[Nie można powtórzyć] Fotki na grepo

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
Odp: Fotki na grepo

Nie, choć faktycznie, ciekawie to wygląda ;) Mi takie zamianki obrazków pojawiają się na najróżniejszych stronach, np. zamiast przycisku "zraportuj zły post" mam ogromną głowę psa, albo emotka z uśmiechem przemienia się w zdjęcie gwiazdki lub pawia albinosa ;)

Wyczyść pliki tymczasowe przeglądarki i przeloguj się do gry, wszystko powinno wrócić do normy,
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Fotki na grepo

Nie, choć faktycznie, ciekawie to wygląda ;) Mi takie zamianki obrazków pojawiają się na najróżniejszych stronach, np. zamiast przycisku "zraportuj zły post" mam ogromną głowę psa, albo emotka z uśmiechem przemienia się w zdjęcie gwiazdki lub pawia albinosa ;)

Wyczyść pliki tymczasowe przeglądarki i przeloguj się do gry, wszystko powinno wrócić do normy,
Wiesz mam włączone, od czasu niesłusznego bana jaki kiedyś dostałam (tłumaczenie admina - właśnie tego dotyczyło), automatyczne czyszczenie plików cookie i jakoś przez kilka godzin (zamykałam przeglądarkę wielokrotnie) to nie znikało, a wręcz obrazków było coraz więcej.

Czasami piszecie do ludzi jak do przysłowiowych "blondynek". Bardzo proszę o krztę szacunku, w tą grę grają również osoby, które nieco się znają na komputerach i nie mają 15 lat :)

Myślę, że temat co zamknięcia - opanowaliście sytuację.
 
Odp: Fotki na grepo

Sisi, proszę mimo wszystko wybierz "Ustawienia" w panelu po lewej stronie w grze, a następnie "Lokalny zapis tymczasowy". Tam będziesz miała opcję wyczyszczenia pamięci podręcznej przeglądarki - proszę kliknij przycisk "Usuń dane".
 
Status
Zamknięty.
Do góry