[Gra] Formacje Bitewne

  • Rozpoczynający wątek Coone
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie Takie coś ?

  • Tak

    Głosy: 7 36,8%
  • Nie

    Głosy: 12 63,2%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Siema .
Mam otóż taką propozycje do gry można było by dodać Formacje bitewne
Np: ma sie taką tabele 2 lub 3 poziome paski z prostokątami poniżej Ma sie obrazki Szermierzy procarzy itp i sie je daje na prostokąty np Formacja bitewna Jaka jednostki idą pierwsze a jakie jednostki drugie i tak samo z obroną i flotą
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: [Gra] Formacje Bitewne

dodaj ankietę
by było to trochę baz sensu
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: [Gra] Formacje Bitewne

Fajne by było takie coś ale wymagało by wiele pracy ,to nie takie proste coś takiego wprowadzić
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Gra] Formacje Bitewne

hmm coś mi się wydaje że w jakiejś grze można ustawiać formacje w jakich atakują jednostki(stąd pewnie pomysł), przy czym aby to zrealizować trzeba by wiedzieć jak wyglądają wygląda system walki na grepo i czy dało by się go zmienić(w co wątpię bo system walk to jest tak naprawdę połowa gry, zwłaszcza dobrze działający i aby wprowadzić zmiany to trzeba by sporo testów więc nawet jakby to miało wejść to w grepo 3 a i tak by się nie obeszło się bez miesięcy testów i mase bugów[tak jak to było z kolonem i branderami, itp.])
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: [Gra] Formacje Bitewne

Ellos.

Koncepcja jest dobra choć do drobnego dopracowania, jestem za tym aby grę rozwijać i w tym aspekcie.
Warto było by dać kopa kooperowaniu działań, to ozywiło by wojny i dla graczy nie grajacych w premium którzy muszą klikać więcej aby zniwelować bonusy które mozna tu wykupić jednak jak pisze wczesniej Niunio i Dropsy tutaj wszystko trzeba usprawiedliwiać testami, brakiem miejsca na serwie albo tym iż to nie zmienia gry albo nic do niej nie wnosi.. Tu się olewa dobre koncepcje bo nie obchodzi ich obecnie to ze względu na utrzymujacy się jeszcze dobry poziom grywalności ale dużo dobrych graczy już tu na GP kończy grę albo jest na oczekiwaniu zmian bo dla graczy którzy lubią i znają strategie gra jest trochę mało rozbudowania i nudzi..
Dali niby Świat Bohaterów ale to niedługo już zostanie monotonnią, czekamy na większa liczbe bóstw i kilka innych spraw. Piszę Ci to ponieważ nie wiem po ilości wpisów czy czytasz tutaj coś z propozycji i śledziszs tematy itp..

Pozdrawiam

Moje propozycje:
Podpalenia Miasta 2.0 (nowa-wersja light)
Okupacja i Bunt do odkrycia, do wyboru.
Dodatkowa opcja do ankiet i kolor dla ważnych tematów
Lepszy balans rozbudowy miasta.
Nowa taktyka z wykorzystaniem Brandera.
Miejsce na trzeci Spec i cztery nowe spece na to miejsce.
"Raport sytuacyjny" (wieści czasu rzeczywistego)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
propozycja odrzucona

Propozycja odrzucona, ponieważ jest mało zrozumiana i niedopracowana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry