to że to się tyczy trochę moderatorów a nie większości graczy :)
Oczywiście jeśli któremuś się chce to chwała mu za to :)

pozdrawiam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Lipakos trafił w sedno. Takie stare tematy powinny być ZAMKNIĘTE! Bo jedyna osoba która mogłaby się tam wypowiedzieć to oftopowiec który tylko szuka starych tematów do odkopania ;)
 

DeletedUser5

Guest
Co do spóźnionych propozycji, to można je przenosić do działu "propozycje wprowadzone w życie", ponieważ faktycznie są one już dostępne w grze/forum. Jeśli jakąś znajdziecie, wystarczy napisać do mnie PW.
Z kolei jestem za tym, aby przenosić do innego podforum propozycje całkowicie odrzucone i nierealne, np. smoki, księżniczki i latające żelki (które swoją drogą powinny być wprowadzone!) :D
 

DeletedUser

Guest
Propozycja wprowadzona w życie.

Aktualnie istnieje taki podział.
 
Status
Zamknięty.
Do góry