[Gra] Oznaczanie zakładek oraz tematów forum jako interesujące

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15283
  • Data rozpoczęcia

Twój głos na ten pomysł


  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

DeletedUser15283

Guest
Witam,
sytuacja na teraz - w związku z licznymi paktami sojusz posiada dużo zakładek wspólnych z różnymi sojuszami i często jest tak że jedni prowadzą jeszcze wojnę z innymi itd i nie da się zrobić tylko jednej zakładki więc jest ich masa, do tego są jeszcze zakładki wewnętrzne sojuszu. Za każdym razem (przy obecnej wersji informacyjnej o nowych wpisach) jak ktoś coś napisze, to świeci się ikonka w menu informująca o tym. Można się zaklikać co chwilę wchodząc na forum żeby sprawdzić czy to nie coś ważnego i okazuje się, że jest w zakładce która całkowicie nas nie interesuje (np zakładka innego rejonu - innego morza gdzie nic nie działamy). W związku z tym proponuję rozszerzyć informację o nowych wpisach do postaci takiej, że będziemy mogli chociaż wybrać zakładki, w których nowe tematy / posty będą powodować pokazywanie się ikonki w menu. Idealnie by było gdyby można było oznaczać również tylko tematy zakładki a nie całą zakładkę. Co więcej możliwość pamiętania interesujących nas tematów (jakiś schowek, do którego można sobie przenieść temat - przy temacie lub w temacie + dodaj do obserwowanych) i tam będą tylko tematy - coś jak Notatki żeby nie skakać po wszystkich zakładkach i szukać tego tematu, który zmienia swoją pozycję wraz z tym jak w innym ktoś później coś odpisał. W tym schowku również ikonka informująca o tym, że w tym temacie pojawiła się nowa odpowiedź.

Pozdrawiam
 

DeletedUser4006

Guest
Odp: [Gra] Oznaczanie zakładek oraz tematów forum jako interesujące

Forum w grze -> Funkcje(prawy górny róg pod zakładkami) -> Obserwuj, czy nie ma nowych wpisów -> Odznacz i po problemie
 

DeletedUser15283

Guest
Odp: [Gra] Oznaczanie zakładek oraz tematów forum jako interesujące

Forum w grze -> Funkcje(prawy górny róg pod zakładkami) -> Obserwuj, czy nie ma nowych wpisów -> Odznacz i po problemie

Przeczytaj proszę ze zrozumieniem co napisałem bo wypowiadanie się bez tego nie ma sensu - przynajmniej dla mnie :(
 

DeletedUser4006

Guest
Odp: [Gra] Oznaczanie zakładek oraz tematów forum jako interesujące

A kto mówi, że nie przeczytałem całej wypowiedzi?:) Po prostu jeżeli nie interesuje mnie zakładka to odznaczam tę opcję i problem z głowy.

Odnośnie tematów jaki jest w tym sens? Poza tym co w momencie gdy dochodzisz do sojuszu, który ma powiedzmy już 200 wątków, żaden Cię nie interesuje to odznaczasz wszystkie(zakładając, że zakładki są interesujące dla Ciebie). Nie ma sensu wprowadzać opcji, które już istnieją. Uważam, że tego typu modyfikacja jest zbędna, nie dlatego, że to zły pomysł, ale dlatego, że dostaliśmy już narzędzie do tego.

//
Odnośnie "Schowka z tematami" nie ma grzebania po forum, gdyż temat, w którym pojawia się odpowiedź jeżeli jest oznaczony jako Ważny idzie na pierwsze miejsce w zakładce, a jeżeli nie ma tego oznaczenia to trafia na pierwsze miejsce pod Ważnymi. Poza tym wszystko zależy od organizacji forum, jeżeli jest dobrze zbudowane i ma się ogarniętego moderatora, który przenosi odpowiednie tematy do Kosza to forum jest przejrzyste nawet, gdy sojusz ma 100 osób i 90% z nich jest aktywnych na forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: [Gra] Oznaczanie zakładek oraz tematów forum jako interesujące

Istotnie jest to denerwujące, że niezależnie od tego co się na forum pojawia tak samo jesteśmy o tym poinformowani. Gdyby chociaż kolorek się zmienił, kiedy info ważne to mogłoby się świecić na czerwono. Sama zmiana kolorku tej ikonki od forum już coś by dawało tak mi się zdaje. Pomysł popieram.
 

DeletedUser15283

Guest
Odp: [Gra] Oznaczanie zakładek oraz tematów forum jako interesujące

A kto mówi, że nie przeczytałem całej wypowiedzi?:) Po prostu jeżeli nie interesuje mnie zakładka to odznaczam tę opcję i problem z głowy.

Czy Ty jesteś normalny? Jeśli nie rozumiesz co napisałem, to proszę nie wypowiadaj się bo tłumaczenie czegoś jak niemowlakowi nie ma tutaj sensu... Ja piszę o jednym a Ty uparcie jak niewidomy na moście wmawiasz mi, że MI chodzi o coś innego.

Odnośnie tematów jaki jest w tym sens? Poza tym co w momencie gdy dochodzisz do sojuszu, który ma powiedzmy już 200 wątków, żaden Cię nie interesuje to odznaczasz wszystkie(zakładając, że zakładki są interesujące dla Ciebie). Nie ma sensu wprowadzać opcji, które już istnieją. Uważam, że tego typu modyfikacja jest zbędna, nie dlatego, że to zły pomysł, ale dlatego, że dostaliśmy już narzędzie do tego.

Super - widać Wasze forum kwitnie - 3 tematy na pół roku w 1 z 2 zakładek jakie macie... Nie ma takich opcji ale Ty w gąszczu 2 postów na tydzień faktycznie możesz je widzieć, ze SĄ i są takie jak opisałem!

Odnośnie "Schowka z tematami" nie ma grzebania po forum, gdyż temat, w którym pojawia się odpowiedź jeżeli jest oznaczony jako Ważny idzie na pierwsze miejsce w zakładce, a jeżeli nie ma tego oznaczenia to trafia na pierwsze miejsce pod Ważnymi.

Super omnibusie ale co jeśli w każdym z 40 tematów ktoś coś odpisze? Tasują się jak jeże co 5 sekund i nigdy nie wiadomo, na której stronie są - z resztą dalsza dyskusja nie ma sensu.
 

DeletedUser4006

Guest
Odp: [Gra] Oznaczanie zakładek oraz tematów forum jako interesujące

Trochę niemiło z Twojej strony, demokracja polega na tym, że mam prawo wyrazić opinię. Robię to w kulturalny sposób, przedstawiając moją opinię, w żaden sposób Cię nie atakuję, a Ty od razu, gdy ktoś zaneguje Twój pomysł to reagujesz agresywnym i bardzo ignoranckim stylem wypowiedzi. Brak argumentów? Ty rzucasz pomysł - Ty masz przekonać graczy czemu jest on sensowny. Ja uważam, że nie ma sensu i mam do tego prawo, to nie jest Korea Północna, że możesz narzucać mi poglądy. Ja uważam, że większość rzeczy, które wymieniłeś już jest dla nas dostępne. Powiem więcej w stu procentach mnie satysfakcjonuje obecna funkcjonalność forum. Mam do tego prawo - ale Ty nie masz prawa w żaden sposób uwłaczać moim przekonaniom. Skoro przedstawiasz jakąś koncepcję bądź gotów na krytykę i na to że nie wszystkim się może spodobać.

Przepraszam za off topic, ale kolega najwyraźniej nie wie jak wyglądają zasady konwersacji i nie potrafi pogodzić się ze słowami krytyki.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: [Gra] Oznaczanie zakładek oraz tematów forum jako interesujące

Nie ma sensu wprowadzania oddzielnej opcji dla każdej zakładki, czytamy to co chcemy. Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry