[Gra] Info o przerwach technicznych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15283
  • Data rozpoczęcia

Twój głos na ten pomysł


  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser15283

Guest
Witam,
bardzo prosta sprawa. Info o tym, że nastąpi przerwa techniczna w grze w postaci wiadomości (tak jak info o cudach / itd) - "Dnia tego i tego o godzinie tej i tej nastąpi przerwa techniczna" wysyłana możliwie wcześniej zanim nastąpi. Płacę za premium i szlag mnie trafia kiedy mam skoordynowany atak z 40 miast ale ognie lecą najszybciej więc wysyłam je na samym końcu. Wysyłam wszystkie ataki, nie licząc ogni, a tutaj nagle w momencie kiedy mam je wysłać (a wszystko dopracowane co do 1 sek z wejściami), wylogowuje mnie i ognie nie idą. Wszystko rozbija się o biremy obrony i zostaję bez wojska. Nikt mi nie zwraca złota jakie poszło na czary na budowę tego wojska (przyspieszenie / przedłużenie czarów szybkiej budowy itd) a ja jestem w .... lesie ze zmarnowanym złotem i odbudową przez tydzień woja, które nie powinno paść i co najgorsze nie mam okupacji nawet.

Pozdrawiam
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: [Gra] Info o przerwach technicznych

Jestem za. W większości gier przez przeglądarkę takie rozwiązanie istnieje (n.p odliczanie czasu na którymś z rogów ekranu)
 

DeletedUser15283

Guest
Odp: [Gra] Info o przerwach technicznych

Róg ekranu, info na PW, wyskakujący krasnal czy coś innego to już bez znaczenia dla mnie :) - ważne abym wiedział wcześniej o tym żeby kolejny raz nie przerwało mi akcji. 7 dni odbudowy całego wojska = 7dni w plecy za zapłacone premium, którego nikt nie przedłuży w związku z tą przerwą i konsekwencjami jakie są u mnie :( Nawet bez premium można dostać piany jak cała akcja pada przez nagłe wylogowanie w związku z konserwacją :)

Rozumiem, że w związku z tym iż grają ludzie na całym świecie, to nie można wybrać dobrego czasu na przerwę konserwacyjną bo zawsze jak ktoś już śpi, to w innym kraju dopiero zaczynają grać ale żeby chociaż było wcześniej (i to nie 10 min wcześniej) wiadomo kiedy to będzie ;)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: [Gra] Info o przerwach technicznych

Podanie informacji o konkretnej godzinie przerwy technicznej nie ma sensu gdyż uniemożliwiłoby np., klinowanie kolona i dało nieuzasadnioną przewagę agresorowi. Informacja o każdej planowanej przerwie jest podawana na stornie głównej oraz na forum.
 

DeletedUser15283

Guest
Odp: [Gra] Info o przerwach technicznych

Całkowicie Cię nie rozumiem w takim razie bo sam sobie przeczysz. Skoro ta informacja i tak jest podawana (jak twierdzisz), to co za problem aby była też w grze podana? Przecież nie będę co 10 min sprawdzał czy coś jest na forum jak można tylko zobaczyć komunikat jaki powinien się pojawić w grze. Nie widzę też braku możliwości klinowania kolona - przecież on nie płynie 2 min.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: [Gra] Info o przerwach technicznych

Tego typu informacje sa podawana jak najszybciej to możliwe. Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry