[GRA] Odwrót wojsk z pomocy

Co sądzisz o tym pomyśle?

  • Nie mam zdania na ten temat...

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

DeletedUser77

Guest
Proponuję dodać opcję odwrotu pojedynczych jednostek od wspieranego miasta.
Obecnie istnieje tylko opcja odwrotu wszystkich jednostek, co jest uciążliwe gdyż nie zawsze chcemy zabrać od razu całą armię lub po prostu chcemy pojedyncze jednostki tak aby było szybciej.
Przykładowo czas trwania powrotu hoplitów z miasta to 1 godzina, a kawalerzystów 30 minut. I wszystkie jednostki muszą iść tyle czasu co i najwolniejsza jednostka, a tak można by było wziąć osobno kawalerzystów i osobno hoplitów. I zanim by hoplici już dotarli to kawaleria by zdążyła już zaatakować kogoś.
Przykład podaję w nawiązaniu do Angielskiej wersji, ale w Polskiej jest tak samo.
Uważam, że było by to bardzo przydatne rozwiązanie w późniejszym etapie gry.
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł, tylko nie wiem jak będzie z tymi wojskami czy będą wracać szybciej jak wyślemy osobne jednostki czy nie będzie tak że będą wracać w tej samej prędkości co szli.
 

DeletedUser

Guest
Raczej tak samo. Jestem na tak ale to jest pomysł do wprowadzenia później, teraz są ważniejsze sprawy bo na razie mało osób wysyła defa
 

DeletedUser77

Guest
Jeżeli wyślesz razem kawalerie i hoplitów to cały oddział będzie szedł z prędkością hoplitów.
Natomiast jak wyślesz osobno to kawaleria dotrze dużo szybciej sama aniżeli razem z hoplitami, ponieważ szybciej się porusza.
 

DeletedUser

Guest
No jak osobno to tak ale mi chodzi czy jak odeślemy pomoc to czy wojsko też pójdzie tak szybko.
 

DeletedUser

Guest
Pewnie będzie tak, że będzie szło prędkością najwolniejszej jednostki czyli jak w plemionach
 
Status
Zamknięty.
Do góry