[GRA] Forum współdzielone

  • Rozpoczynający wątek Pinsleepe
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś, żeby była możliwość tworzenia 'Forum współdzielonego'?

  • TAK

    Głosy: 28 90,3%
  • NIE

    Głosy: 1 3,2%
  • Obojętne

    Głosy: 2 6,5%

  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wprawdzie nie ma jeszcze oficjalnych sojuszy, czy paktów o nieagresji a dyplomacja działa tylko umownie...to jednak uważam, że ciekawą opcją byłaby w przyszłości zakładania na forum sojuszu takich działów, w których mogliby wypowiadać się gracze z innego sojuszu - tak zwane forum współdzielone.
(Pomysł zaczerpnięty z plemion)
Działałoby to tak, że sojusz A zakłada dział 'XYZ' na swoim forum i pyta sojusz B, czy chcą, żeby ta zakładka była wspólna. Sojusz B akceptuje (lub nie) i wówczas wszyscy członkowie sojuszy A i B mogą pisać w tej zakładce.
Znacznie ułatwiłoby to komunikację między dwoma sojuszami, które są połączone jakimś paktem.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli pracują nad dyplomacją może robią przy okazji też to,jestem za,
ale brak opcji w ankiecie "obojętnie".
 

DeletedUser

Guest
Jetem na Tak :)

To bardzo dobre rozwiązanie, nie trzeba męczyć się na PW czy też zakładać jakieś inne fora.;)
 

DeletedUser

Guest
Jeśli pracują nad dyplomacją może robią przy okazji też to,jestem za,
ale brak opcji w ankiecie "obojętnie".

z tego co słyszałem, to nasze update w pewnym sensie pokrywają się z tymi na niemieckim grepolis... a tam niestety nic nie ma o dyplomacji, no ale może u nas zrobią :)

a co do opcji 'obojętnie' to jest zbędna ;P
 

DeletedUser

Guest
Ta gra jest młoda. Brakuje tu dużo rzeczy takich jak kolory sojuszników itp. brakuje pokazywanie graczy z sojuszu w którym się znajdujesz. Czyli pokazania kolorem niebieskim na innych mapkach bo jak wiemy jest tylko zaznaczane na wyspie której się znajdujesz. Brakuje w wiadomościach gr. wyślij do założycieli do liderów itd. bo na razie można tylko wysyłać do całego sojuszu. Ogólnie rzecz biorąc dużo trzeba wprowadzić. Ale nie od razu Rzym zbudowano i tak jest z tą grą.

A co do pomysłu na tak przyda się do porozumiewania się w grze a nie na jakich oddzielnych forach które zostały zrobione przez innego użytkownika.

Dawno na forum nie pisałem z braku czasu teraz wracam:)
 

DeletedUser

Guest
na TAK... na pewno gra stałaby się ciekawsza a współpraca bardziej owocna:)
 

DeletedUser

Guest
Na TAK :) Bardzo przydatny pomysł, w plemionach się sprawdził. No i nie wymaga wiele pracy od programistów (chyba).
 

DeletedUser

Guest
Na Tak. Jako dyplomata mam zapchaną skrzynkę wiadomościami od innych graczy, a pomysł by to wyeliminował.
 

DeletedUser

Guest
Na nie a z takiego malutkiego powodu, że nie każdy sojusz może mieć ochotę na to żeby np akademia czy inny sojusz z którym jesteśmy w pokoju (na razie) musi wiedzieć o czym sie pisze w głównym soju. Tu wchodzą w grę krety jak jest forum tylko jednego sojuszu łatwiej ich wychwycić a tak to szerzy się krecikarstwo i wtedy już nawet obcy sojusz będzie wiedział co się dzieje. Taki pomysł mógł by przejść jedynie w formie udzielania niektórych tematów dla sojuszników, natomiast w takiej formie jak jest to tu opisane to nie ma sensu. Są czaty na skype czy innych komunikatorach i nie trzeba do porozumiewania używać forum danego sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Tu chodzi o udostępnienie jednego tematu czy jednego fora, które widzimy i my i oni. Reszta for pozostanie ukryta dla obcych sojuszy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry