Gela Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15082

Guest
Odp: Gela Party

Arekzalew otrzymuje tytuł Złotnika świata Gela 2015. Chłopak ma już 2 miasta ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gela Party

Dobrzy są? Ciekawa jestem tylko, jak się tam nazywasz, bo ciebie nie mogę znaleźć :rolleyes:

Nie wiem, tacy jacyś z łapanki :D
Co do mojego nicka, to na razie się ukrywam, chociaż łatwo mnie znaleźć
smiley_emoticons_lol.gif


_______________________

Pierwsza kolonizacja? Czekajcie - czyli kolona wczoraj wysłał, bo przecież zakładanie miasta trwa 24h...
 

DeletedUser15082

Guest
Odp: Gela Party

No jak wszyscy będą mieli podbój zbadany to takiego boba nie będzie problem wyprzedzić ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gela Party

Swoją drogą, widzieliście już kogoś, kto zamykał rekrutację? :p Bo chyba teraz najwyższa pora, zostały 2 dni do ochronki, choć wzrasta liczba graczy, to i tak niektórzy już mają z 50-70 osób (niedługo każdy pewnie będzie mieć selekcję).
 

DeletedUser15082

Guest
Odp: Gela Party

Ta masówka AYXZ z akademią mają już full miejsc
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gela Party

okres.JPG

A co? :D Patrz na pierwszą stronę i powiedz, ilu już widzisz graczy w takich sojuszach :)
 
Odp: Gela Party

jest dopiero 4842 graczy , rekrutacje zamkną jak bedzie gdzieś 20k ? coś koło tego , nie pamiętam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gela Party

Zamknął kiedy będzie im pasować :) więc wbij już teraz bo jeszcze zamkną przed tobą
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gela Party

I co? Są już jakieś koalicje? Odwieczni wrogowie się odnaleźli na tym świecie, czy jeszcze ludziki się szukają? :D
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Gela Party

I co? Są już jakieś koalicje? Odwieczni wrogowie się odnaleźli na tym świecie, czy jeszcze ludziki się szukają? :D

jakieś koalicje chyba już są, my jako soj już mieliśmy z 3 rozmowy o pakt do nas skierowane i jedńa wziecia najlpeszych graczy od nas do innego sojuszu... a wrogowie zawsze się znajdą :)
 

DeletedUser22968

Guest
Odp: Gela Party

jakis normalny sojusz na m44 ktos, cos wie ? ;-)
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Gela Party

ciekawe kto temu pierwszemu surki śle, że tak sie rozwija :eek:
 
Do góry