Gdzie można się odwoływać

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13617
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

edit: lubię gruszki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14372

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Aaaa... i jeszcze jedno. Ja mam tylko nadzieję, że support jednak wróci z tego grilla, bo ktoś mnie musi odbanować - kara skończyła się kwadrans temu ^^

a niech nie wraca bo

Taki "urok" tej gry.

więc ja Tobie radzę

na uspokojenie wypić po piwku i tak bardzo się nie spinać, bo po teamie to spływa, a skołatane nerwy mogą sprzyjać powstawaniu nowotworów

teraz już wiesz dlaczego jesteśmy wkurzeni?? rozumiesz dlaczego się nie przyzwyczailiśmy

do tego jak działa tu support

?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Nie robaczku, nie wiem czemu jesteś taki wkurzony ^^

Podejrzewam niski wiek, okres dojrzewania i burzę hormonów... Ale to tylko przypuszczenia.

Jestem za to pewien, że gram tu dłużej od Ciebie, kolego. Sam widziałem maksymalnie niesprawiedliwe akcje. Np. absolutny Top 1 zbanowany bez ochrony za to, że ponoć wszedł na czyjeś konto. Oczywiście był niewinny. Wiem to najlepiej, bo osobiście uczestniczyłem w przekazywaniu hasła i siedziałem na GG, gdy kolega zdawał mi raport na GG z sytuacji jaka na rzeczonym koncie panuje :p

Support do dnia dzisiejszego pewnie twierdzi, że ma rację, ale co ja tam mogę wiedzieć ^^

Tak więc misiu, wrzuć sobie na luz bo niezależnie od tego jaka cię krzywda spotkała, widziałem dziesiątki innych znacznie bardziej poszkodowanych i sam takim poszkodowanym nie raz byłem. I nigdy nikt z supportu do błędu się nie przyznał. A to tylko gra i nie warto sobie szarpać przez nią nerwów, niezależnie od tego co się dzieje :rolleyes:

A co do dzisiejszego bana... ktoś z supportu jednak przerwał grilla i mnie odbananował. Zły był z tego powodu najwyraźniej, bo mi pogroził paluszkiem i powiedział, że tu nie wolno spamować. Pozdrawiam tego pana i życzę udanej imprezy :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

L. Cypher, czy Ty masz pojęcie o czym jest mowa w tym wątku? Mam wrażenie, że nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

W wątku mówimy o odwołaniach od decyzji supportu. Jako, że w grepolis średnio raz na miesiąc duża grupa osób z jakiegoś świata chce się od czegoś odwołać temat był wałkowany N razy. I mniej więcej tyle samo razy kasowany przez moderatorów :p NIe jesteście pierwsi, ani ostatni. I na pewno nie będziecie pierwszymi, którzy coś osiągną. Zwłaszcza, że już była tu taka pani (pieszczotliwie Lusią zwana), która nawet sprawę INNO chciała wytoczyć, a była prawnikiem :eek:

Dlatego jeszcze raz mówię: wrzućcie sobie na luz, bo nerwów szkoda. Jeśli nie, to cóż... powodzenia w odwoływaniu się życzę... I dużo cierpliwości ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

W wątku mówimy o odwołaniach od decyzji supportu. Jako, że w grepolis średnio raz na miesiąc duża grupa osób z jakiegoś świata chce się od czegoś odwołać temat był wałkowany N razy. I mniej więcej tyle samo razy kasowany przez moderatorów :p NIe jesteście pierwsi, ani ostatni. I na pewno nie będziecie pierwszymi, którzy coś osiągną. Zwłaszcza, że już była tu taka pani (pieszczotliwie Lusią zwana), która nawet sprawę INNO chciała wytoczyć, a była prawnikiem :eek:

Dlatego jeszcze raz mówię: wrzućcie sobie na luz, bo nerwów szkoda. Jeśli nie, to cóż... powodzenia w odwoływaniu się życzę... I dużo cierpliwości ^^

Nie. Tu jest mowa o kompletnie o czymś innym. O tym co wypisuje szef polskiego supportu na swoim profilu na FB, o tym jak obraża polskich graczy.

Nie wiem, czy luśka zamierza wytoczyć coś INNO, ale wiem, że już z jednym supportem wygrała.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

W wątku mówimy o odwołaniach od decyzji supportu. Jako, że w grepolis średnio raz na miesiąc duża grupa osób z jakiegoś świata chce się od czegoś odwołać temat był wałkowany N razy. I mniej więcej tyle samo razy kasowany przez moderatorów :p NIe jesteście pierwsi, ani ostatni. I na pewno nie będziecie pierwszymi, którzy coś osiągną. Zwłaszcza, że już była tu taka pani (pieszczotliwie Lusią zwana), która nawet sprawę INNO chciała wytoczyć, a była prawnikiem :eek:

Dlatego jeszcze raz mówię: wrzućcie sobie na luz, bo nerwów szkoda. Jeśli nie, to cóż... powodzenia w odwoływaniu się życzę... I dużo cierpliwości ^^

nie znam Ciebie i nie będe ocenial ale juz tu było sporo doradcow którzy albo proponowali zeby zrezygnować albo starali sie temat osmieszyc lub proponowali zmiane tematu na kynologiczny.

Nic z tego!!! Ja cierpliwie poczekam na wyjaśnienia....tak spokojnie z piwkiem w ręku, odświeżając stronkę pomiędzy przekładaniem kiełbasek na grillu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Cóż mogę powiedzieć... w takim razie szczerze życzę wam powodzenia. Nie wierzę za bardzo by wam się udało, ale może się mylę ^^ Ja już swoje batalie z supportem przeżyłem i wiem, że łatwiej kopać się z koniem :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Dziękujemy.

A mi się wydaje, że udowodnienie, że ktoś komu przynajmniej częściowo finansujemy wynagrodzenie przez nasze konta premium (CO-CM normalnie dostaje przecież kasę) nie ma prawa nazywać nas debilami powinno być proste. Ale może się mylę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Cóż mogę powiedzieć... w takim razie szczerze życzę wam powodzenia. Nie wierzę za bardzo by wam się udało, ale może się mylę ^^ Ja już swoje batalie z supportem przeżyłem i wiem, że łatwiej kopać się z koniem :p

Może i można przyznać Ci smutną rację, ale po co już na starcie przegrywać? Jeżeli mamy rację, nie powinno się odpuszczać żadnej sprawy. Kiedyś nadejdzie sprawiedliwość. Mam wrażenie, że już niedługo. ;)

Ja nie uważam się za debila. Jeśli ktoś, na takim stanowisku używa takich określeń to wystawia sam sobie jakieś świadectwo. Jak widzimy, bardzo marne...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Zgłosiliście to do supportu czy do CM?

Ktoś zrobił jakiś ss?
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Nie robaczku, nie wiem czemu jesteś taki wkurzony ^^

Podejrzewam niski wiek, okres dojrzewania i burzę hormonów... Ale to tylko przypuszczenia.
nie wiem skąd wytrzasnąłeś robaczka, może to Twój fetysz?
ja tez coś podejrzewam o Tobie ale powstrzymam się z komentarzem bo ban byłby murowany ;)

absolutny Top 1
jak już jesteśmy przy analizie to podejrzewam tutaj syndrom niższości :)

a tu kolejny argument na poparcie mojej tezy:

Jestem za to pewien, że gram tu dłużej od Ciebie, kolego.
nie jesteśmy kolegami robaczku i pojęcia mieć nie możesz jak ja długo w to gram więc cóż to za krucha pewność :)

a argument to taki że wszelkich oponentów chcesz zmniejszyć do wielkości robaczka :p
podam przykłady: on się nie zna bo to świeżak, on się nie zna bo jeszcze pieluchy nosi, on się nie zna bo jest taki i owaki a przecież ja wiem lepiej


Oczywiście był niewinny. Wiem to najlepiej, bo osobiście uczestniczyłem w przekazywaniu hasła
o ile się nie mylę to żaden gracz nie może pośredniczyć w przekazywaniu hasła, załatwia się to poprzez support, no ale oczywiście, on był niewinny :rolleyes:


chyba za dużo piwka dzisiaj :) czyż nie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Zgłosiliście to do supportu czy do CM?

Ktoś zrobił jakiś ss?

Co mam zgłaszać do supportu? Napisaliśmy na forum, szefostwo to widziało, to chyba wystarczy.
Brak reakcji (poza usunięciem wpisu z profilu grepolis.pl na FB) wymowny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Co mam zgłaszać do supportu? Napisaliśmy na forum, szefostwo to widziało, to chyba wystarczy.
Brak reakcji (poza usunięciem wpisu z profilu grepolis.pl na FB) wymowny.

Myślałem, że jest jakiś dowód. Tak to nie udowodnicie:eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

No to po jednym! :D

A co do robaczka...

o ile się nie mylę to żaden gracz nie może pośredniczyć w przekazywaniu hasła, załatwia się to poprzez support, no ale oczywiście, on był niewinny :rolleyes:

Misiaczku, czytanie ze zrozumieniem się kłania: gracz A przestał grać i dał mi na GG hasło, które miałem przekazać komuś, kto się zaopiekuje jego kontem, co też zrobiłem. Padło na gracza B. Bana dostał gracz C. Teraz załapałeś? Czy jeszcze raz, tylko trochę wolniej? :cool:

Na resztę zaczepek nie odpowiadam ^^ Bo rozumiem, że lepszych od Ciebie nie ma, a z mistrzem przekomarzać się nie będę, bo mnie jeszcze zjedziesz :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14372

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Misiaczku, czytanie ze zrozumieniem się kłania: gracz A przestał grać i dał mi na GG hasło, które miałem przekazać komuś, kto się zaopiekuje jego kontem, co też zrobiłem. Padło na gracza B. Bana dostał gracz C. Teraz załapałeś? Czy jeszcze raz, tylko trochę wolniej? :cool:
jeśli przeczytasz że zrozumieniem swój własny tekst to może dojdziesz do tego że nie wymieniłeś tutaj 3 osób

Np. absolutny Top 1 zbanowany bez ochrony za to, że ponoć wszedł na czyjeś konto. Oczywiście był niewinny. Wiem to najlepiej, bo osobiście uczestniczyłem w przekazywaniu hasła i siedziałem na GG, gdy kolega zdawał mi raport na GG z sytuacji jaka na rzeczonym koncie panuje :p
pewnie się zastanawiasz o co tutaj chodzi, sprawę znasz z własnego doświadczenia więc nie domyślasz się że tłumacząc to innym musisz robić to logicznie i uwzględnić wszystko

a więc to co napisałeś mogło zakładać taką możliwość: że ten top 1 był tym któremu przekazałeś hasło

co do reszty to chyba nie trzeba wyjaśniać że konto przekazuje się poprzez suppport a nie przez takich jak Ty?

Na resztę zaczepek nie odpowiadam ^^ Bo rozumiem, że lepszych od Ciebie nie ma, a z mistrzem przekomarzać się nie będę, bo mnie jeszcze zjedziesz :p

nigdzie nie napisałem że lepszych nie ma, ani też że jestem mistrzem, Ty za to udowadniasz w każdym poście totalną ignorancję

ale jak tu normalnie konwersować jeśli ktoś nieznajomy zaczyna z nami rozmowę od nazwania nas robaczkiem i w dodatku mówi że ma niemal pewność że jest dłużej w danej grze, myślę że z Kamilkiem to byś się dogadał także już nie odpisuj mi proszę


A co do robaczka...
a co do robaczka to miałem taką ciekawą sytuację wczoraj: z artykułu spożywczego (rodzynki) zakupionego w jednej z największych sieci supermarketów zaczęły wychodzić robaki (dokładniej małe białe glistki :p )

kierując się logiką niektórych powinienem wyrzucić to do kosza bo przecież i tak nic nie wskóram... :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

A sobie rób i myśl co chcesz ;-) Widzisz... Jest tutaj masa graczy którzy piszą coś innego i się nie chowają. A jakaś tam gadzina siedzi ukryta w tym swoim bunkrze i trzęsie gaciami :D Jej jedyna broń to przycisk "BAN". Zero argumentów i zero mózgu :D My sobie piszemy swobodnie a oni się boja he he :D I kto tu jest wygrany? ;-)

Rzeczywiście, sytuacja staje się bardzo ciekawa. Mija doba od ujawnienia informacji, a reakcji administracji brak.
Chyba trzeba uznać, że takie zachowania są normą.

Cały support wyznaje zasadę "banuj i nie dyskutuj z debilami".

Brawo teamie :) wychodzi z Was to co najlepsze. Przy okazji trochę kompromitujecie InnoGames, ale nie szkodzi. Dla nas to lepiej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Czuję jakiś smród, to chyba g o w n o...
Aaa... Teraz rozumiem o co Ci chodziło :D No fakt, to jest w nich najlepsze bo chociaż szczere i nieoszukane :D

Mnie to mało śmieszy. I Twoje komentarze i arogancja administracji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gdzie można się odwoływać

Rozumiem, a Twoje zadanie to pokazać, że miał rację pisząc to co napisał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry