Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

Oszczep, jeśli bierzesz pod uwage Gortyn i Karistos, gdzie nie grałem prawie w ogóle, w tym nie prowadziłem sojuszu. Oczywiście na Karistosie pomagałem młodemu, ale do prowadzenia to daleko powiedziane to faktycznie twoja ocena może być zaburzona ;) Czemu nie wspomnisz o Rodosie i jego początkowych etapach, gdzie całe podłoże koalicji, świątyń naszych jak i koalicyjnych wspólnie z Meefo układaliśmy? To też uznasz za kiepskie prowadzenie? Jeśli oceniasz to proszę rób to na bazie pełnych danych, a nie światach gdzie w sumie praktycznie nie grałem ani nie prowadziłem.

Kacperek, a co ma napisanie do ciebie wiadomości o pakt z początku świata, do całokształtu? Siedzisz mi w sojuszu i widzisz co robię? :D
Zacznij pisać z normalnymi argumentami, bo jeśli ty na bazie skrawka wiadomości oceniasz człowieka po tym jak prowadzi sojusz to nie ja tu mam odklejke xD
Bob ale mieliśmy kreta w futrach przecież xD
 
ale jakich ty argumentów oczekujesz
"to nie mój kret, ja o nim nie wiedziałem, ja wiedziałem tylko o hannibalu, ale w sumie to on nie był kretem "
poświęcasz x godzin dziennie na prowadzenie sojuszu, siedzisz w radzie i nie wiesz kto wam kreci? XD

GreatJ może prowadzić sojek, normalnie pracować i robić trzycyfrówkę w miastach na serwerach
Deif również
Oszczep też
Ale Kamilek nie ma czasu ://

bredzisz o moim psuciu starego systemu, gdzie ja rekrutowałem tylko i wyłącznie na karistosie, zawrotne kilka osób dotrwało do dominacji, szok, a z topki to tam tylko blady był xd
za to po drugiej stronie typ, co zagrał 4 serwery, na wszystkich 4 strzelił koalicję na cały serwer
i ty mi chłopie mówisz, że coś psuje XD
 
no nie na privie, zacząłeś szczekać na ogólnym, to niech na ogólnym się to wyjaśni :)
A wiesz co to kultura kacperku? Szczeka to pies, nie ja.

Nie wiem nic o krecie w futrach, dlatego jak ktoś mi wyjaśni kim był to proszę bardzo zrobić to na privie, a jak ktoś może napisać otwarcie to niech piszę to tutaj, mi to obojętne. Sam jestem ciekaw ;D
 
ale jakich ty argumentów oczekujesz
"to nie mój kret, ja o nim nie wiedziałem, ja wiedziałem tylko o hannibalu, ale w sumie to on nie był kretem "
poświęcasz x godzin dziennie na prowadzenie sojuszu, siedzisz w radzie i nie wiesz kto wam kreci? XD

GreatJ może prowadzić sojek, normalnie pracować i robić trzycyfrówkę w miastach na serwerach
Deif również
Oszczep też
Ale Kamilek nie ma czasu ://

bredzisz o moim psuciu starego systemu, gdzie ja rekrutowałem tylko i wyłącznie na karistosie, zawrotne kilka osób dotrwało do dominacji, szok, a z topki to tam tylko blady był xd
za to po drugiej stronie typ, co zagrał 4 serwery, na wszystkich 4 strzelił koalicję na cały serwer
i ty mi chłopie mówisz, że coś psuje XD
Z tą trzycyfrówką to jasne trzeba doceniać graczy którzy ją robią ale nie oznacza to że ktoś nie jest przydatny dla sojuszu więc nie spłaszczałbym wszystkiego do ilości miast czy rankingów bo nie zawsze jest to dobre odzwierciedlenie. Czasami ktoś mający mniej miast może być bardzo ważnym graczem w ekosystemie sojuszu. Tak tylko zwracam uwagę :)

PS. tak pisze tak bo nigdy jej nie zrobiłem i nie zrobię
 
Szkoda, że poprzedni post zniknął, może byś się jakoś rzeczowo do niego odniósł, w co wątpię.
Patrząc po twoich statach, to na żadnym serwerze nie grałeś aktywnie, ale do skakania jesteś pierwszy :*
I doskonale wiesz, że nie mówię o Hannibalu :>
Tak, ja wiem, spora odwaga
Leć do prokułatuły jak Zepka na Love, że Cię na grepolis oskarżają
I tu muszę wtrącić gracze którzy odpowiadają za kreowanie, koordynację sojuszu nie muszą mieć super statystyk,i chyba o tym powinieneś wiedzieć
 
Mam całkiem powazne pytanie i bez uszczypliwości.
Skoro tyle czasu spędzasz na prowadzenie sojuszu,że nie masz czasu na aktywną gre to dlaczego jest on za każdym razem tak prowadzony,że nie dość,że łączycie się w koalicje to jeszcze w tych koalicjach przegrywacie?
Jesli to podsumowanie wstawione przez Kacpra to prawda to 3/4 serwery doklejacie się do kogos,by obejsc sie ze smakiem.Prosty przyklad na Gortynie.Ludzie od was piszą,ze jest tragedia,odchodzą,narzekają.Przechodzą do nas gdzie kolorowo też nie jest,a jednak lepiej.
Moze lepiej zacząć grać, a nie prowadzic sojusz skoro to ewidentnie nie wychodzi jak widac po efektach?
Lepiej? Pod jakim względem bo nie rozumiem
 
Do góry