[GRA] kultura

  • Rozpoczynający wątek szymek dwa
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz nowy ze sposobów zarabiania kultury?

  • TAK

    Głosy: 7 38,9%
  • Tak,ale po zmianach

    Głosy: 1 5,6%
  • obojętnie

    Głosy: 1 5,6%
  • nie

    Głosy: 9 50,0%

  • W sumie głosujących
    18
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wczoraj w nocy wpadłem na fajny pomysł.Tylko była 3 w nocy i już nie włączałem kompa.

Dojdźmy do szczegółów.
Chodzi o to żeby był nowy sposobów zarabiania pkt kultury.
Jak ma się 5 poziom kultury lub wyżej już trochę trudno zarabia się kulturę.

Nazwa: wymyślicie sami ;)
Koszt: 300 łask od Zeusa , Posejdona i Hadesa
Minimalny poziom kultury: 5
Czas: 10h

W świątyni była by jakaś impra i by dawała 1 pkt kultury.Takie święto bogów czy coś

Fajnie było by zdobywać kulturę łaskami ;]

Dodaje ankietę i oddaje wam głos ;]

PS.Tylko jak to się zaakceptuje proszę żebyście szybko wprowadzili to w grę bo nie mam zamiaru czekać 2 lat :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: [GRA] kultura

:):)

Tylko np. u siebie troche łask mam więc to nie będzie za prosto dla lepszych graczy ^^?
No bo jak ktoś ma nie wiem 40 miast no to ile sie tam łask uzbiera ;) :D
Ale czekam na inne komentarze..
To nieprzerwany cykl będzie ^^

Bardzo ułatwiasz:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: [GRA] kultura

bardzo łatwy sposób na kulture - atakowanie :) nie dość ze masz pkt za atakowanie, to jeszcze jak trafisz na konkretnego gościa to on atakuje Ciebie i masz pkt za obrone.. jak dla mnie lipa, festyn se zrób jak Ci mało kultury :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: [GRA] kultura

przy akademii na poziomie 30 możesz robić festyny co daje 1 punkt kultury, ale nie polecam chyba, że jesteś daleko od zamieszek zbrojnych. w późniejszym etapie gry punkty same Ci się ładują jak wysyłasz massy wojsk na wroga i wróg nie robi uników pasek postępu szybko rośnie a i czasem nie nadążysz z pochodami ;)

po co i na co robić zamęt z bóstwami... jak grasz aktywnie nie będzie Ci to potrzebne bo i łaski na co innego przeznaczysz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [GRA] kultura

Jestem na NIE,ale Wcisło mi sie Tak ;) wiec głos nie wazny ;) ;);)
 

DeletedUser

Guest
Odp: [GRA] kultura

Niedługo nie będzie trzeba walczyć . I zmienić nazwę z Grepolis na Budopolis .
Głos na nie , bardzo prosty sposób na pkt kultury to pokonanie 300 wrogich jednostek .
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: [GRA] kultura

Niedługo nie będzie trzeba walczyć . I zmienić nazwę z Grepolis na Budopolis .
Głos na nie , bardzo prosty sposób na pkt kultury to pokonanie 300 wrogich jednostek .
Tak samo uważam , głos na nie i tak mamy za dużo bobów budowniczych to po wprowadzeniu tej opcji byłoby jeszcze więcej
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona

Propozycja odrzucona, ponieważ zmieniłaby cały system naliczania punktów kultury. Łaski to nie waluta na punkty kultury. Obecnie są 4 możliwości ich zdobywania, chyba wystarczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry