Gothic I i II

  • Rozpoczynający wątek bombel97
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21190

Guest
Odp: Gothic I i II

Grałem we wszystkie części po kolei, ciężko mi stwierdzić która jest najlepsza, bo one tworzą jedną całość, no ale chyba najciekawszy pomysł był w 1, gdzie nie ratowaliśmy całego świata, tylko chcieliśmy uciec z "więzienia":) To na tamte czasy była innowacja, ciekawy rpg, choć IV już wszystko za bardzo uprościła, tzn już nie było takiego klimatu, nie trzeba szukać odpowiedniego nauczyciela, który jak najtaniej nauczy nas czegoś, nie ma gildii itp. W I i II właśnie te gildie dawały moc, przechodziło się obie części conajmniej 3 razy, żeby oblookać jak się gra w danej gildii/obozie;) Chętnie bym zagrał znowu, ale niestety coś na moim nowym pc nie bardzo chcą trybić;)

A no i jeszcze trzeba wspomnieć o koszmarnej "optymalizacji" w Trójce, no ale pewnie większość, która grała zauważyła, że gra ma za duże wymagania jak na jej możliwości;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gothic I i II

Gothic rozpoczął moją przygodę z grami RPG, pamiętam jak dostałem I część :) była wtedy w sprzedaży z gazetą wyborczą. :D
Obecnie posiadam wszystkie 4 części, ostatnio trochę szumi o kontynuacji Gothic'a.
Cały czas powracam do tej serii, pykam sobie czasami w trójeczkę. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gothic I i II

Dla mnie Gothic I i II to prawdziwa poezja. Lubię zanurzyć się w ten jak dla mnie magiczny świat, choć już tyle lat upłynęło od wydania gry. Wiem, że są kolejne lepsze graficznie, ładniejsze gry, ale ja z sentymentem wracam do niej.
 

DeletedUser24638

Guest
Odp: Gothic I i II

Gothic 2 ... Jak dawno w to grałem będzie z 6-7 lat. Była to moja pierwsza gierka ;)
 

DeletedUser29283

Guest
Ja swojego czasu próbowałem swoich sił w Machinimie Gothica :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry