Forumowy Sceptyk - głosowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22579

Guest
Odp: Forumowy Sceptyk - głosowanie

Głos na MG34
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Forumowy Sceptyk - głosowanie

a ja jeszcze raz za Aksonem:)
co wyście się dzisiaj nagle obudzili?
Sisi gratki udanego konkursu, takich emocji dawno nie było.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Forumowy Sceptyk - głosowanie

Witajcie wszystkie mordeczki i mordunie.

Muszę Was bardzo zmartwić. W przeliczeniu na oddane głosy MG34 wygrywa +5, niestety biorąc pod uwagę regulamin a w szczególności punkt:

"głosować mogą osoby, które posiadają zarejestrowane konto na forum od minimum 3 miesięcy i mają napisany przynajmniej jeden post na miesiąc przed rozpoczęciem konkursu"

odrzucając nieważne głosy (na jednego i drugiego)
Miszczunio Haszek wygrywa +9

Także została Wam godzinka, a ja jeszcze mam w rękawie 6 ważnych głosów. No i bomba.

Dziękuje serdecznie moim przyjaciołom którzy pomogli mi w tym całym cyrku.
Bo to że był to cyrk, mam wrażenie wszyscy widzieli.
Mam nadzieje, mam szczerą nadzieje że każdy kto tu wchodził oglądał to wszystko z wielkim niesmakiem i obrzydzeniem. Mam również wielką nadzieje że popsułem ten konkurs naszym "kochanym" organizatorom. Moje działania były wykonywane z pełną premedytacją i perfidią.
Teraz już wiecie jak czuje się grupa osób do której należę. Każdy przejaw wolnego myślenia, kreatywnego myślenia, niezgodnego z utartą linią organizatorów jest wycinany w pień na tym forum. Zastanówcie się nad sobą. Tak jak dzisiaj weszliście na to forum i poczuliście całkowitą bezsilność wobec tego co dzieje się z tym konkursem, tak wiele osób czuje się gdy kasowane są ich posty lub zamykane tematy. I nie chodzi stricte o grę. Bo na nią nie macie wpływu. Rzecz tyczy się forum. Tego forum. Traktujecie ludzi jak powietrze, jak zło konieczne. Nie każdy z użytkowników ma naście lat i satysfakcje swoją czerpie z zabaw w "offtopie". Średnia wieku dużej grupy ludzi bawiącej się w tą grę to grubo po trzydziestce. I choćby z racji wieku należy im się szacunek i możliwość wypowiedzi...

I miejcie ten jeden raz odwagę cywilną i nie kasujcie słów krytyki. Uzasadnionej krytyki która z każdym dniem nawarstwia się w ludziach mile spędzających czas przy Grepolis, a unikających FO jak ognia z Waszego powodu.

A że cała ta szopka nie była po to by wygrać blaszkę/odznaczenie a tym bardziej te kilka monet, w nawiązaniu do:

7. Wytypowany kandydat w każdej chwili może zrezygnować z udziału w konkursie. Rezygnację należy zgłosić w temacie z listami kandydatów lub w prywatnej wiadomości do opiekunki konkursu.

rezygnuje z udziału w konkursie tym i jakimkolwiek który będzie tutaj organizowany.

I tak MG34 który ma bana wygrywa konkurs forumowy. Znamienne :)
Gratuluje serdecznie.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Forumowy Sceptyk - głosowanie

Haszek.. idź sprawdź czy Cię w piwnicy nie ma.. i zostań tam.
 

DeletedUser25355

Guest
Odp: Forumowy Sceptyk - głosowanie

MG34 i od dawna mam zarejestrowane konto i może nie piszę ale nie mam ochoty gadać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry