Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

Adaśko, czemu Ty od x serwerów gadasz o umiejętnościach a jak przyszło co do czego, to zgarnęliścię w czape od MDG na Amisosie xd

bo dominacje wygrywa większy sojusz a nie umiejący robić synchro poza tym ja tam nie wchodziłem by wygrać tylko by sobie powalczyć stąd od początku nie braliśmy żadnych paktów i walczyliśmy sami z 5-6 sojuszami a po jakimś czasie twoi koledzy napisali do nas o pakt, potem była fuzja, wielu twoich kolegów zrezygnowało bo byli miękkimi bułami co kozaczyli co to nie oni a jak na froncie zaczęło się fejkowanie mdg to uciekli na urlop i nie wrócili :D tacy świetni gracze
z mojej ekipy chyba tam nikt nie stracił nawet wioski, chyba ze jakieś paliki
 
sam na 100? taki kozak z ciebie? :D gdzie walczyłem przeciwko tobie na froncie tam przegrałeś ze mną i bunkry nie pomogły



Chłopie ty "walczyłeś" ze mną na froncie w 2014 roku jak chodziłem do szkoły.Synchro to widziałeś może jak inni robili,bo bazowałeś na rypaniu fejkami całą noc i wykorzystywaniu faktu,że wiedziałeś kiedy kogo nie ma.
Obrażasz ekipe to weź "swoją" i chodź na nas,a jak nie to sklej,bo w czasach twojej "świetności" to w reprze największa gwiazdą był Smolarek i typ , którego ostatnie sukcesy to dostanie od Turka na Amisosie i koronka podarowana na Helike przez no któżby się spodziewał naszych graczy xd nie ma prawa się wypowiadać o poziomie kogokolwiek.
Jesteś chłopczykiem zadufanym w sobie,bo facet się nie zachowuje tak jak ty i jedyne co ci zostało to pisać tu farmazony,bo odpulili cię już z każdego starosystemowego składu.
Co jeszcze pozostało?
Wrzucać electro na swoj kanał na YT, którego nikt nie słucha i krytykować wszystkich na FO samemu nie grając,bo się boi.
 
coś ci się dziecko myli bo to nie ja fejkowałem tylko twoi koledzy z kroniki, ostatni serwer gdzie grałem u naleśników przeciwko twoim kolegom pokazał ze możecie mi buty czyścić, żaden kolon nie wszedł a ja wam wbijałem non stop :D

co do koronek to wiele razy wcześniej ich odmawiałem, nawet manfred mi proponował dojscie na cuda do nich na retimno a ty mi piszesz o jakiś podarowanych koronkach xD pacnij się w ten pusty łepek :D
koronkę która zrobiłem u kroniki mam dlatego ze od początku w niej grałem i nie straciłem żadnej wioski na froncie z sojuszem antaresa
 
coś ci się dziecko myli bo to nie ja fejkowałem tylko twoi koledzy z kroniki, ostatni serwer gdzie grałem u naleśników przeciwko twoim kolegom pokazał ze możecie mi buty czyścić, żaden kolon nie wszedł a ja wam wbijałem non stop :D


Dziecko, bambusie jak ty jesteś jednostrzałowcem?xd
Twój ig latał po grepo nie raz xd na wielkiego dorosłego nie wygląda xd w necie sobie możesz pokozaczyć.
Już mam bliżej do 30 niż 18 i jakoś takie wiadomości śmiech na ustach wzbudzają.
Przykre tylko,że ty po 10 latach na tej grze jedyny progres jaki zrobiłeś to w ilości szpagatów,które musisz robić,by gdzieś jeszcze na chwile tyłek zagrzać.
 
Dziecko, bambusie jak ty jesteś jednostrzałowcem?xd
Twój ig latał po grepo nie raz xd na wielkiego dorosłego nie wygląda xd w necie sobie możesz pokozaczyć.
Już mam bliżej do 30 niż 18 i jakoś takie wiadomości śmiech na ustach wzbudzają.
Przykre tylko,że ty po 10 latach na tej grze jedyny progres jaki zrobiłeś to w ilości szpagatów,które musisz robić,by gdzieś jeszcze na chwile tyłek zagrzać.
to choć skoro taki wojownik jesteś:D zobaczymy kto po 1 strzale padnie
 
Do góry