[Gra] Informacje o pkt kultury;.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15283
  • Data rozpoczęcia

Twój głos na ten pomysł


  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser15283

Guest
Witam,
gram na premium chyba od zawsze i bardzo brakuje mi jednej przydatnej rzeczy - w podglądzie kultury (gdzie jest lista wszystkich miast i możliwość masowego wystawienia festynu itd) bardzo brakuje licznika w ilu miastach obecnie trwa rozwijanie kultury oraz kiedy kończy się ostatni pkt brakujący do nowego slota (możliwości posiadania kolejnego miasta). Brakuje mi np 45 pkt kultury w większości miast robi się budowa pkt i dobijające jest liczenie w ilu żeby sprawdzić czy jak się zrobi, to będzie wystarczające na przejęcie kolejnego miasta. Innymi słowy fajnie gdyby dodano na górze tego okienka info - "XX miast rozwija pkt kultury - nowe miasto możliwe za XX:XX:XX". Skrypt podlicza ile jest w trakcie budowy, sortuje sobie to czasie wykonania od min do max i pokazuje czas tego pkt kultury, który domyka liczbę potrzebną do posiadania nowego miasta. Jeśli ilość jest niewystarczająca, to pokazuje tylko ile pkt się robi.

P.S. Gracze, którzy mają po 10 miast nie odczują tej zmiany bo widać na 1 ekranie co się robi ale przy dużej ilości miast to jest masakra z tym liczeniem. Jeśli z góry wiadomo ile mamy pkt a ile się robi, to już można wysłać kolona aby wszedł dokładnie po czasie zakończenia budowy ostatniego pkt kultury.

Pozdrawiam
 
Odp: [Gra] Informacje o pkt kultury

Niby drobna rzecz, a może rzeczywiście być przydatna. Nieraz sama złapałam się na liczeniu ile to punktów mi jeszcze brakuje i czy już mogę wysłać statek kolonizacyjny czy dopiero za parę godzin.
 

DeletedUser15283

Guest
Odp: [Gra] Informacje o pkt kultury

Widzę, że tutaj szkoda zachodu na pomysły. Nie dość, że ludzie podpowiadają co i jak, oni za to nie płacą i jeszcze na tym zarabiają i wszystko co ewentualnie wprowadzają to w ślimaczej prędkości...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10899

Guest
Odp: [Gra] Informacje o pkt kultury

Propozycja została zaakceptowana i przesłana do InnoGames. Zapraszam do dalszego pisania w temacie i komentowania ponieważ to wasze opinie i pomysły mogą służyć do dopracowania propozycji.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: [Gra] Informacje o pkt kultury

Jestem jak najbardziej za, licznik ile festynów trwa w miastach i kiedy się zakończą powinien być, częstko korzystam z zarządcy i zawsze liczę ile festynów trwa a tak byłoby łatwiej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Gra] Informacje o pkt kultury;.

Jestem też na za , bo jak korzystałem niekiedyś z Zarządcy , musiałem liczyć ile wziąłem festynów miejskich , a to na pewno mi pomoże.
 
Status
Zamknięty.
Do góry