Gela Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20532

Guest
fakty

ranking sojusze atakujacy :
1 KILLA BEEZ 3922322
2 NIEPOKORNI 3140692
3 Nieustraszeni Luzacy 2859746
4 ŁOWCY SNÓW 1877508
5 Most Dangerous Group 1817314
6 Najgorszy Sort Polaków 1746835
7 PlayForFun 1722787
8 Smerfy 1199390
9 *Księstwo Bezer* 1110933
10 ABCD 1104642

faktycznie niepokorni zamykaja stawke...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16070

Guest
Odp: fakty

ranking sojusze atakujacy :
1 KILLA BEEZ 3922322
2 NIEPOKORNI 3140692
3 Nieustraszeni Luzacy 2859746
4 ŁOWCY SNÓW 1877508
5 Most Dangerous Group 1817314
6 Najgorszy Sort Polaków 1746835
7 PlayForFun 1722787
8 Smerfy 1199390
9 *Księstwo Bezer* 1110933
10 ABCD 1104642

faktycznie niepokorni zamykaja stawke...

Jakbys czytal ze zrozumieniem to bys wiedzial, ze pisalem o czasach gdy gral Turek. A troszke juz minelo od jego rezygnacji. Staty sie zmienily i pewnie szaraki mdg sie do tego przyczynily tez.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: fakty

kolejny ciśnieniowiec wojownik...
ech.
grepo na psy schodzi
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: fakty

Ja musialem czytac posty w takim stylu przez cala wojne mdg z niepokornymi gdzie cisnieniowcy wojownicy przerzucali sie kto jest lepszy. To teraz se sam poczytaj.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: fakty

Zemsta jest słodka :D
piwko gratki za wczorajszą akcję, mimo że 4 kolony utopione. ten Twój wszedł, hydr bym się nie spodziewał
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: fakty

a dziękuję:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ja musialem czytac posty w takim stylu przez cala wojne mdg z niepokornymi gdzie cisnieniowcy wojownicy przerzucali sie kto jest lepszy. To teraz se sam poczytaj.

co mam se poczytać?
W setkach postów o Niepokornych i MDG słowem nie napisaliśmy o luzakach.

Tymczasem Ty urywasz się z choinki i na dzień dobry wypisujesz jakieś bzdury o nas.
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: fakty

a dziękuję:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -



co mam se poczytać?
W setkach postów o Niepokornych i MDG słowem nie napisaliśmy o luzakach.

Tymczasem Ty urywasz się z choinki i na dzień dobry wypisujesz jakieś bzdury o nas.

W setkach postow o niepokornych i mdg- no i sam ujales w jednym stwierdzeniu o co mi chodzi. Dziękuje :) Napisalem jedynie to o czym wspominali wczesniej juz inni użytkownicy forum. Nic nowego. A ze thatbladej zaczal drazyc temat ze za Turka przynajmniej cos sie dzialo to mu odpowidzialem. I w sumie niepotrzebnie dalem sie sprowokowac. A ze odbieracie to tak osobiscie to Wasz problem bo moj przekaz byl jasny i tyczyl sie tego co juz wczesniej bylo mowione.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: fakty

W setkach postow o niepokornych i mdg- no i sam ujales w jednym stwierdzeniu o co mi chodzi. Dziękuje :) Napisalem jedynie to o czym wspominali wczesniej juz inni użytkownicy forum. Nic nowego. A ze thatbladej zaczal drazyc temat ze za Turka przynajmniej cos sie dzialo to mu odpowidzialem. I w sumie niepotrzebnie dalem sie sprowokowac. A ze odbieracie to tak osobiscie to Wasz problem bo moj przekaz byl jasny i tyczyl sie tego co juz wczesniej bylo mowione.

Vlad zostaw w spokoju MDG i Niepokornych, to nie Twoja piaskownica. pisz sobie co tam chcesz, tylko nas omijaj, z daleka(pisze o MDG, Niepokorni sami się określa albo już to zrobili).
 

DeletedUser22713

Guest
Re: Odp: fakty

Vlad zostaw w spokoju MDG i Niepokornych, to nie Twoja piaskownica. pisz sobie co tam chcesz, tylko nas omijaj, z daleka(pisze o MDG, Niepokorni sami się określa albo już to zrobili).

Nie macie prawa zabronić nikomu wypowiadania się na Wasz temat, ale to tylko pokazuje jak bardzo zapatrzone w siebie są Wasze sojusze...
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Ale Wy jesteście na swoim punkcie przewrażliwieni, po prostu masakra. Żebyś wiedział, że po tym co było na Akcjum nie zamierzałem się już nigdy jakoś wypowiadać na temat MDG, dobrze czy źle. Tutaj se pozwoliłem na mały komentarz odnośnie sytuacji którą już wielu podobnie komentowało, nic takiego ale oczywiście wielka obraza się stała dwóch najwspanialszych sojuszy na planecie (ciągle trwa tylko proces o to który jest tym pierwszym, najwspanialszym).

Więc faktycznie już trzeba się trzymać z daleka. Pozdro.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Ale Wy jesteście na swoim punkcie przewrażliwieni, po prostu masakra. Żebyś wiedział, że po tym co było na Akcjum nie zamierzałem się już nigdy jakoś wypowiadać na temat MDG, dobrze czy źle. Tutaj se pozwoliłem na mały komentarz odnośnie sytuacji którą już wielu podobnie komentowało, nic takiego ale oczywiście wielka obraza się stała dwóch najwspanialszych sojuszy na planecie (ciągle trwa tylko proces o to który jest tym pierwszym, najwspanialszym).

Więc faktycznie już trzeba się trzymać z daleka. Pozdro.
Bardzo dziekuje za zrozumienie, MDG już nie ma i nigdy nigdzie nie zagra.
 

DeletedUser26320

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Bardzo dziekuje za zrozumienie, MDG już nie ma i nigdy nigdzie nie zagra.

Jeju koleś rozwalasz mnie. Dziękuję za wiadomość z ostatniej chwili! MDG nie ma i nie będzie! Powtarzasz już to po raz... ehh straciłem rachubę. Myślę że już cały serwer (i kilka innych przy okazji) przyjął już do wiadomości że MDG JUŻ NIE MA
 
Odp: Re: Odp: fakty

z profilu pewnego soja
smiley_emoticons_lol.gif

Z poradnika wodza luzaków adka

- Wodzu, co robić gdy kolon już stoi w mieście?
- Błyskawicą go chłopaki, szesnaście razy, nie przetrwa!

- Wodzu, a jak kolon dopiero w drodze?
- Walić czarami chłopaki, oczyszczenie, sztorm, oczyszczenie, sztorm.
- Ależ wodzu, jak to tak?
- Walić, kupować i do oporu.

- Wodzu, wszyscy się z nas śmieją przeciez.
- Nie przjmować się, jak opuszczą serwer, to znowu wygramy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Brakuje tam jeszcze czegoś o bunkrowaniu wioch na swoim terenie
smiley_emoticons_biggrin.gif

A tak a propos bunkrowania.... adkowi chyba deffa do obstawy "zagrożonych" miast brakuje, że przejmuje wiochy na granicy M36/46 gdzie prawie nikogo nie ma
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 
Odp: Re: Odp: fakty

Brakuje tam jeszcze czegoś o bunkrowaniu wioch na swoim terenie
smiley_emoticons_biggrin.gif

A tak a propos bunkrowania.... adkowi chyba deffa do obstawy "zagrożonych" miast brakuje, że przejmuje wiochy na granicy M36/46 gdzie prawie nikogo nie ma
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

Przygotowania do cudaków , przecież chca wygrać
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

chcesz mi powiedzieć Sisi, że zmieniłaś nazwę?
to się nie dziwię, że ten sojusz padł na twarz skoro masz takie uprawnienia:D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: fakty

Tak, zmieniłam.

No właśnie, wreszcie masz przyczynę rozpadu MDG :)
 
Do góry