gildon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15461
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: gildon

Gdzie byłeś jak Cię nie było?
Czekaliśmy na naszego spamera :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: gildon

Przeklęta szkoła :(
I brak telefonu :p

Zapraszam do następnych pytań :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: gildon

na jakim świecie grasz?
czy przez spamowanie nie masz na to czasu ?
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: gildon

na jakim świecie grasz?
czy przez spamowanie nie masz na to czasu ?

Nie gram już na żadnych światach, lecz chyba zacznę na jakimś.
I nie przez spam nie mogę.

Gimbus to stan umysłu a nie osoba chodząca do gimnazjum ^^

A pytanie brzmi
jakie oceny dostałeś na koniec roku w podstawówce ??

Polski: 6
Matma: 6
Infa: 6
Muzyka: 6 (nie wiem jakim cudem :))
Plastyka: 6 (całkiem olałem i nie wiem co nauczycielce odbiło)
W-F: 5
Angielski: 5
Przyroda: 5
Religia: 6
Historia: 6

Chyba tak to było (nie mam pod ręką świadectwa)
 

DeletedUser

Guest
Odp: gildon

Lol jak można mieć z polskiego 6? ;P Ja teraz mam tylko 1+ z kartkówki :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: gildon

Cała klasa chamy, więc co biedna pani miała mi wstawić?
Byłem jednym z 3 chłopaków, którzy jej nie przeszkadzali na lekcji, a ja jedynym który ją rozumiał.
 
Odp: gildon

gildon, jeśli obecnie jest podobnie jak w podstawówce, to czy nie zastanawiałeś się nad zmianą szkoły? Bo z tego co widzę, to podstawówka była po prostu zbyt kiepska dla Ciebie.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: gildon

gildon, jeśli obecnie jest podobnie jak w podstawówce, to czy nie zastanawiałeś się nad zmianą szkoły? Bo z tego co widzę, to podstawówka była po prostu zbyt kiepska dla Ciebie.

Nie, ja cały czas mówię o podstawówce. W gimnazjum jest strasznie ciężko :)
 
Odp: gildon

Są lepsze gry, najlepiej napisane samodzielnie :D
Pochwal się, jakie gry sam napisałeś (linki chętnie nawet na priv bym chciała zobaczyć)? A może inne programy napisałeś? Sporo ostatnio komentujesz działanie gry pod kątem tego, jak nasi programiści piszą. Chętnie zobaczyłabym próbkę Twoich umiejętności, żeby ocenić, czy rzeczywiście masz ku temu podstawy :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: gildon

Zależy co mam napisać. Z gier graficznych najlepszy był saper, z tych na konsolę nawet nie pamiętam (skasowałem wszystkie moje programy, bo zajmowały mi 5GB na dysku).
Ostatnio przeniosłem się na C++, więc jeszcze nie ogarniam obsługi grafiki i plików. Oczywiście mógłbym coś napisać na konsolę, ale musiałbym dostać jakiś konkretny temat.
A do programistów Inno właściwie nie mam wielkich zastrzeżeń, no bo w końcu jak program ma kilka tysięcy linijek to łatwo się pomylić :)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: gildon

To i ja o coś zapytam :D
Czemu mnie nie lubisz? (heh żartuję :))
Jeśli wystartował byś do teamu, to na kogo?
Nie zmyśliłeś tych ocen?
 
Ostatnia edycja:
Odp: gildon

Zależy co mam napisać.
Długo się zastanawiałam, ale chyba znalazłam coś, co może być też pożyteczne - napisz skrypt do Grepolis :)
Na początek niech to będzie coś prostego: dodanie tylko linka do GreTime's. Ale weź pod uwagę nowy interfejs użytkownika, który wejdzie w najbliższej aktualizacji. Niech link do GreTime's pojawia się w rozwijalnym menu po lewej stronie, np. pod linkiem do forum.
Skrypt ten możesz umieścić w odpowiednim dziale tutaj na forum, żeby mógł być potem zaakceptowany. Z czasem możesz go sobie potem rozbudować o różne ciekawe dodatki, więc myślę, że pomysł jest rozwojowy :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: gildon

Długo się zastanawiałam, ale chyba znalazłam coś, co może być też pożyteczne - napisz skrypt do Grepolis :)
Na początek niech to będzie coś prostego: dodanie tylko linka do GreTime's. Ale weź pod uwagę nowy interfejs użytkownika, który wejdzie w najbliższej aktualizacji. Niech link do GreTime's pojawia się w rozwijalnym menu po lewej stronie, np. pod linkiem do forum.
Skrypt ten możesz umieścić w odpowiednim dziale tutaj na forum, żeby mógł być potem zaakceptowany. Z czasem możesz go sobie potem rozbudować o różne ciekawe dodatki, więc myślę, że pomysł jest rozwojowy :)

Tylko wiesz, że to nie jest mój dział zainteresowań? C++ to język do programów komputerowych. Nie znam JavaScriptu, który służy do tworzenia skryptów na przeglądarkę :(

To i ja o coś zapytam :D
Czemu mnie nie lubisz? (heh żartuję :))
Jeśli wystartował byś do teamu, to na kogo?
Nie zmyśliłeś tych ocen?

Nie mogę startować do teamu, jestem za młody. W dodatku wątpię by mnie przyjęli.
Gdybym mógł to startowałbym na Moderatora ;)

Ocen nie zmyśliłem :p
 
Odp: gildon

Tylko wiesz, że to nie jest mój dział zainteresowań? C++ to język do programów komputerowych.
Szkoda, bo taki fajny plan miałam :D Wiem, co to jest C++, bo swego czasu też trochę się w nim bawiłam - jakieś programiki też się pisało, ale to było tak dawno, że ledwo coś pamiętam. Z tymi skryptami to liczyłam na to, że skoro w niejednym poście pisałeś coś o tym, jak gra działa, co się da a czego się nie da, to jednak też interesujesz się tym. W końcu, żeby móc wypowiedzieć się na temat jakiejś pracy, to zwykle trzeba umieć samemu coś podobnego napisać.

Skoro C++, to na szybko przychodzi mi tylko do głowy baza danych graczy, gdzie użytkownik ręcznie wprowadza dane graczy (przydatne np. dla graczy na becie testowej). Zrób tyle, ile potrafisz. Dane o każdym użytkowniku, które mogłyby być gromadzone to: światy, na których gra (wymienić), styl gry (np. off, def, brak), czy udziela się na forum ogólnym (tak/nie), jaki ma avatar na poszczególnych światach (obrazek), jakie jednostki ma w poszczególnych miastach na poszczególnych światach (możliwość ręcznego wpisania danych np. z raportu + zapisanie historii zmian). No, może tyle wystarczy, ciekawa jestem w którym miejscu już przegięłam ;) Dasz radę?
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: gildon

Szkoda, bo taki fajny plan miałam :D Wiem, co to jest C++, bo swego czasu też trochę się w nim bawiłam - jakieś programiki też się pisało, ale to było tak dawno, że ledwo coś pamiętam. Z tymi skryptami to liczyłam na to, że skoro w niejednym poście pisałeś coś o tym, jak gra działa, co się da a czego się nie da, to jednak też interesujesz się tym. W końcu, żeby móc wypowiedzieć się na temat jakiejś pracy, to zwykle trzeba umieć samemu coś podobnego napisać.

Skoro C++, to na szybko przychodzi mi tylko do głowy baza danych graczy, gdzie użytkownik ręcznie wprowadza dane graczy (przydatne np. dla graczy na becie testowej). Zrób tyle, ile potrafisz. Dane o każdym użytkowniku, które mogłyby być gromadzone to: światy, na których gra (wymienić), styl gry (np. off, def, brak), czy udziela się na forum ogólnym (tak/nie), jaki ma avatar na poszczególnych światach (obrazek), jakie jednostki ma w poszczególnych miastach na poszczególnych światach (możliwość ręcznego wpisania danych np. z raportu + zapisanie historii zmian). No, może tyle wystarczy, ciekawa jestem w którym miejscu już przegięłam ;) Dasz radę?

Czeka mnie troszkę roboty, a tydzień pracowity ;)
Zrobię to, ale raczej nie w tym tygodniu na pewno. Przegięłaś tylko z obrazkiem, bo nie mam zamiaru robić algorytmu do odczytywania map bitowych. Muszę się jeszcze nauczyć obsługi plików i będę mógł zacząć :D
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: gildon

Mam takie pytanie :D jakim cudem zdobyłeś więcej postów ode mnie w pare miesięcy ? (ja tu jestem juz 3 lata xd)
 
Do góry