[Gra] Brak zamykania okien przy zmianie lokacji;.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15283
  • Data rozpoczęcia

Twój głos na ten pomysł


  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser15283

Guest
Witam,
sytuacja z gry na teraz - jestem na forum, czytam jakiś wątek i jest podane miasto (w bbcode). Klikam na "Przejdź do" i w tym momencie wszystko znika. Muszę ponownie otwierać forum, wertować zakładki, w zakładce strony tematów w temacie strony wpisów żeby się tam dostać. Otwarte okienka powinny pozostać otwarte po zmianie lokacji.

Pozdrawiam
 
Odp: [Gra] Brak zamykania okien przy zmianie lokacji

Tak się zastanawiam w jakim celu klikasz opcję "Idź do". Jeśli po to, żeby zobaczyć położenie danego miasta na mapie, to wówczas automatyczne zamknięcie okienek powinno pomagać, a nie przeszkadzać. Jeśli jednak celem jest zorientowanie się np. jakie są współrzędne lub też inne szczegóły dotyczące miasta, to czemu nie klikniesz po prostu "Info"?
Nie mniej jednak mogłaby być opcja wyboru tego w ustawieniach gry.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: [Gra] Brak zamykania okien przy zmianie lokacji

Mam ten sam problem, przy rozbudowanym forum jest to wkurzające- chce zobaczyć n.p wyspe na którą mam atakować jakie są tam miasta itp a tu wszystkie informacje znikają, i musze znowu wchodzić od nowa w forum.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Gra] Brak zamykania okien przy zmianie lokacji

Bardzo dobra propozycja.
Jak będę chciał "zniknąć" okienka po przejściu do innej lokalizacji, to albo sam je zamknę, albo od tego mam przycisk minimalizowania okienka.
A od zamykania wszystkich otwartych okienek mam przycisk w lewym dolnym rogu.

Bardzo mnie irytuje to automatyczne zamykanie otwartych okien, przeważnie w momencie, w którym chciał bym by okienka otwarte pozostały.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Gra] Brak zamykania okien przy zmianie lokacji

swietny pomysl, bardzo mnie to zawsze irytuje. poczatkowo traktowalem to nawet jako buga, ale widze ze taki chyba byl zamiar tworcow.
 

DeletedUser15283

Guest
Odp: [Gra] Brak zamykania okien przy zmianie lokacji

Tak się zastanawiam w jakim celu klikasz opcję "Idź do".

Klikam po to aby zobaczyć jak wygląda okolica. Jeśli masz inny sposób jak to zrobić aby tam dojechać (o mizianiu mapy w lewo czy prawo do momentu aż się pojawi ta lokacja zapomnij), to napisz. Nie znam innego sposobu a to jest to, co robię zawsze jak widzę cel ataku czy obrony - sprawdzam okolicę. Często i gęsto jest to cel bardzo oddalony (inne morze).
 
Odp: [Gra] Brak zamykania okien przy zmianie lokacji

Klikam po to aby zobaczyć jak wygląda okolica. Jeśli masz inny sposób jak to zrobić aby tam dojechać (o mizianiu mapy w lewo czy prawo do momentu aż się pojawi ta lokacja zapomnij), to napisz. Nie znam innego sposobu a to jest to, co robię zawsze jak widzę cel ataku czy obrony - sprawdzam okolicę. Często i gęsto jest to cel bardzo oddalony (inne morze).
No, zdecydowanie do rozglądania się po okolicy nie ma lepszego linku. W sumie masz rację. Ja w czasach kiedy byłam jeszcze aktywnym graczem, korzystałam ze zmaksymalizowanego forum sojuszu (czyli otwartego w osobnej zakładce). Wówczas nie miałam tego problemu.
 

DeletedUser15283

Guest
Odp: [Gra] Brak zamykania okien przy zmianie lokacji

Teraz jak sobie zmaksymalizujesz, to forum i tak zostaje tak jak było a w nowej zakładce otwiera się tylko pusta ramka i nic więcej :) Jak jeszcze działało poprawnie, to w zmaksymalizowanym jak się klikało idź do, to nic się nie robiło.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: [Gra] Brak zamykania okien przy zmianie lokacji

Propozycja została przesłana do InnoGames, zapraszam do dalszego komentowania.
 
Do góry