[GRA]Blokowanie zaproszeń od sojuszy

  • Rozpoczynający wątek WOJOWNIKH
  • Data rozpoczęcia

Co myś;lisz , o tym pomyśle?


  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak mamy jakiś dobry sojusz ,to nie za bardzo nas interesuję dojście do innego nie?Proponuję więcopcję <Blokuj zaproszenia od sojuszy(czy jakaś inna nazwa - to tylko przykład>.Grafy nie dam ,bo nie mam zbytnio pomysłu ,gdzie mogłoby się to znajdować(może nowa zakładka filtr i tam jeszcze np. blokowanie niektórych raportów...)?
Liczę na konstruktywne wypowiedzi...
 

DeletedUser

Guest
Wg. mnie jak najbardziej tak. Nie lubie tych informacji w profilach, nie przyjmuje zaproszeń. Więc żadnego info nie trzeba pisać, gdy taki filtr zostanie wprowadzony, ani żadne pseudo sojusze nie będą spamować raportów.
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej na tak, gdy jesteśmy w dobrym sojuszu i dostajemy wiadomości od słabych sojuszów myślę, że to by się przydało
 

DeletedUser

Guest
Tak taka mała opcja się przyda bo trochę czasem nam zawalają jak gramy ana nowym świecie i jesteśmy powiedzmy top15 to każdy sojusz chce cię więc nawet dobre.
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak, czasem mamy dość zaproszeń od masówek i wtedy taka opcja sie przyda.:)
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Kiedy należymy do sojuszu, wyświetlają się nam tylko i wyłącznie raporty z informacją o wysłanym zaproszeniu. Sytuacji takich nie ma aż tyle by je blokować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry