[Nowość] Gra dla osób niewidomych

Czy chciałbyś/a aby dodano wersje tekstową?

  • tak

    Głosy: 21 87,5%
  • nie

    Głosy: 1 4,2%
  • obojętnie

    Głosy: 2 8,3%

  • W sumie głosujących
    24

DeletedUser25274

Guest
Witam chciałbym zaproponować w imieniu osób niewidomych dodanie drugiej wersji gry tylko że bez grafiki taka jak była mniej więcej 6 lat temu wtedy można było ją odczytać syntezatorem mowy NVDA. Na dzień dzisiejszy NVDA nie odczyta grepolis, ponieważ jest tam dużo grafiki jest to niedostępne dla takich osób a z chęcią by zagrały w grepolis. Ja widze to tak że w ustawieniach gry była by wersja graficzna ( dla nas osób widzących lub słabowidzących) i tekstowa ( dla niewidomych) co o tym myślicie?
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Gra dla osób niewidomych

Dobry pomysł.Myślę że nikomu by to nie przeskadzało
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gra dla osób niewidomych

Świetny pomysł :) Każdy przecież może grać w Grepolis ;) Więc taka opcja szczególnie się przyda.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Gra dla osób niewidomych

Jeśli inno znajdzie na to chętnych ,to myślę ,że coś takiego powinno powstać ,co komu szkodzi. Nie wiem ,jak by można było to zrobić ,ale idea szczytna. Zagłosuję sobie na tak. :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Gra dla osób niewidomych

Propozycja jest jak najbardziej zasadna, chociaż dość ciężko byłoby ją wprowadzić. Na pewno pomogłoby to osobom, które mają problemy ze wzrokiem, a także tym, którzy posiadają słabsze komputery czy łącze internetowe. Nie wiem jak to teraz wygląda, ale kiedyś w Plemionach dostępna była wersja tekstowa zastępująca podgląd miasta.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Gra dla osób niewidomych

Mi to nie przeszkadza , moze to niektorym sie przydac a inno by zyskalo popularnosc w internecie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gra dla osób niewidomych

Mi to nie przeszkadza , moze to niektorym sie przydac a inno by zyskalo popularnosc w internecie :D
Popularność to jeszcze nie :) Pomysł jak najbardziej mi się podoba. Wreszcie osoby z problemami zdrowotnymi miały by szansę zagrać w tą grę strategiczną, ale czy Inno zdoła zrobić taki bajer. Ja myślę, że z większą ilością pozytywnych głosów, sami się zmobilizują i stworzą ową wersję. Głos na tak.
 

DeletedUser5

Guest
Niestety w najbliższym czasie nie ma planów wprowadzenia trybu tekstowego w grze.
 
Do góry