[Naprawiony] Gra nie chce chodzić

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23685
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Odp: Gra nie chce chodzić

U mnie nie ma takiego problemu. Choć może to kwestia tego, że od rana mam grę włączoną w dodatkowym oknie przeglądarki i nie próbowałem odpalić jej ostatnio.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Gra nie chce chodzić

U mnie nie ma takiego problemu. Choć może to kwestia tego, że od rana mam grę włączoną w dodatkowym oknie przeglądarki i nie próbowałem odpalić jej ostatnio.

Ja też miałem odpaloną, a potem mnie wywaliło, dziwne.... Ale fakt, że ten temat czyta już 15 osób świadczy o tym, że coś jest na rzeczy.... A moja lojalka na delos, którą dostałem dopiero po 2.5 dnia przepadła..... Zarąbiście po prostu...
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Gra nie chce chodzić

Ja też miałem odpaloną, a potem mnie wywaliło, dziwne.... Ale fakt, że ten temat czyta już 15 osób świadczy o tym, że coś jest na rzeczy.... A moja lojalka na delos, którą dostałem dopiero po 2.5 dnia przepadła..... Zarąbiście po prostu...

Mnie wywaliło dopiero 20 min temu. Normalnie byłem na grze, a teraz ani z tel, ani na pc :/
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Gra nie chce chodzić

2 osoby już do mnie pisały , że im gra nie chodzi, inni normalnie klikają.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Gra nie chce chodzić

Nie mogę nawet na stronę grepo wejść, nie mówiąc o logowaniu.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Gra nie chce chodzić

Odpaliłem grepo przez internet z tel i wszedłem. Na PC dalej nie idzie.


Edit: PC też ruszył.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16352

Guest
Odp: Gra nie chce chodzić

2,5 h przerwy a nie widzę różnicy
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Odp: Gra nie chce chodzić

Niby działa;P Na Baris po odświeżeniu mam wszędzie 0 wolnych mieszkańców albo 1527;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gra nie chce chodzić

Gra nie chodzi tylko dlatego, że była aktualizacja wgrywana :) Mój brat i ja też nie mieliśmy dostępu :p
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Gra nie chce chodzić

Niestety wystąpiły pewne utrudnienia z logowaniem, nie było to jednak związane z aktualizacją, lecz z problemami u dostawcy internetu. Błąd powinien być już naprawiony.
 
Do góry