[Legalny] Generator Sygnaturek forumowych

  • Rozpoczynający wątek michal123k
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Fajna sprawa z tą sygnaturką.
Dzięki wielkie.

Tylko, że mi coś nie działa i nie mam nic uzupełnione :(
To się uaktualnia w ogóle?

Mam ten podpis już od 2 Dni i nic się nie zmienia.
TO W OGÓLE DZIAŁA???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wielkie brawa, bardzo mi się podoba. Zero zaszczerzeń.

Nie ma dodanego servera Epsilon

Mam ten podpis już od 2 Dni i nic się nie zmienia.
TO W OGÓLE DZIAŁA???
Bo Epsilon nie działa.

Wygenerój od nowa i ustaw na Alfa i dopisz że Epsilon ;).

I odznacz przy generowaniu "Świat" ;)

P.S Liczę michal123k że poprawisz dla Epsilonu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No właśnie, nie działa prawidłowo jeśli wpisze się świat. Ja gram na beta i jest lipa jak się wybierze świat beta. Jak zostawiam alfa to wszystko pisze jak należy z wyjątkiem świata bo pokazuje że gram na alfa... A nie gram tam tylko na beta.
Pozostaje tylko nie zaznaczać świata...
 

DeletedUser

Guest
Sygnatura jest o.k. Tylko napis Alfa, Epsilon itp. "wyprostuj", będzie doskonalsza harmonia kompozycyjna, tak ceniona w Starożytności. :)
 

DeletedUser4006

Guest
Generator jako tako. Tylko błąd jest z tymi światami. A zadam pytanie techniczne. Czy wyciągasz dane fopen() z Grepostats i je później przetwarzasz i zapisujesz czy jakąś inną metodą?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4737

Guest
obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
Witam, po śnie zimowym postanowiłem odnowić generator sygnaturek, są dodane wszystkie światy.
Ojj widze że się tu narobiło kilka innych generatorów, będę musiał go podpracować, tak czy siak działa, użytkownicy z polskimi znakami mogą mieć problem, ale to się naprawi, refresh bazy codziennie o północy ;)
 

DeletedUser10885

Guest
Mua

gd.php


Nie widać nicku i innych rzeczy jak to zrobić wszystko wpisywałem na stronie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak jest, gdy...abonament za stronę (z np.generatorami sygn.) jest nie zapłacony, strona nawala i jest tam poważny błąd...
Już u kolejnego generatur sygnatur padł...to nie pierwszy... :/
(widać w podpisach przy postach wolne przestrzenie tam, gdzie były sygnatury...)
 

DeletedUser

Guest
W tym tygodniu - max w przyszłym mój statystyki światów a tym samym sygnatur będą przywrócone troszkę cierpliwości i będzie ok :)
 

DeletedUser

Guest
Dzięki serdeczne...
Nawet nie wiesz, jak się przywiązałem do Twoich statystyk... ;>
u mnie w soju pytają, kiedy znowu wrzucę nasze postępy w ataku ;p
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry, ale trzeba zrobić porządek tło ogarnąć i jakąś ładną czcionkę dobrać żeby pasowało wszystko do Siebie :)
 

DeletedUser5408

Guest
Livius, możesz dorzucić tła z napisem świata, tak jak jest u mnie. Moim zdaniem takie tło jest fajniejsze- tylko wtedy dobrze by było, żeby była opcja usunięcia standardowego napisu świata. (wiem że można go usunąć przesuwając w bok, ale jest to niezbyt wygodne ;))
 

DeletedUser

Guest
Livius, możesz dorzucić tła z napisem świata, tak jak jest u mnie. Moim zdaniem takie tło jest fajniejsze- tylko wtedy dobrze by było, żeby była opcja usunięcia standardowego napisu świata. (wiem że można go usunąć przesuwając w bok, ale jest to niezbyt wygodne ;))

tło może być dowolne używająć tego co wstawiłeś - http://iv.pl/images/02192176145369858070.jpg - (oczywiście nie bawiłem się w usuwanie wpisanych statystyk na obrazku przez Ciebie) - jak sam zauważyłeś napis świata można przesunąć np -100 i zniknie

obraz.aspx


wprawdzie przydało by się jak patrzę więcej kombinacji z kolorami tekstu

a i dodam, że statystyki wreszcie znów są aktualne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5408

Guest
livius napisał:
tło może być dowolne używająć tego co wstawiłeś

Jasne że może być dowolne, ale chodzi o to, żeby nie trzeba było samemu tego robić, bo może nie każdy umie. Ja swoje zrobiłem w Wordzie, bo też za dobry z grafiki nie jestem. Robiąc to w jakimś programie od obróbki (photo shop, gimp) pewnie można by to zrobić zdecydowanie lepiej.
 

DeletedUser

Guest
Jasne że może być dowolne, ale chodzi o to, żeby nie trzeba było samemu tego robić, bo może nie każdy umie. Ja swoje zrobiłem w Wordzie, bo też za dobry z grafiki nie jestem. Robiąc to w jakimś programie od obróbki (photo shop, gimp) pewnie można by to zrobić zdecydowanie lepiej.

No ja grafikiem też niestety nie jestem :/
jakby ktoś się zgłosił to i bym dodał na podobnej zasadzie co tła Wszechmogącego :)

PS. fajny ten robaczek biegający w podpisie he he :D
 
Do góry