Gdzie można się odwoływać

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13617
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13617

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

A ja czekam spokojnie dalej na odpowiedź i nie zniechęcą mnie "rozbijacze" tematu. :p

Widzę że administracja jeszcze nie wytrzeźwiała po grillu choć widać już pewna aktywność więc liczę że w końcu ktoś zajmie się tym tematem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

A ja czekam spokojnie dalej na odpowiedź i nie zniechęcą mnie "rozbijacze" tematu. :p

Widzę że administracja jeszcze nie wytrzeźwiała po grillu choć widać już pewna aktywność więc liczę że w końcu ktoś zajmie się tym tematem.

Jestem pewien, że ktoś się zajmie. Skasowanie tematu i ban dla wszystkich, którzy się tu udzielali. :D Szczerze mówiąc na więcej nie liczę. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

No, widzę, że ktoś postanowił zainterweniować wyżej. Na profilu InnoGames, pojawił się wpis, takiej oto treści:

Here is the screen of the entry, which was on the FB profile of the head of Polish support on Grepolis.
I dedicate it to those who I gave the ban. "Ban them all and do not argue with idiots".

InnoGames know about it since yesterday and the man continues to represent the company.
Do InnoGames, believes that the Poles are idiots who allow themselves to insult and even will pay for it?

(i pod spodem załączony screen z facebookowym profilem Yetj'ego i jego kontrowersyjnym postem)

Nie wiem ile osób to przeczytało, ale trzeba tę sprawę propagować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Nie dziwie się, że administracja milczy... :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

A ja się dziwię, bo to jest kompletny brak odwagi. Albo brak jaj, jak kto woli.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

No, widzę, że ktoś postanowił zainterweniować wyżej. Na profilu InnoGames, pojawił się wpis, takiej oto treści:



(i pod spodem załączony screen z facebookowym profilem Yetj'ego i jego kontrowersyjnym postem)

Nie wiem ile osób to przeczytało, ale trzeba tę sprawę propagować.

No nie tylko z FB się dowiedzą, to można jednak cytować a prywatnej korespondencji już nie bardzo.

Tym bardziej mnie dziwi milczenie w tej sprawie bo to było jasne od początku ze się tematu nie da zamieść pod dywan stwierdzeniem o niewinnym żarciku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Mnie najbardziej dziwi podejście do tej sprawy. Tłumaczenie się głupim żartem jest naprawdę dosyć żałosne. Nie wiem jak Was, ale mnie ten "kawał" nie rozśmieszył. Ktoś tu chyba nie rozumie, że zostały przekroczone jakieś bariery przyzwoitości.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Nie jest tak najgorzej. Można było nazwać nas gorzej.

Debil – inaczej baran, bałwan, pacan, głupiec, głupi, głupol, głupek, dureń, idiota, kretyn, wariat, imbecyl, patafian, baran, osioł, muł, przygłup, przygłupek, tuman, gamoń, półgłówek, półgłupek, bęcwał, głąb, cymbał, kołek, ciołek, tępak, tępota, matoł, tłumok, tłuk, cep, cap, trep, młot, jełop, jełopa, błazen, pajac, czub, palant, pacan, pomyleniec, pomylony, oszołom, bezmózgowiec, wolnomyśliciel, świr, świrus, świrnięty, szajbus, wał, zajob, kiep, ciemna masa, ciemny żłób, zakuta pała, kurzy móżdżek, ptasi móżdżek, barania głowa, kapuściana głowa, ośla głowa, pusta głowa, tępa głowa, barani łeb, kapuściany łeb, ośli łeb, pusty łeb, tępy łeb, zakuty łeb, prostak, nieuk, laik, ignorant, żółte papiery, abderyta, safanduła, skurczygnat, platfus, wypierdek, ślamazara, trąba, niedołęga, niemota, niezgraba, skurczysyn, sierota, sobaka, niedorajda, ofiara, niezdara, patałach, niezguła, oferma, ciemięga, noga, pierdoła, gamajda, fujara, łamaga, kapcan, niedojda, lebiega, kundel, faja etc

Proponuję, aby od jutra cały nasz Szanowny (i szanowany) team zamiast formułki "witaj X, w czym mogę pomóc" pisał "witaj skurczygnacie" albo "cześć fajo".

Wstydu nie macie, zwłaszcza ci, którzy macie kasę z naszego premium (bo przecież CM dostają normalnie wynagrodzenie). Może macie teraz ubaw, co za banda debili pozwala sobie ubliżać, banować jak chcecie i jeszcze Wam za to (pośrednio) płaci?
Już się chyba z tego z twarzą wyjść nie da.

