[Gra] Badanie rozwijające mobilność wojenną Łuczników.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8642
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz?


  • W sumie głosujących
    39
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: [Gra] Badanie rozwijające mobilność wojenną Łuczników.

Tu się zgodzę z "Mastersex" że trzeba coś zrobić z łucznikami no bo kto widział żeby jednostka def. miała taki duży udźwig surowców.

Mi brakuje na początku gry jednostki która może farmic miasta i wynosić dużo surki,co prawda człowiek używa łucznika z innymi jednostkami w atakach,ale zawsze to strach że padną.

Ja proponuje żeby można było zmienić w akademii poziom 7 "Akcja szpiegowska" na "Nazwy jeszcze nie znam" co by zmieniło łucznika ale tylko w ataku z 8 pkt do 12 albo 15 pkt.,reszta parametrów zostaje nie zmieniona.

Pozwoli to wynosić dużo surki z troszkę mniejszymi stratami przed szermierzem :p
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: [Gra] Badanie rozwijające mobilność wojenną Łuczników.

Dobrze, że znajdują się kolejni gracze ktorzy w pewnym sensie popierają tą propozycje jednak nadal nie jestem rozumiany dlaczego istotne jest tu również zwiększenie obrony. Po pierwsze to sam nie popieram zwiekszenia obrony puki nie zostanie wzięta pod rozwagę moja propozycja z dodaniem Nowej taktyki z branderem,Nowa taktyka z wykorzystaniem Brandera >> to właśnie zw względu na zaistniałą tam krytykę postanowiłem przedstawić tą propozycje, która procz tego iż pozwoli lepiej farmić łukami, da im też awaryjne zastosowanie w itwach decydujących zarówno w ataku jak i w obronie. Pozatym rozdrabnianie się na badania tylko offowe nie uatrakcyjni gry w takim stopniu jak badanie ofensywno defensywne. Mozna tu jeszcze podebatować nad ilością pkt nauki, czy ma ich być 5,6? choć ja bym nie przesadzał z kosztem bo poziom akademi jest wyskoki i taki zostanie dla badania zaproponowanego w takiej formie.
Pozatym i tak decydujący głos w ustawieniach ma tu administracja i nie będę rozwodzil się tu więcej nad tym czy ma być ten def czy nie, jeśli taka będzie decyzja administracji to nie będzie ale wtedy zapewne nie bedzie też ataku branderem, który jest opisany i prawie ma większośćiowe poparcie. Ta propozycja jest na tyle wyprzejdzająca, że jest własnie brana pod uwagę możliwośc wejścia tej taktyki o której tu wspominam jak i bardziej ofensywnym balansem swiata bohaterów gdzie grałem jako betatester i wiem z praktyki co dają nowe badania,zaklęcia jak i wyzszy poziom gospodarstwa.

Pozdrwiam.

Moje Propozycje:
Podpalenia Miasta 2.0 (nowa-wersja light)
Okupacja i Bunt do odkrycia, do wyboru.
Dodatkowa opcja do ankiet i kolor dla ważnych tematów
Lepszy balans rozbudowy miasta.
Nowa taktyka z wykorzystaniem Brandera.
Miejsce na trzeci Spec i cztery nowe spece na to miejsce.
"Raport sytuacyjny" (wieści czasu rzeczywistego)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7343

Guest
Odp: [Gra] Badanie rozwijające mobilność wojenną Łuczników.

niestety muszę być przeciw kolejnej propozycji :)

Wszystko fajnie tylko nie wiem po co to.Idąc takimi propozycjami dajmy badanie do każdej jednostki,żeby ofensywne wojsko mogło być deffem i na odwrót.Ulepszanie wojsk nie przejdzie w żadnej postaci.Dlaczego akurat łucznicy? To dobre jednostki obronne.Na broń tnącą są lepsze tylko jednostki mityczne(dzik i centaur).Ponadto szybkie i "pojemne" na surowce.Rozumiem zwiększanie statów jednostek pokrzywdzonych (np triremy) ale w tym przypadku jednostka jest ok i nie potrzebuje żadnych zmian - moje zdanie
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Gra] Badanie rozwijające mobilność wojenną Łuczników.

Zagłosowałem na nie, ponieważ gra nie jest za łatwa do ogarnięcia jak się ją zaczyna. To tylko zniechęci nowych graczy którzy będą lani przez starszych wyjadaczy.

Jestem na nie.

I jeszcze jedna sprawa, większość najlepszych graczy nie ma czasu na forum bo gra jest zbyt czasochłonna.
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: [Gra] Badanie rozwijające mobilność wojenną Łuczników.

Badanie rozwija zdolność ofensywną o którą się obawiasz jak i defensywną zatem nie mozna stwierdzić jednoznacznie iż to rozwiazanie jest szkodliwe dla kogokolwiek bo kazdy kto je zbada będzie korzystał na defie i offie.

Pozatym gdy pograsz dłużej i zrozumiesz "trochę" mechanikę gry to zauwazysz iż te ulepszenie jest "prawie" kosmetyczne i aby z niego skorzystać trzeba przedewszystkim przemysleć swoją taktykę bo nawet z lepszymi łukami i kolczugą ta jednostka nie zmieni się na ofensywną. Pisaliśmy o tym już wcześniej.

Pozdrawiam.



Moje propozycje:
Podpalenia Miasta 2.0 (nowa-wersja light)
Okupacja i Bunt do odkrycia, do wyboru.
Dodatkowa opcja do ankiet i kolor dla ważnych tematów
Lepszy balans rozbudowy miasta.
Nowa taktyka z wykorzystaniem Brandera.
Miejsce na trzeci Spec i cztery nowe spece na to miejsce.
"Raport sytuacyjny" (wieści czasu rzeczywistego)
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: [Gra] Badanie rozwijające mobilność wojenną Łuczników.

Znaczna większość na nie, propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry