[Ulepszenie] Funkcje premium w sojuszu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 7 24,1%
  • Nie

    Głosy: 20 69,0%
  • Obojętne

    Głosy: 2 6,9%

  • W sumie głosujących
    29

DeletedUser15166

Guest
Proponuję dodanie informacji o aktywnych funkcjach premium u poszczególnych graczy w sojuszu, dostęp do tych informacji mieliby liderzy i założyciele sojuszu, w ustawieniach będzie opcja która umożliwi wyłączenie lub włączenie tej informacji. Myślę, że w niektórych sytuacja taka funkcja będzie przdatna.

sss.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Funkcje premium w sojuszu

Tak ciekawa propozycja,przydatna,ale chyba kłopotliwa dla inno :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Funkcje premium w sojuszu

Mam tutaj mieszane uczucia trochę...sam nie wiem, co wybrać w głosowaniu. Zobaczę jakie tutaj argumenty się pojawią za i przeciw, co by sobie jakąś opinię wyrobić.
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Funkcje premium w sojuszu

ale po co ci to ? przeciez jak juz chcesz wiedziec to mozesz to sobie po rapkach graczy sprawdzic kto ma premke
choc zawsze mam pełna premke to nie życzyłabym sobie takiego info dla ogólu
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Funkcje premium w sojuszu

No właśnie Achillesie po co komu takie coś?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Funkcje premium w sojuszu

Pomijając kwestie techniczne (bo co to znaczy gracz premium? ma złoto? używa jednej? czy może kilku opcji premium) to to, czy i kiedy używamy złota jest tylko i wyłącznie naszą prywatną sprawą. Głos na nie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15109

Guest
Odp: Funkcje premium w sojuszu

Też bym sobie nie życzyła, żeby pewne osoby wiedziały czy mam premium czy nie, nawet jeśli są to założyciele czy liderzy sojuszu. Jak komuś to potrzebne to zapyta i tyle :)
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Funkcje premium w sojuszu

Głos na nie. Gracze powinni mieć chociaż trochę prywatności. Przecież gracz A nie musi wiedzieć jakiego doradcę lub doradców gracz B ma włączonych.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Funkcje premium w sojuszu

Popieram Robina też mi się zdaje że jest ta opcja bez sensu po co komu wiedzieć czy używam złota?

Jak już idąc za tym tokiem myśleniem lepsze rozwiązanie by było wprowadzenie dzielenie się premium tak jak jest w Plemionach że można się dzielić funkcjami premium z sojusznikami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Funkcje premium w sojuszu

To czy ktoś używa złota czy też nie, jest jedynie jego prywatną sprawą, która nic nie wnosi do gry. Ja pozostałbym przy aktualnym podglądzie członków sojuszu, w którym można sprawdzić aktywność każdego członka. Jak dla mnie, propozycja lipna i bezsensowna...
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Funkcje premium w sojuszu

Nie uważam, żeby taka informacja była przydatna przywódcom sojuszu,pomijając już fakt, że są to prywatne sprawy. Głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Funkcje premium w sojuszu

Jestem na "nie" - używanie opcji premium to sprawa prywatna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Funkcje premium w sojuszu

Na NIE, bo opcje premium zazwyczaj to sprawa prywatna i nikt by sobie nie życzył, co mamy, bo są kreciki, które dostają lidera i wykorzystują fakt dla wrogów - tu pojawia się akurat logiczne myślenie, więc ja bym się nigdy nie zgodziła na to, że odpalam Zarządcę, a założyciel wie, co ja zrobiłam ze złotem :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Funkcje premium w sojuszu

Funkcje premium to prywatna sprawa każdego użytkownika. Moim zdaniem, założyciele nie powinni wiedzieć kto gra złotem, a kto nie. Jak dla mnie bez sensu. Głos na nie.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Funkcje premium w sojuszu

Funkcje premium to prywatna sprawa każdego użytkownika. Moim zdaniem, założyciele nie powinni wiedzieć kto gra złotem, a kto nie. Jak dla mnie bez sensu. Głos na nie.

Podobny argument już był w tym temacie
 

DeletedUser24534

Guest
Odp: Funkcje premium w sojuszu

Oczywiście na nie!

Po pierwsze - to bezsensowne, ponieważ funkcje premium ułatwiają grę graczowi i nie mają wpływu na sojusz
po drugie - tu potrzebne są skrypty więc nie obyłoby się bez błędów, na dodatek okno sojuszu [większego] mogłoby bugować.
po trzecie - wprowadzenie takiej funkcji zadałoby wiele trudu, a i tak przy sojuszach 50+ członków nie byłaby wykorzystywana
po czwarte - gracz ma prawo do prywatności - może ktoś jest biedny i nie stać go na Premium
 

tomaszek79

Zespół Grepolis
Odp: Funkcje premium w sojuszu

Głos na nie- nie chce by ktoś wiedział czy gram na premium czy nie, i co daje to liderom/założycielom sojuszu? Może tylko to kto ma być w radzie sojuszu bo ma premuim opłacane przez cały czas?
Liderzy i założyciele już i tak dużo wiedzą i o graczach jeśli chodzi np. o blokady
 

DeletedUser5

Guest
Propozycja została odrzucona, informacja o premium jest zbyt prywatna, by była dostępna dla władz sojuszu.
 
Do góry