A może to Wy "lajkowaliście" tego komenta? Może były tam też Wasze równie błyskotliwe komentarze??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

"Walcząc ze smokami trzeba uważać żeby nie stać się jednym z nich" Nie podpisuję się pod takim przebiegiem sprawy ;-) Sami na siebie bat pleciecie... Zaraz za słowo "Ty muchomorze" będzie ban. Debil to ja no i co z tego? Nikomu nie zabraniam tak o mnie myśleć i pisać.Temida podobno jest ślepa i nie wnika kto pacan, a kto debil. Traktuje wszystkich tak samo... Jak się czepiać to błędów i wałów. Tyle ode mnie ;-)
Pan Nikt
Mimo wszystko powodzenia bo support jest ślepy jak Temida, ale otwiera oczy dla znajomych kiedy tylko może ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

"Walcząc ze smokami trzeba uważać żeby nie stać się jednym z nich" Nie podpisuję się pod takim przebiegiem sprawy ;-) Sami na siebie bat pleciecie... Zaraz za słowo "Ty muchomorze" będzie ban. Debil to ja no i co z tego? Nikomu nie zabraniam tak o mnie myśleć i pisać.Temida podobno jest ślepa i nie wnika kto pacan, a kto debil. Traktuje wszystkich tak samo... Jak się czepiać to błędów i wałów. Tyle ode mnie ;-)
Pan Nikt
Mimo wszystko powodzenia bo support jest ślepy jak Temida, ale otwiera oczy dla znajomych kiedy tylko może ;-)

Nie no, żebyśmy się dobrze zrozumieli. Jest takie przysłowie. Człowiek mądry, wie, że jest głupi, a głupi o tym nie wie. ;)

Pominę może w tej chwili, wszelkie problemy dotyczące gry, wybaczcie mi to, nie gram w Grepolis już od ponad roku. Nie znam już nawet zasad bo teraz wszystko się pozmieniało. :)
Jednak mnie np. dziwi to, że ktoś ważny, ktoś, kto ma dbać o nasze zadowolenie (nasze, czyli graczy, konsumentów) nazywa nas debilami. Ja natomiast, nie za bardzo mogę sobie pozwolić, na nazywanie teamu bandą debili.
Zresztą, kiedyś było takie forum, gdzie prowadziliśmy z teamem ostrą wymianę zdań. Niestety, nasze argumenty do nich absolutnie nie trafiały. Ale kiedyś, mam wrażenie, ich pozycja na forum była dużo silniejsza. Teraz, jak widzę tak nie jest...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

"Walcząc ze smokami trzeba uważać żeby nie stać się jednym z nich" Nie podpisuję się pod takim przebiegiem sprawy ;-) Sami na siebie bat pleciecie... Zaraz za słowo "Ty muchomorze" będzie ban. Debil to ja no i co z tego? Nikomu nie zabraniam tak o mnie myśleć i pisać.Temida podobno jest ślepa i nie wnika kto pacan, a kto debil. Traktuje wszystkich tak samo... Jak się czepiać to błędów i wałów. Tyle ode mnie ;-)
Pan Nikt
Mimo wszystko powodzenia bo support jest ślepy jak Temida, ale otwiera oczy dla znajomych kiedy tylko może ;-)

Nie rozumiem, kto tu pisze o banach za obrażanie?
Po pierwsze, gdyby ktoś na forum napisał do innego użytkownika "ty debilu" to dawno by miał bana.
Niezależnie od tego, czy słusznie czy nie, to chyba jednak czym innym jest usłyszeć to od gracza, a czym innym od przedstawiciela firmy, której jesteś klientem.

Napisałeś, że się trzeba czepiać wałów? A na czym przekręty polegają? Na banowaniu niewygodnych i przymykaniu oczu na wałki swoich.
A jaki film dedykował nam yetj? Banuj i nie dyskutuj z debilami. Rób co chcesz i tak nikt nic ci nie zrobi, bo po drugiej stronie są idioci.
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Odp: Gdzie można się odwoływać

Drodzy Gracze,

link do filmu, o którym mowa, zamieszczony został na prywatnym profilu administratotra Yetj około pół roku temu. Niezwłocznie po tym, jak się dowiedzieliśmy o zaistniałej sytuacji, zgłosiliśmy ją do naszych przełożonych w Niemczech. Na administratora Yetj nałożona została kara odpowiednia do tego zachowania, a link z profilu usunięty. Ponieważ Yetj wykazał zrozumienie i wyjaśnił swoje zachowanie jako głupi i nieprzemyślany żart i już tego sytuacja się nie powtórzyła, nasi przełożeni postanowili poprzestać na ostrzeżeniu. Żaden administrator gry Grepolis nie pochwala oraz nie podpisuje się pod zachowaniem administratora Yetj, nalożona kara była jak najbardziej słuszna. Administrator Yetj winny jest Wam kilka słów, co poczyni niezwłocznie po powrocie z urlopu. W imieniu całego teamu przepraszam za zaistniałą sytuację.
Temat ten zostanie jeszcze uzupełniony wypowiedzią administratora Yetj, na chwilę obecną pozwalam go sobie zamknąć.

Yakamoz
 
Status
Zamknięty.
Do góry