Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

Oj widzę ze następnych graczy się podbiera od słupów ze Sparty zoo xD Ahh ten kto pytał? xD ;) Dziury już po was idom :D
 
przypomnieć Ci jak ~2 tygodnie temu byłeś gotów berło wypucować, żeby nie musieć grać z tymi "łobuzami z tegei" co Wam tak dokuczali? XD
Albo może przypomnę Ci, jak cały okres rodosu, odkąd przyszliśmy do koalicji, nam słodziłeś, byle tylko futerka nie wygrały, bo inaczej miałbyś okrągłe 0 wygranych na koncie. Teraz masz jedną, za nic nie robienie cały serwer.

Plus, Ty komuś wytykasz zbieranie ludzi?
Gościu, 4 serwery zagrałeś
Rodos-koalicja
Tegea-koalicja( btw, wiosenne zawsze łatwiejsze, pozdrowienia XD)
Karitos-koalicja, zanim "skończyliście" :>
Gortyn-koalicja


Może też poruszymy ten temat "taktycznych fejków", którymi się szczycisz od x serwerów i które wprowadzasz nawet na stary system.
Przypomnieć Ci nasze rozmowy z karistosu? I jak z suskim zbijałeś piątki? :>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A no i pochwal się wszystkim jak to było z tym krecikiem na rodosie, co miałeś w futerkach :3
Zawsze możesz przecież na priv lać wodę, jak to dążysz do czystej gry i braku krzywych zagrywek, jak to robisz od dawna.

Powiedzenie że miałem krecika w futerkach to mocne niedopowiedzenie. Z tym "krecikiem" jak to mówisz sam kontaktu nie miałem, bo w czasie gdy rada Valhalli z nim rozmawiała nie grałem tam nawet aktywnie i nazywanie go krecikiem to też dużo powiedziane, bo po prostu narzekał jak słaba atmosfera jest w futerkach i stąd jego przejście. Chyba że czegoś nie wiem i masz dowody że krecił? Słowa bez pokrycia to spora odwaga ;)
 
Szkoda, że poprzedni post zniknął, może byś się jakoś rzeczowo do niego odniósł, w co wątpię.
Patrząc po twoich statach, to na żadnym serwerze nie grałeś aktywnie, ale do skakania jesteś pierwszy :*
I doskonale wiesz, że nie mówię o Hannibalu :>
Tak, ja wiem, spora odwaga
Leć do prokułatuły jak Zepka na Love, że Cię na grepolis oskarżają
 
Powiedzenie że miałem krecika w futerkach to mocne niedopowiedzenie. Z tym "krecikiem" jak to mówisz sam kontaktu nie miałem, bo w czasie gdy rada Valhalli z nim rozmawiała nie grałem tam nawet aktywnie i nazywanie go krecikiem to też dużo powiedziane, bo po prostu narzekał jak słaba atmosfera jest w futerkach i stąd jego przejście. Chyba że czegoś nie wiem i masz dowody że krecił? Słowa bez pokrycia to spora odwaga ;)
bla bla bla
 
Do góry