Gdzie można się odwoływać

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13617
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13617

Guest
Mam pytanie w związku z informacjami jakie pojawiły się na tym forum i które szybciutko zostały usunięte.

Otóż jako mentalny anarchista czasami mam problemy z karami a to w grze a to tutaj na forum. Kiedy nie potrafimy dojść do porozumienia z członkiem teamu który nakłada na mnie karę otrzymuje informacje ze mogę się od decyzji odwołać.

Ostatnio tak się składa ze proponuje mi się jako instancje odwoławcza pana Kamila/yetj.
Dziś na tym forum poznałem jego stosunek do rozpatrywania odwołań graczy który to zamieścił na swoim profilu na FB.
Był screen w którym napisał cytuję: "Nie dyskutuj z debilami. Banuj ich" jako motto swojej działalności.

Pytam zatem dlaczego ten pan obraża klientów firmy Inno Games nazywając ich debilami?
Czy sam fakt ze ktoś złamał regulamin upoważnia tego pana do takich ocen?

No i w końcu jak teraz pisać odwołanie jeśli ma się świadomość w jaki sposób zostanie się potraktowanym?

Nie do końca odpowiada mi rola debila w tym układzie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Jeśli masz wątpliwości co do Yetj'ego, poproś o przekazania sprawy komuś kto ma lvl3, czyli: Robin65, Shannqa, yakamoz. Wtedy sprawą zajmie się ktoś z nich.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Jeśli masz wątpliwości co do Yetj'ego, poproś o przekazania sprawy komuś kto ma lvl3, czyli: Robin65, Shannqa, yakamoz. Wtedy sprawą zajmie się ktoś z nich.

To absolutnie nie rozwiązuje problemu.
Na czele polskiego supportu stoi ktoś, kto prezentuje na swoim profilu na FB materiały obrażające graczy.
Po drugie, przedstawia swój stosunek do blokad tekstem "banuj i nie dyskutuj z debilami", a cały materiał dedykuje wszystkim tym, którym dał bana.

Co taka osoba robi jeszcze w administracji tej gry?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

To absolutnie nie rozwiązuje problemu.
Na czele polskiego supportu stoi ktoś, kto prezentuje na swoim profilu na FB materiały obrażające graczy.
Po drugie, przedstawia swój stosunek do blokad tekstem "banuj i nie dyskutuj z debilami", a cały materiał dedykuje wszystkim tym, którym dał bana.

Co taka osoba robi jeszcze w administracji tej gry?

a co to za osoba?? chciał bym zobaczyć ten profil
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Screen jest na profilu grepolis.pl na facebooku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Jeśli masz wątpliwości co do Yetj'ego, poproś o przekazania sprawy komuś kto ma lvl3, czyli: Robin65, Shannqa, yakamoz. Wtedy sprawą zajmie się ktoś z nich.

Dziękuję hrywi za podpowiedź ale jak sprawdziłem przed chwilą to właśnie jeden z wymienionych przez Ciebie polecił mi odwoływać się do yetjego.

No i co z graczami którzy nie przeczytają tego tematu i nie będą wiedzieć że jeden z teamowiczów ma o nich nie najlepsze zdanie?
A co jeśli taka opinia o klientach Inno Games jest powszechna w teamie?
Przecież jeśli ja widziałem profil tego pana na FB to ciężko uwierzyć że nie widział go nikt z kolegów/koleżanek tego pana z "pracy".

Prosiłbym zatem żeby jednak ktoś spośród jak to napisałeś levelu 3 odniósl sie do sprawy i odpowiedział na nurtujące nie tylko mnie pytania.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Ale jaka szybka reakcja ze strony yetika.
Od razu wszystko zniklo z jego profilu na fb, nawet zdjecie :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Czy ktos poinformował już o tym prokuraturę?
Art. 212 kk
Kto pomawia grupę osób o takie postępowanie lub właściwości,
które mogą poniżyć ją w opinii publicznej,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków
masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności
do roku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Przeniesiono wpis misia z innego tematu:


czy zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec jednego z administratorów który śmiał nabijać się z nas użytkowników tej gry na swojej stronie FB ?

jeśli nie można tego zrobić poprzez forum to gdzie mam to zgłosić?
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Misiu kiedy słowa nie działają..
Kołuj adres i robim wjazd na chatę... xDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

A polska administracja gry oczywiście jest na grillu. A jeśli nawet wrócili, to nie mają ochoty nic napisać na forum.

Zatem zrobimy Wam wstyd na cały świat. Screen znajdzie się na profilu grepolis i InnoGames z pytaniem, czy ta firma uważa Polaków za idiotów, którzy dają sobie ubliżać za kasę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

A polska administracja gdy oczywiście jest na grillu. A jeśli nawet wrócili, to nie mają ochoty nic napisać na forum.

Zatem zrobimy Wam wstyd na cały świat. Screen znajdzie się na profilu grepolis i InnoGames z pytaniem, czy ta firma uważa Polaków za idiotów, którzy dają sobie ubliżać za kasę.

Tak to jest jak się ludzi doprowadza do stateczności choć to pewnie nie ostatnie kuku które tu się stanie.

Ja jednak w dalszym ciągu czekam na odpowiedź na pytanie czy gracze polskiego grepolis w dalszym ciągu będą się musieli poniżać pisaniem odwołań do Kamila/yetj'ego którego stosunek do grepolisowych "debili" już poznaliśmy.
Sam bym uniknął zapewne kontaktu z tym typem, poinformować mogę też członków mojego sojuszu ale wszystkich graczy przed tym panem nie ostrzegę przecież.
A sytuacja jest taka ze nadszarpniętej w ten sposób reputacji odzyskać się już nie da. Nikt świadomy tego co się wydarzyło nie okaże temu panu odrobiny zaufania i nie uwierzy w słuszność jego wyroków. Już nigdy.

Doczekam się zatem jakiejkolwiek odpowiedzi w tej sprawie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Tak to jest jak się ludzi doprowadza do stateczności choć to pewnie nie ostatnie kuku które tu się stanie.

Nie sądzę, aby to było duże kuku, za to, że ktoś nazywa nas debilami, a reszta jego towarzystwa z administracji tej gry uważa to za żart.
Mnie to mało rozśmieszyło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

A polska administracja gdy oczywiście jest na grillu. A jeśli nawet wrócili, to nie mają ochoty nic napisać na forum.

Zatem zrobimy Wam wstyd na cały świat. Screen znajdzie się na profilu grepolis i InnoGames z pytaniem, czy ta firma uważa Polaków za idiotów, którzy dają sobie ubliżać za kasę.

Tyko na FB profilu IG nikt nie zrozumie treści po polsku:) Trzeba napisać do Product manager.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Ale my tego nie napiszemy po polsku :)
Wprawdzie jest mały problem z tłumaczeniem wulgaryzmów, ale i z tym się uporamy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Rany... ktoś się jeszcze nie przyzwyczaił do tego jak działa tu support??? :p Świeżak? :eek:

Mi właśnie kończy się 24-godzinny ban z ochronką za to, że obraziłem innego gracza. Kłopot, że to nie ja obraziłem kogoś, a to ten ktoś obraził mnie, a ja tylko zacytowałem dokładnie tą wypowiedź - kierowaną pod moim adresem. I co? I nic. Ja nie gram, on gra :D Przez 24 godziny (tyle trwa kara) support się nie odezwał. Bo nie musi :))) Przynajmniej żona zadowolona, bo wyskoczyliśmy do restauracji na sushi :cool:

Nie znam jeszcze przypadku by ktoś wygrał z supportem, choćby i miał ewidentną rację. Taki "urok" tej gry. Radzę na uspokojenie wypić po piwku i tak bardzo się nie spinać, bo po teamie to spływa, a skołatane nerwy mogą sprzyjać powstawaniu nowotworów ;)

A odwołania... heh... możliwe... Święty Piotr przyjmuje w niedziele ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Aaaa... i jeszcze jedno. Ja mam tylko nadzieję, że support jednak wróci z tego grilla, bo ktoś mnie musi odbanować - kara skończyła się kwadrans temu ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

O co chodzi z tym grillem?;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry