[gra] Oznaczenie miast atakowanych

  • Rozpoczynający wątek XenPL
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za poprawieniem systemu oznaczenia atakowanych miast?


  • W sumie głosujących
    56
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Obecnie gracze mają coraz więcej miast.
Gdy atakowane jest jakieś miasto bardzo uciążliwe jest odnalezienie atakowanego miasta, a co będzie przy powiedzmy 500 miastach..?
Nawet sobie tego nie wyobrażam, wertowanie wszystkich by odnaleźć właściwe. Dlatego powinien zostać wprowadzony prosty system dla każdego gracza, także grającego bez premium, szybko pokazujący które miasta są atakowane.
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak

Zanim się znajdzie właściwe to już atak się skończy :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2150

Guest
Wystarczy wpisać w jakimś miejscu bbcode i po sprawie ;p
ale to jest nawet fajna propozycja
jakie bb-code i w jakim miejscu??
a moze niedługo trzeba bedzie domyslac sie tylko gdzie w które miasto przeciwnik nas zaatakuje??
 

DeletedUser

Guest
przydatne zwłaszcza że czasem możemy wejść w ostatniej chwili przed atakiem ale nie zdążyć np. odesłać wojsk i/lub wydać surki bo wertujemy miasta.

tak btw ten kto głosował na nie mógłby wyjaśnić swoje dziwne zachowanie:D
 

DeletedUser7672

Guest
Podoba mi się propozycja. Głos na tak oddałem, sam mam trochę miast i czasami trudno znaleźć te "jedyne"
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się, to wkurzające szukać które miasto ci atakują, powinno chociaż pisać w informacjach, albo gdziekolwiek. Człowiek traci czas szukając na które to idzie atak...
 

DeletedUser

Guest
Yyy..? Mam pomysł!

Mnie na początku wkurzało zawsze jedno: kiedy kliknąłem ikonkę ataków u góry, zaraz wyświetlało się "zarządca...bybyby...za opłatą..." itd.
Może po kliknięciu w tę ikonkę u graczy bez premium wyświetli się po prostu bb-code'owana/e nazwa/y miast(a)?
A z zarządcą ludzie mają tam nie tylko wykaz poleceń własnych, ale też listę ataków na własne wioski, ale z dokładnymi danymi, tj. skąd i o której, niepremiowiczom wystarczy wspomniana przeze mnie lista :D
 

DeletedUser

Guest
Mnie na początku wkurzało zawsze jedno: kiedy kliknąłem ikonkę ataków u góry, zaraz wyświetlało się "zarządca...bybyby...za opłatą..." itd.
Może po kliknięciu w tę ikonkę u graczy bez premium wyświetli się po prostu bb-code'owana/e nazwa/y miast(a)?
A z zarządcą ludzie mają tam nie tylko wykaz poleceń własnych, ale też listę ataków na własne wioski, ale z dokładnymi danymi, tj. skąd i o której, niepremiowiczom wystarczy wspomniana przeze mnie lista :D
Tamto też lipa, miałem zarządcę 1 dzień i jak mnie atakowano to pokazywało tylko dane dla aktualnego miasta...
 

DeletedUser

Guest
Mi niby działa dobrze, ale nie wiem jak jest na grepo 1.X
 

DeletedUser

Guest
O straciłem miasto ale dalej mam zaznaczone ze ataki idą na mnie...
 

DeletedUser

Guest
id miasta

proszę , naprowądzcie mnie bo juz zgłupiałem...
gdzie jest Id miasta zeby go wstawić do bbcode na forum?????
 

DeletedUser

Guest
ale gosć o którego miasto mi chodzi nie jest w sojuszu, jest singlem a widac tylko jego ilość punktów.
jak wkleiłem w ten sposób ze dałem :
[town]numer miasta (55)[/town]
a w miejsce miasta wpisałem jego nazwę miasta to się pokazało na Forum ale nie przenosi do mapy
 

DeletedUser

Guest
Mogli by to zrobić tak samo jak w plemionach czyli po kliknięciu na liste miast wyświetla się gdzie idzie atak.

Gdy atakowane jest jakieś miasto bardzo uciążliwe jest odnalezienie atakowanego miasta, a co będzie przy powiedzmy 500 miastach..?

Nikt nie będzie miał problemu z atakami przy 500 miastach ponieważ nie wyobrażam sobie by ktoś grał z taką ilością miast bez premki :)
 

DeletedUser

Guest
to sie jeszcze zdziwisz :)

jak ktoś pisał wyżej, w plemionach było to dobrze rozwiązane, wystarczy to samo wprowadzić tu,
dlaczego utrudniać ludziom życie.. kiedy rozwiązanie dobre jest gotowe wystarczy je powielić..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7672

Guest
powiedzmy, mając po 10 ataków na jedno miasto, mając takich 500, co wtedy ha?
 

DeletedUser

Guest
Odp: [gra] Oznaczenie miast atakowanych

Propozycja odrzucona, ponieważ wkracza w dodatki Zarządcy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry