[GRA] naliczanie pkt-ów deff

  • Rozpoczynający wątek GwizdeK newt
  • Data rozpoczęcia

naliczanie pkt-ów deff dla wszystkich broniących

  • za

    Głosy: 48 75,0%
  • przeciw

    Głosy: 10 15,6%
  • obojętne

    Głosy: 6 9,4%

  • W sumie głosujących
    64
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
my byśmy byli za ;p :D ale obawiamy się, że za dużo osób by nie miało więcej niż parę osad ;p
 

DeletedUser

Guest
ja nie mówię że ilość pkt walki musiałaby być taka jak obecnie przy naliczaniu wszystkich :) zamiast 300 mogłoby być np 100...
 

DeletedUser

Guest
ja to się zastanawiam czy tak jak przeciwnicy tego pomysłu mówią o podsyłaniu ogni do obrony to czy to było by opłacalne nawet jeśli dostali by za to punkty walki ?

a druga sprawa jeśli ktoś by mi słał ognie jako pomoc to wchodzę do agory i mu to odsyłam.
 

DeletedUser

Guest
Ja nie posyłam ogni do obrony
i nie przeszkadza mi to że nic z tego nie mam
wątpię by wymyślono sprawiedliwy system naliczania
 

DeletedUser

Guest
Aż nie chce mi się tego czytać... Był rzucony pomysł i mieliście się wypowiadać co do za i przeciw a tu się rozwinęła dyskusja na temat tego czy to się da zrobić czy nie. Widzę tu dyskusję ludzi kompletnie nie znających się na temacie i ostro wymieniających nowe argumenty, które niestety są z **** wzięte ;) Od tego jest ekipa grepo, żeby nam powiedzieć czy to jest realne czy też nie. Możemy zakończyć te dyskusje, które nie są potrzebne i powrócić do głównego wątku? ;)
Pozdrawiam,
Artek ;)
 

DeletedUser6708

Guest
a gdzei twoje konkluzjie, argumenty? tylko narzekasz na innych a sam nic przecież nie napisałeś na temat...
popieram zadanie kurczaka dezmerycznego ze pomoc powina być czymś bezinteresownym a nie jako chęć potencjialnej kożyści.
 

DeletedUser946

Guest
naliczanie punktów za obronę na wsparciu by miało jeszcze jedną patologię - potrzeba pkt walki do kultury? no to wysyłamy wsparcie do jakiejś farmy i czekamy aż ktoś się natnie :cool:
 

DeletedUser

Guest
po co czekać? jak można samemu zaatakować, będą podwójne punkty
to nawet nie musi być pełna farma, wystarczy opuszczona wioska, która ma w danym momencie tą zaletę, że nie odeśle Twojego wsparcia :)
 

DeletedUser

Guest
niestety Artek team gre chyba się nie wypowie... ma nas gdzieś...
 

DeletedUser

Guest
a gdzei twoje konkluzjie, argumenty? tylko narzekasz na innych a sam nic przecież nie napisałeś na temat...
popieram zadanie kurczaka dezmerycznego ze pomoc powina być czymś bezinteresownym a nie jako chęć potencjialnej kożyści.

Ja już się w temacie wypowiedziałem a nie chcę się wdawać w bezsensowną dyskusję na temat tego czy to się da zrobić czy nie. To powinien określić ktoś kto się zna...

Padło tutaj kilka argumentów za, kilka przeciw i o to chodzi. Więc wróćmy do tematu głównego i kontynuujmy rzucanie argumentów odnośnie samego pomysłu a nie jego realizacji ;)
 

DeletedUser

Guest
Bardzo proste rozwiązanie . Osoba , która wysłała wsparcie do gracza który się broni dostaje tyle pkt ile straciła jednostek . A obrońca dostaje normalnie pkt .
 

DeletedUser

Guest
ja to się zastanawiam czy tak jak przeciwnicy tego pomysłu mówią o podsyłaniu ogni do obrony to czy to było by opłacalne nawet jeśli dostali by za to punkty walki ?

a druga sprawa jeśli ktoś by mi słał ognie jako pomoc to wchodzę do agory i mu to odsyłam.

Tak jak branderami nie można atakować to zablokować wysyłanie ogni na wsparcie .
 

DeletedUser

Guest
Bardzo proste rozwiązanie . Osoba , która wysłała wsparcie do gracza który się broni dostaje tyle pkt ile straciła jednostek . A obrońca dostaje normalnie pkt .

no nie bardzo... punkty dostaje się za jednostki poległe. wprowadzając to o czym mówisz dojdziemy do sytuacji gdzie punktów przyznano więcej niż pokonanych zostało jednostek.
poza tym jak wyżej wspomniano: jeśli na wsparcie wysyłasz off, to stracisz więcej jednostek niz ten kto wysłał defa (a wiadomo że deff w obronie pokona więcej wojsk niż off w obronie).
 

DeletedUser

Guest
No w sumie masz rację ale jakoś chyba można to rozwiązać . Na pewno zmobilizowałoby to niektórych do wysyłania wsparcia . Ja ma tak w danej chwili jestem w dość spokojnym miejscu i niestety bardziej pomagam niż atakuje co wiadomo nie idzie w parze z rozwojem swojego konta . Nie mówię żeby od razu to było jakieś ogromne pkt ale jakiś procent dla wspierającego powinien być .
 

DeletedUser

Guest
ja również jestem za tym żeby pkt za obronę były przyznawane. W miejscu w którym jestem obecnie moge liczyć tylko na pkt kultury z festynów i z tego co uda mi się upolować. Tracę bardzo dużo surowców na pomocy kolegom i koleżankom, ale wychodzę z założenia że dzisiaj ja pomagam jutro oni mi pomogą. Pkt za pomoc w obronie byłyby miłym dodatkiem do wdzięczności za udzieloną pomoc :)
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja wprowadzona w życie

Propozycja została wprowadzona w życie.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry