gra na dwóch światach

  • Rozpoczynający wątek ola273
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
witam. mam takie pytanie. czy można prowadzić grę na dwóch światach?
 

DeletedUser

Guest
Raczej tak, nie ma zakazu grać na różnych światach. Ale jeżeli ktoś miałby 2 konta na jednym świecie to ban.
 

DeletedUser

Guest
Ale chyba chodzi o to że na jednym koncie to się nie da!!
 

DeletedUser

Guest
tak. tylko jak chciałam się zarejestrować na gamma nie mogłam, bo pisało że mam konto już na beta
 

DeletedUser

Guest
Wilk2312, możne grać na dwóch światach ale nie na jednym...
 

DeletedUser

Guest
normalnie tak ,na kazdym możesz tylko w polskim był pół zabieg aby korek i zwiechę wyeliminować

światy parami są traktowane jako równoległe :)
 

DeletedUser17

Guest
Powiem jasno:

Na jednym świecie można posiadać tylko 1 konto.

Grając na alfie, możesz grać takim samym kontem (nickiem) na gammie, natomiast na becie już nie.

Grając pod innymi nickami na każdym ze swiatów możesz grac na każdym z nich, nie łamiąc regulaminu
 

DeletedUser1436

Guest
hmmm ciekawe.
Założyłam wczoraj nowe konto aby móc grać na becie.Gdy wylogowałam się z bety tak już nie mogłam wejść na ten świat.
Szukałam właśnie takiego tematu bo może ktoś mi odpowie czy to jakiś błąd czy też z jednego komputera nie mogę się logować na dwóch kontach(na dwóch różnych światach)
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanie jeżeli mam 2-konto,ale gram na innym świecie to też jest ban.
 

DeletedUser

Guest
hmmm ciekawe.
Założyłam wczoraj nowe konto aby móc grać na becie.Gdy wylogowałam się z bety tak już nie mogłam wejść na ten świat.
Szukałam właśnie takiego tematu bo może ktoś mi odpowie czy to jakiś błąd czy też z jednego komputera nie mogę się logować na dwóch kontach(na dwóch różnych światach)

Od takich spraw jest Ticket. Proszę napisać ticket a wówczas sprawdzimy całą sytuację.

Mam pytanie jeżeli mam 2-konto,ale gram na innym świecie to też jest ban.

Nie. Ban jest za sytuacje jeżeli posiadacie 2 konta na tym samym jednym serwerze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry