[Wyjaśnione] głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3480
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Mam pytanie, czy jest jakaś opcja zmiany rodzaju dzwieku i głośności powiadomień na mobilnym??

no strasznie mnie wkurza ten hałas -- chciałbym by było w miare cicho i najlepiej jak bym zmienił rodzaj na jakiś sms-owego
 
Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

No dobrze by było jakby można było zmienić rodzaj dźwięku , ale ja bym chciał jeszcze głośniejszy by mnie postawił na nogi w nocy ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

Nie wyłączaj komputera, rozkręć głośniki na maksa i się obudzisz jak Ci zawyje alarm z któregoś ze skryptów:)
 
Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

jak ja słyszę ten alarm z lapka to myślę ,ze szlag mnie trafi :mad: Z kompa się tego pozbyłem , ale z lapka nie mogę :(
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

Ale który alarm? Pełno ich jest...a w GRCRT można nawet swój ustawić :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

Jak bym wziął głośniki na maksa i obudziło by mnie, w nocy to bym myślał że ruskie strzelają ;)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

W GRCRT możesz ustawić swój dźwięk, można trochę wyciszyć i git ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

Mam pytanie, czy jest jakaś opcja zmiany rodzaju dzwieku i głośności powiadomień na mobilnym??

no strasznie mnie wkurza ten hałas -- chciałbym by było w miare cicho i najlepiej jak bym zmienił rodzaj na jakiś sms-owego

W Toolboksie można było zmieniać. W nowej apce nie sprawdzałam. Poszukam i dam znać.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

bardziej mi zalezy na głośności niż rodzaju ale jak rodzaj będzie można zmienic to super

ja niestety z techniką smartfonową nie jestem za dobry
 

DeletedUser

Guest
Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

Włóż plasteline do głośnika ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

To było tak w zastępstwie bo raczej tego nie wyciszysz
 

DeletedUser5

Guest
Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

Aplikacje na androida, które pozwalają dostosować poziom głośności, nie będą raczej pomocne. Testowałam kilka z nich - bez rezultatu, działała jedynie opcja całkowitego wyłączania dźwięku w powiadomieniach. Może akurat te appki nie działały poprawnie, jeśli ktoś miałby czas, można by sprawdzić inne.

Zawsze też można złożyć propozycję, by wprowadzono do naszej appki opcję zmiany głośności czy rodzaju dźwięku :) Nie bardzo znam się na takich urządzeniach, więc nie orientuję się czy to technicznie wykonalne, ale osobiście poparłabym taki pomysł.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

problem jest taki że powiadomienia są głośnością dzwonka w telefonie a wiec żeby było cicho trzeba wyłączyć lub ściszyć dźwięk dzwonka.

Wystarczy zrobic by powiadomienia były dzwiękiem powiadomień w telefonie i było by ok - choc to uważam za doraźne

najlepiej zrobic w programie w apce drobna modyfikacje - tam jest opcja dźwięku ale związana z pierdołkami a jak by tam dodał dźwięk powiadomienia to było by po sprawie
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

Czemu temat jest jeszcze ,,omawiany''? Chyba wyjasnione?
 
Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

Czemu temat jest jeszcze ,,omawiany''? Chyba wyjasnione?
Cały czas liczę, że może ktoś jest w stanie podpowiedzieć w jaki inny sposób można zmienić głośność (lub rodzaj) dzwonka korzystając z obecnej aplikacji. Może Ty potrafisz, skoro uważasz, że wyjaśnione? ;)

Ja również próbowałam różnych programów do ustawiania dźwięków czy edycji aplikacji. Niestety bez odpowiedniego rezultatu. W innych aplikacjach udało mi się zmienić głośność dźwięku za pomocą programu zewnętrznego, ale w Grepolis nie. Może faktycznie najlepszym rozwiązaniem byłoby napisać propozycję zmiany aplikacji:confused:
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

Wchodzisz w Moje pliki w telefonie. Następny krok to odnalezienie folderu z aplikacją. U mnie to jest to tak: Android/data/air.com.innogames.grepolis/files/Ringtones W folderze Ringtones znajdź plik o nazwie: incoming_attack.mp3. Skopiuj nazwę tego pliku, a następnie go usuń. Z innego folderu kopiujesz jakiś plik mp3, który chcesz mieć jako powiadomienie. Wklejasz go do folderu Ringotnes Zmieniasz nazwę na incoming_attack.mp3.

To jest chyba jedyny sposób, a w dodatku nietrwały(chyba). Po aktualizacji znowu będzie głupi dźwięk, który naprawdę jest głupi. Szczególnie jak przyjdzie powiadomienie w grupce osób Moja mina:
gafa.gif
Ich mina:
trol.png
 
Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

Dzięki Cwieqq, właśnie na taką odpowiedź czekałam.
U mnie to jest to tak: Android/data/air.com.innogames.grepolis/files/Ringtones W folderze Ringtones znajdź plik o nazwie: incoming_attack.mp3.
Nie tylko u Ciebie:) Sprawdziłam i u mnie jest tak samo. Gdy manfred zadał pytanie, to też poszukiwałam odpowiedniej ścieżki, ale bezskutecznie. Cieszę się, że podzieliłeś się z nami swoją wiedzą - jak najbardziej zasłużone punkty reputacji lecą do Ciebie, a prefiks tematu zmieniam na "wyjaśnione".
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: głośnośc oraz rodzaj powiadomień na mobilnym

Więcej czasu mi zajęło odgadnięcie hasła, niż napisanie tego :p Z 3 miesiące na forum nie wchodziłem, a jak już wszedłem to trafiłem na takie coś :) Trzeba pamiętać, że po aktualizacji dzwonek się zmienia i ponownie trzeba swój ustawić(wcześniej tak było).

Niech magicy technicy z Innogames zrobią coś z tym. Ogólnie aplikacja ma pełno bajerów graficznych (niepotrzebnych) a takiej prostej rzeczy brak
hmmm.gif
Jakiś ochotnik potrzebny, by napisać propozycję.
czytaj.gif
 
Do góry