[Gra] Forum sojuszu 1

  • Rozpoczynający wątek hunto100
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 6 35,3%
  • Nie

    Głosy: 7 41,2%
  • Nie rozumiem tego...

    Głosy: 4 23,5%

  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Drodzy gracze!

Mam świetny pomysł (chyba) aby posty czytane na forum sojuszy były wyświetlane na odwrór... Czyli im post jest z "starszy" tym będzie zajmował dalsze miejsce...

Chyba rozumiecie:)

Jak myślicie o tym? forum by było o wiele czytelniejsze... od razu widziałbyś najważniejszy post...

Oceńcie :)
 

DeletedUser

Guest
juz jest tak wiec jestes niesposrzegawczy lub nie rozumiem cb
 

DeletedUser

Guest
juz jest tak wiec jestes niesposrzegawczy lub nie rozumiem cb
nie wiem czy dobrze rozumiem, ale myślę że chodzi o to że jak kliknie się temat i wejdziemy w niego to pierwszym postem od góry jaki będzie to będzie ten najnowszy w temacie, tak że nie będzie trzeba na sam koniec lecieć żeby przeczytać co nowego napisano.
 

DeletedUser

Guest
najlepiej zostawić jak jest... przyzwyczaiłem się do tego :D
 

DeletedUser

Guest
Nie mi się niepodoba ten pomysł.(takie jest moje zdanie)Lepiej nic nie zmieniać.
 

DeletedUser

Guest
nie wiem czy dobrze rozumiem, ale myślę że chodzi o to że jak kliknie się temat i wejdziemy w niego to pierwszym postem od góry jaki będzie to będzie ten najnowszy w temacie, tak że nie będzie trzeba na sam koniec lecieć żeby przeczytać co nowego napisano.

No tak... o to mi chodziło...
 

DeletedUser

Guest
pomysł zrozumiałem ale jestem na nie. dwa powody:

1. przyzwyczajenie
2. w obecnej sytuacji jak masz spory temat (np 20 stron) to jeśli pamiętasz gdzie skończyłeś, lecisz do tej strony, np do 15.
przy twojej propozycji zrobiłby się trochę bałagan:)
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Najpierw czytamy o czym jest temat a potem możemy się wypowiedzieć na ten temat.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry