Forum

  • Rozpoczynający wątek wersu99
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam dziwne pytanie, ale kto pyta nie błądzi. Temat kieruje do osób już doświadczonych. Chciałbym wiedzieć jak powinno wyglądać dobre forum sojuszu. Chodzi mi tu o m.in. jakie tematy powinny się koniecznie znaleźć na takim forum. Liczę także o wskazówki jak zarządzać sprawnie takim forum. Jestem nowym graczem, który jeszcze nie orientuje się we wszystkim, a chce być coraz lepszy. pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
 

DeletedUser

Guest
Nie chciałbym Cię zniechęcać do prowadzenia własnego sojuszu ale uwierz mi, że lepiej było by gdybyś na odwiedził kilka sojuszy, zobaczył jak to funkcjonuje od środka.
Jeśli trafiłbyś to lepszego sojuszu (z bardziej doświadczonymi graczami) to pewnie miałbyś łatwiej później prowadzić swój własny.

No ale jeśli już chcesz prowadzić swój sojusz to na pewno musi być dział, w którym będziesz mógł ogłaszać wszystkie podjęte sprawy przez radę sojuszu czyli "Ogłoszenia" bądź "ogólnie".
Dalej, na pewno zakładka "atak" i "obrona", "handel" też się przyda ;)
Jeśli chcesz mieć trochę luzu w sojuszu to jakiś dział gdzie będziecie mogli "spamować", "Tawerna" albo nie wiem, "piaskownica" wystarczy :p

Później to już od Ciebie zależy jeśli chcesz i Twój sojusz np jest na dwóch morzach to zakładki np "M44" albo "M55" i Ci co są na danym morzu organizują jakieś większe akcje..

Fajnie rozbudowane forum to podstawa, żeby nie było spamu ale żeby każdy wiedział co, gdzie i jak..

Mi się na przykład podoba jak jest małe forum ale każdy wie co gdzie i jak właśnie ;)
 

DeletedUser

Guest
Jeśli chcesz mieć trochę luzu w sojuszu to jakiś dział gdzie będziecie mogli "spamować", "Tawerna" albo nie wiem, "piaskownica" wystarczy :p
od tego to należało zacząć:) najbardziej popularna nazwa jaką spotykałem to Karczma:)
fajna jest karczma światowa - każdy sojusz może dołączyć by trochę pospamować - w kupie raźniej ;)

przydatne jest też forum od czarów. robisz tematy z poszczególnymi czarami i jeśli ktos chce to sie wpisuje w danym temacie. nieaktualne wpisy sie kasuje i jest porządek:)

no i oczywiście fora wspólne ze sprzymierzeńcami (może być z każdym oddzielnie, lub jeśli sprzymierzeniec waszego sprzymierzeńca to również wasz sprzymierzeniec, to można zrobić forum łączone z obydwoma sojuszami)
 
Status
Zamknięty.
Do góry