[Gra] Miejsce na trzeci Spec i cztery nowe spece na to miejsce.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8642
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz?


  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

DeletedUser8642

Guest
Odp: [Gra] Miejsce na trzeci Spec i cztery nowe spece na to miejsce.

Wydaje mi się iż to co zaproponowałeś jeśt już zupełnie inną koncepcją, zatem może zgłosilbyś taka propozycje w osobnym temacie? chętnie bym się zapoznal z tym co masz dokładnie na myśli.

Ten trzeci spec byłby do wybudowania niezaleznie od posiadanych miast a od rozbudowy miasta czyli tak jak jest teraz z pozostalymi specami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Gra] Miejsce na trzeci Spec i cztery nowe spece na to miejsce.

Głos na tak, lecz doczepiłbym się do pewnych rzeczy, całego tematu nie przeczytałem, bo by mi się ni chciało, więc tak: oczywiście jest kwestia pkt, bo w przypadku gdyby nowy "spec" dawał tyle pkt co zwykłe cuda, miasto podniosłoby balans pkt, do 14.216pkt, kwestia populacji, ile mieszkańców by zajmowały nowe "spece"? I trzeba byłoby wprowadzić większy balans rozbudowy gospodarstwa, bo po co tracić mieszkańców, którzy się nie zwrócą, chyba, że po rozbiórce, co do schowka to się zgodzę, bo jest to pojemność ogólna jeżeli dobrze wyczytałem, więc 75k to suma wszystkich 3 surowców, czy się mylę? Oczywiście są do wprowadzenia nowe grafiki i wgl, co pewnie doszłoby do wprowadzenia nowej wersji, w kilku słowach, od cholery poprawek, następny bonus dla obrońcy, i tylko lekki bonus dla Agresora, ale po poprawkach może by przeszło...


Ps osobiście dodałbym zamiast czegoś z tych cudów, coś z cudów nadmorskich, bo w przypadku wybudowania np.: łaźni, wieży, to gdzie wybudowałbym kolejny budynek? i znów poprawka grafiki, lecz w tym przypadku poprawa podglądu miasta.... Może dodajmy jeszcze kilka bogów, np.: Hefajstos`a i lepszy balans rozbudowy akademii, nowe badania, może od razu wprowadzić jakieś wersje 3.xx, za dużo tego, i dajcie coś dla agresora
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8642

Guest
Odp: [Gra] Miejsce na trzeci Spec i cztery nowe spece na to miejsce.

Zapoznaj się ponownie z opisem propozycji bo zadajesz pytania na które znajdziesz tam odpowiedzi np jeśli chodzi o to gdzie ten budynek miałby stać.
Co do kosztów to oczywiście jak kazdy spec, w ludziach bylo by to 60 i nie przewiduje tu dodatkowego balansu gospodarstwa (jesli została by wprowadzona moja propozycja z "Lepszym balansem rozbudowy miasta") gdyż dodatkowy spec to wystarczające wynikające z tego korzyści.

Gdyby weszło topo dopracowaniu w wersje 3.0 to też bym był zadowolony. Wazne by w grze nie wiało nudą.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona

Propozycja odrzucona z racji zbyt dużej ingerencji w mechanikę gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry