Gela Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Gela Party

Co to za jakieś konta no name się teraz pojawiają :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Gela Party

o jakich cofkach pierdaczysz? przecież tam miasto w zasadzie było puściutkie jak stodoła na wiosnę
kilku hopków to żaden deff i żaden off, nawet tak marnego kolona Glorusia by nie zdołało zatrzymać

jedyna szansa to był klina na 2 s przed kolonem, ale nie powstrzymał bo na sekundę przed kolonem wchodziły trzy wasze ataki (idealne synchro, kto by pomyślał, w tym od gracza, który do tej pory w jednej minucie miał kłopoty ze zmieszczeniem się z atakami na mieścinkę - no sorry, cuda się zdarzają, ale chyba nie na grepolis)

dobrze, niech admini mają jakieś zajęcie i niech po prostu sprawdzą, mam nadzieję, że uczciwie i rzetelnie to zrobią

i nikt tu nie płacze, zwyczajnie wezmę sobie 2 inne od Was i tyle
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Gela Party

dobra daj nicki tych co mają z tym problem:p

mój? czyj jeszcze?


nic nie weźmiesz... Twoi ludzie piszą do nas podania hurtowo.
Rozwaliłaś kolejny sojusz:)


Brawo
 

DeletedUser26419

Guest
Odp: Gela Party

mam nadzieje że deklaracje podbicia naszych dwóch miast jest poważna i nie zapomnij o synchro aby w 1 min się zmieścić :)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Gela Party

Dlaczego kłamiesz??? Ktoś Ci płaci za bicie piany?

żadnego klina na łódkach nie było i nigdy nie będzie, nie w moim wydaniu

w każdym wypadku widzę raport... ubite 95 łodzi deffa na sekundę przed kolonem.


tak... straciłaś miasto. Stało się.
boli jeszcze bardziej, że na żywca. Nie na śpiocha a na żywca.
Pogódź się z tym, że ktoś zrobił synchro i wjechał Ci tym kolonem.

Ja jak na akcjum miasto straciłem to nie biłem pijany, że synchro, że witaminki...
takie życie.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Gela Party

w każdym wypadku widzę raport... ubite 95 łodzi deffa na sekundę przed kolonem.


tak... straciłaś miasto. Stało się.
boli jeszcze bardziej, że na żywca. Nie na śpiocha a na żywca.
Pogódź się z tym, że ktoś zrobił synchro i wjechał Ci tym kolonem.

Ja jak na akcjum miasto straciłem to nie biłem pijany, że synchro, że witaminki...
takie życie.

i uważasz, że to cofka z tego miasta?

to tak sobie myśl dalej
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Gela Party

o jakich cofkach pierdaczysz? przecież tam miasto w zasadzie było puściutkie jak stodoła na wiosnę
kilku hopków to żaden deff i żaden off, nawet tak marnego kolona Glorusia by nie zdołało zatrzymać

jedyna szansa to był klina na 2 s przed kolonem, ale nie powstrzymał bo na sekundę przed kolonem wchodziły trzy wasze ataki (idealne synchro, kto by pomyślał, w tym od gracza, który do tej pory w jednej minucie miał kłopoty ze zmieszczeniem się z atakami na mieścinkę - no sorry, cuda się zdarzają, ale chyba nie na grepolis)

dobrze, niech admini mają jakieś zajęcie i niech po prostu sprawdzą, mam nadzieję, że uczciwie i rzetelnie to zrobią

i nikt tu nie płacze, zwyczajnie wezmę sobie 2 inne od Was i tyle

Chwila chwila ale czegos tutaj nie rozumiem. 3 ataki na sekunde przed kolonem to jest synchro idealne, niemozliwe i takie ktore zostalo zrobione na botach. Gralas gdzies wczesniej czy to Twoj pierwszy serwer?
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Gela Party

//ciach//

pogódź się z tym, że Ty też nie stanowisz żadnego zagrożenia a wkoło Ciebie grają lepsi gracze.
przestań się pieklić o tego kolona.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26419

Guest
Odp: Gela Party

wiesz Marta startowałem z tobą na wyspie i od 17 grudnia kiedy serwer wystartował nie wspominając o tym że na początku my tu tylko handlowaliśmy nie pokazałaś nic godnego jak na gracza za jakiego się masz sory winetu brak wojska na 18 murku ciekawe kto ci go upolował
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Gela Party

nie ważne, nie będę się tłumaczyła co i dlaczego, bo to moja sprawa i dla mnie nauczka

i ja nie przeczę, że na grepolis jest bardzo, bardzo wielu zdolnych grajków nie o niebo, ale o dwa i trzy nieba lepiej grających niż ja

w odróżnieniu od niektórych - naprawdę mam bardzo dużo dystansu do siebie i pokorę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gela Party

o jakich cofkach pierdaczysz? przecież tam miasto w zasadzie było puściutkie jak stodoła na wiosnę
kilku hopków to żaden deff i żaden off, nawet tak marnego kolona Glorusia by nie zdołało zatrzymać

jedyna szansa to był klina na 2 s przed kolonem, ale nie powstrzymał bo na sekundę przed kolonem wchodziły trzy wasze ataki (idealne synchro, kto by pomyślał, w tym od gracza, który do tej pory w jednej minucie miał kłopoty ze zmieszczeniem się z atakami na mieścinkę - no sorry, cuda się zdarzają, ale chyba nie na grepolis)

dobrze, niech admini mają jakieś zajęcie i niech po prostu sprawdzą, mam nadzieję, że uczciwie i rzetelnie to zrobią

i nikt tu nie płacze, zwyczajnie wezmę sobie 2 inne od Was i tyle

Szanowna Marto,

Z tego co słyszałam, te 3 ataki na sekundę przed kolonem były od 3 różnych graczy.

PS
Omawianie tego tematu w wątku Gela Party wydaję się jak najbardziej stosowne
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser23832

Guest
Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

Tak sie teraz broni przed kolonami, Gracz nominowany do tytułu gracza roku na akcjum :) Śmiech na sali i się grać odechciewa
smiley_emoticons_lol.gif


1.jpg
 
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

haha , to teraz pomyśl ile u takiego złotnika wychodzi mityków dziennie
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

o kurde, ostro;) zamiast zlota może niech w korki z maty zainwestuje
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser11328

Guest
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

Nie lubie sie wypowiadac na temat innych graczy.
Nie podobał mi się ton w jakim atakowano gracza adek na forum akcjum.
Ale zaczynam sie przekonywac że to jednak prawda, gracz jest wart tyle ile ma złota, bez złota chyba 0...
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Nowoczesna obrona przed kolonem na grepolis

Takich jest pełno :) a teraz złotnicy dostają jeszcze większych forów wraz ze zmianą systemu wiosek to sie dużo osób wykruszy.
 
Do góry