[Ulepszenie] gold

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30185
  • Data rozpoczęcia

zwiekszyc wymiane surowców (dokładniej w opisie)

  • zostawić tak jak jest

  • do conajmniej 4000 jednostek lub więcej

  • poprostu zwiększyć dany limit nie obchodzi mnie ilość

  • nie mam zdania w tym temacie sory

  • maksymalnie 4000 jednostek


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser30185

Guest
witam nie rozumiem zmiany wartości złota (która już jakiś czas temu weszła do gry)w grze jeśli chodzi o handel
np że dany gracz musi zapłacić minimum 50 gold za maksymalnie 2000 jednostek danego surowca
wniosek jest taki żeby to zwiększyć bo taka wymiana jest totalnie nie opłacalna dla kupującego i zasypuje tym sklep np
na 40 stron w targowisku 35 to wymiany za złoto
a i tak nikt tego nie kupuje , ponieważ jest poprostu nie opłacalna dla kupującego jak napisałem wcześniej więc proszę o zwiększenie go do co najmniej 5tys lub 4tys będzie to optymalna liczba przynajmniej już bardziej opłacalna niż wcześniej chociaż i tak uważam że to za mało ale to już moje zdanie mam nadzieję że mnie zrozumiecie i rozpatrzenie propozycji
 

DeletedUser15166

Guest
Problem w tym że wprowadzono to dokładnie po to żeby nie było opłacalne...
Dokładnie, kiedyś można powiedzieć był wolny rynek w handlu złotem za 10szt. złota mogłeś dostać 15tys. surowca, ograniczenie myślę, że wpłynęło pozytywnie na przeciętnego gracza, złotnikom znacznie ograniczono przewagę i tak mimo tej nieopłacalności w pierwszych tygodniach świata takie oferty schodzą dość szybko, a w późniejszym etapie handel złotem zamiera.
Inno tego nie zmieni to jest gra typy PayToWin ich polityka od dawna sprowadza się do tego że 90% dochodów generuje 10% graczy, eventy, skracanie itd. wszytko jest tworzone pod 10% graczy albo i mniej.
Powrót do poprzedniego systemu handlu złotem byłby w porządku gdyby zrezygnowano z eventów posiadających tyle opcji premium, złotnik nadal miałby przewagę(może nie tak dużą jak obecnie), a zwykły gracz więcej złota.
 
W sumie to w tym handlu złotem najgorsze jest to, że polski suport zalegalizował jawnie sprzeczny z regulaminem gry tzw handel z dopłatami, jaki był w takim razie razie sens zmian tego przeliczniku na rynku jeżeli poza rynkiem i tak jest to dozwolone np wymienić np 50 milionów surowców za 50 złota ?
przypomnę regulamin:
"
Dozwolone jest:
  • handel surowcami w zamian za złoto za pośrednictwem targowiska.
  • Zabronione jest:
    • oferowanie i przyjmowanie usług (ochrona, atak, itp.) lub innych korzyści w zamian za złoto
    Surowce poza targowiskiem są ewidentnie "innymi korzyściami w zamian za złoto"
 

DeletedUser19924

Guest
Ale przecież polski support tego nie legalizował...to jest przecież Inno odpowiedzialne za to osobiście. A nasz support nie ma tutaj nic do gadania...
 
pomijając te narzekania na INNO kiedyś myślałem, że pewnym rozwiązaniem mogło by być przypisanie złota ( tego uhandlowanego ) do konta na świecie, w którym zostało uhandlowane, przecież nie da się przenosić kamienia, drewka, srebra ze świata na świat.
złoto kupione za kasę wpływałoby na konto do wykorzystania na każdym świecie, a złoto uhandlowane stanowiłoby czwarty rodzaj surowca
może wtedy znikła by ta plaga handlarzy - gram tu ale handluje tam, może wtedy to byłoby by widać ilu graczy loguje się na nowy serwer
z mojego punktu widzenia handlarze są gorszym złem niż wszystkie eventy i wszyscy złotnicy za kasę razem wzięci
a może wtedy INNO by się obudziło widząc ilu faktycznie graczy wchodzi na nowy serwer nie licząc handlarzy i tych qwestów czy jak im tam
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27444

Guest
Mocny w to wątpię....
Ta plaga jednak nakręca Inno popyt na złoto.
 

DeletedUser5

Guest
W sumie to w tym handlu złotem najgorsze jest to, że polski suport zalegalizował jawnie sprzeczny z regulaminem gry tzw handel z dopłatami, jaki był w takim razie razie sens zmian tego przeliczniku na rynku jeżeli poza rynkiem i tak jest to dozwolone np wymienić np 50 milionów surowców za 50 złota ?
przypomnę regulamin:
"
Dozwolone jest:
  • handel surowcami w zamian za złoto za pośrednictwem targowiska.
  • Zabronione jest:
    • oferowanie i przyjmowanie usług (ochrona, atak, itp.) lub innych korzyści w zamian za złoto
    Surowce poza targowiskiem są ewidentnie "innymi korzyściami w zamian za złoto"

Ale przecież polski support tego nie legalizował...to jest przecież Inno odpowiedzialne za to osobiście. A nasz support nie ma tutaj nic do gadania...

Po wprowadzeniu ogranicznika surowców w handlu na targowisku mieliśmy do wyboru albo karać za to wszystkich albo zalegalizować, wprowadzając pewne zasady, by ochronić osoby chcące wziąć udział w takiej transakcji. Otrzymaliśmy mnóstwo komentarzy od osób, które były przeciwko tym ograniczeniom, ponieważ koszt surowców drastycznie podskoczył w górę. Po konsultacjach z naszymi przełożonymi podjęliśmy wspólnie decyzję o tym, żeby zalegalizować dosyłanie surowców, pod warunkiem, że obie strony transakcji ustalą między sobą szczegóły i będą się trzymać tych ustaleń, w przeciwnym razie możemy wyciągnąć konsekwencje (szczegóły znajdziecie tutaj). Z tego co się orientuję, to w niektórych wersjach językowych taki handel nie jest legalny. Gdyby u nas większość osób zagłosowała za zakazem, to moglibyśmy go wprowadzić.

Co do samej propozycji, to jak najbardziej byłabym za tym, żeby zmienić limit złota/surowców, aby dać graczom możliwość bezpiecznego handlu na targowisku.
 

DeletedUser29552

Guest
Mnie irytuje 60 dni karencji na obrót złotem kupionym w pakiecie. Uczciwie kupuję 25kilo złota za własne zarobione pieniądze i nie moge nimi na targu płacić. Przecież to paranoja, zebym musiał jeszcze sms wysyłać gdzie jest okrutnie kiepska relacja cena /ilość golda - ale tym smsowym złotem zapłacic juz mogę od razu ,
Mało tego Gold sie sumuje . Pewnego dnia -mam na liczniku dużo złota , a nie moge klepnąć , oferty za 50 bo mam komunikat , ze nie mam golda. Ciężkiej irytacji dostałem , przyznaję
 

DeletedUser26731

Guest
Specjalnie to tak komplikują, żebyśmy płacili dwa albo więcej razy. A dlaczego koszt zakupu 2x złota za 40zł daje mniej złota niz zakup od razu za 80? Z tego powodu że to chwyt marketingowy. Nie potrzebujesz tego złota za 80 tylko za 40 ale kupisz za 80 (inno zarobi więcej) bo to się bardziej opłaca bo dostaniesz więcej wirtualnej waluty.
 
Do góry